Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

    Witam 6,5 miesiąca temu urodziłam zdrową córeczkę już drugą bo pierwsza ma 3 latka skończone, ważyłam przed ciążą 75kg w ciąży przytyłam tylko 7,5 kg w sumie miałam 82,5 po porodzie waga spadła do 70 a teraz mam 67 kg ale po porodzie miałam płaski brzuch i pupę teraz fałdy brzucha się pojawiły i pupa urosła. Czy jest jakiś sposób żeby to ujędrnić skuteczny sposób zbliża się lato i trzeba założyć strój kąpielowy. dodam że maludę jeszcze karmię.
  •    
       

    #2
    Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

    trzeba cwiczyc przynajmniej 3x w tyg jakies dobre cwiczenia na brzuch np http://www.youtube.com/watch?v=Kkdsewe7RrE i pameitac zeby zdrowo sie odzywiac wiece jwarzym mniej slodyczy! dodatkowo mozna wlaczyc jakis suplement diety w tabletkach

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

      Troszkę późno się za to wzięłas ale póki co czyli zimno kupuj majtki sciagajece i nos jak najdłużej ćwiczenia ujedrniajace a jak dasz radę to polecam 6 wejdera jest post na ten temat. Majty to podstawa ale muszą być odpowiednie i numer mniejsze będą wszystko trzymać na miejscu i te zbędne hałdy też
      Last edited by koliberek71; 23-03-2013, 13:13.


      Skomentuj


        #4
        Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

        Ćwiczyć cwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć!

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

          No suplement diety nie za bardzo bo jeszcze karmię maludę, przestałam jeść słodycze wytrzymuje 3 dni i już od dnia wyjścia ze szpitala smaruję się różnymi żelami i kremami wyszczuplającymi więc coś tam widać efekty, narazie jest ciężko jak gdzieś idę na imprezkę do znajomych i jest tyle dobrego jedzenia ,masakra aż się nie da obyć...

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

            Najlepsze to ćwiczenie brzuszków. I hula hop tez daje dobre efekty. Jak skończyłam karmić to wspomogłam się tabletkami Therm Line. Więcej się pocę więc efekty lepsze. Ale jeśli chcemy zgubić brzuch to musimy się przygotować na trudną walkę.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

              no ten brzuszek po porodzie tez jeszcze mam troszkę.. sama skóra... nawet jak zaczęłam ćwiczyć to nie czułam tam nic... mięśnie mnie bolały dużo wyżej...
              jak stoję jestem prawie płaska gorzej jak usiądę...
              ale już ściagłam sobie pilates i zaczynam walczyć

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

                a widzialyscie zdjecia i wpisy ludzi ktorzy cwicza z ewa chodakowska? jej cwiczenia sa na youtube wystarczy wlaczyc zrobic sobie miejsce i cwiczyc ! na facebooku ma swoj fanpage polecam!

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

                  Ja rowniez chcialam szybko zgubic brzuszek po ciazy. Codziennie wieczorem robilam o 5 brzuszkow wiecej niz poprzedniego wieczora potrzebna tylko motywacja

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

                    Trzeba pamiętać, żeby nie chudnąć zbyt intensywnie podczas karmienia piersią. Należy ćwiczyć i odpowiednio się odzywiać.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

                      Napisane przez testolandia Pokaż wiadomość
                      Trzeba pamiętać, żeby nie chudnąć zbyt intensywnie podczas karmienia piersią. Należy ćwiczyć i odpowiednio się odzywiać.
                      No właśnie, choć już samo karmienie piersią rewelacyjnie robi na wagę. Najważniejsze to dużo ćwiczyć, żeby nie zrobiła się obwisła skóra.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

                        Opieka nad dzieckiem sama w sobie powoduje że chudniemy. Ja nigdy żadnej diety nie miałam po porodzie a waga leciała sama.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

                          Napisane przez klaudynkama Pokaż wiadomość
                          Opieka nad dzieckiem sama w sobie powoduje że chudniemy. Ja nigdy żadnej diety nie miałam po porodzie a waga leciała sama.
                          Zwłaszcza, jak maluch zacznie już raczkować, albo chodzić, wtedy nie potrzeba już ani diety ani ćwiczeń

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

                            Ja zaczęłam chodzić do dietetyka w Łodzi do tego dołożyłam ćwiczenia w domu. Wiadomo najważniejsze w tym wszystkim była moje motywacja i cierpliwość, ale było warto.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

                              Chodzenie do dietetyka to rzeczywiście całkiem sensowna opcja

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X