Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

w jakim banku konto?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: w jakim banku konto?

    My mamy konto w Inteligo. Wszystko co potrzebuję jest za darmo.
    Bezpieczeństwo daje w nagrodę niemoc.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: w jakim banku konto?

      podobnie jak koleżanka mam konto w inteligo od wielu lat I nigdy nie zapłaciłem jakiś opłat. Wystarczy wykonać zakupy debetówką za 100zł I nie wypłacać z innych bankomatów pieniędzy.
      http://pozyczkasa.pl

      Skomentuj


        #33
        Odp: w jakim banku konto?

        Jak dla mnie mbank ma spoko ofertę także polecam ten bank
        Jeśli jeszcze nie masz konta na forex, to tutaj możesz znaleźć najlepsze platformy forex dla polaków https://platformyforex.pl/

        Skomentuj


          #34
          Odp: w jakim banku konto?

          mbank to najlepszy bank jest



          ______________________________________
          oferta

          Skomentuj


            #35
            Odp: w jakim banku konto?

            Jak dla mnie ING oraz iPKO - które lepsze? ING ma lepsze podejście do klienta
            pożyczki

            Skomentuj


              #36
              Odp: w jakim banku konto?

              Ja na bank polecam GetinBank. Warunki samego konta są bardzo korzystne, do tego karta debetowa, która spełnia wszystkie najważniejsze funkcje - jest darmowa, można płacić zblżeniowo oraz w Internecie. Osobiście uważam, że to jedna z najlepszych ofert na rynku

              Skomentuj


                #37
                Odp: w jakim banku konto?

                Ja w takich sprawach bardzo często pytam znajomych. To jest według mnie naprawdę bardzo dobre źródło informacji
                Problemy odłożone na później mają to do siebie, że często same się rozwiązują

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: w jakim banku konto?

                  Dokładnie, nie ufam ekspertom, bo zawsze polecają to za co mają najlepiej płacone...
                  krzesło medyczne

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: w jakim banku konto?

                    Mam konto w banku raiffeisen, które jest darmowe i nie płacę za korzystanie z bankomatów. Dostęp do mobilnej bankowości to normalka a konto jest oprocentowane. To raczej zrozumiałe, że nie szukam innego banku,

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: w jakim banku konto?

                      Ja mam konto w banku ING i nie narzekam Czasami tylko apka na telefonie się przytnie, ale to rzadkość
                      Nicoretter Invisipatch Plastry

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: w jakim banku konto?

                        Myślę, że w tym temacie warto sprawdzić rankingi oraz opinie o kontach bankowych. Możecie sprawdzićw jakim banku założyć konto . Sądzę, że portal jest naprawdę bardzo przydatny przy wyborze dobrego konta bankowego.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: w jakim banku konto?

                          Kilka tygodni temu, postanowiłem zmienić swoje konto. I po poszukiwaniach, okazało się, że dla mnie nalepsze będzie konto w Inteligo. Wszystko co potrzebuje, czyli, przelewy, kartę i dostęp przez Internet jest za darmo, więc jestem z niego zadowolony. Ponadto mają dużo bankomatów, więc praktycznie wszędzie mogę wybrać pieniądze bez opłat.
                          Ale ktoś, kto nie istnieje, nie ulegnie rozkładowi, nie złamie niezłożonej nigdy obietnicy.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: w jakim banku konto?

                            Przecież oferta banków jest tak duża, że najlepsze konto nie zawsze jest tym najbardziej reklamowanym w mediach. Dlatego moim zdaniem jak ktoś napisał warto korzystać z portali, które udostępniają odpowiednie porównania i analizy, aby znaleźć najlepsze oferty.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: w jakim banku konto?

                              Żaden portal nie przeprowadza dokładnej analizy kont bankowych. Wybór może być tylko indywidualny, i to w naszym obowiązku jest porównanie ofert i wybór takiego, które spełnia nasze potrzeby i oczekiwania. Jest wiele czynników, na które należy zwrócić uwagę dokonując analizy. Jednym z nich są koszty użytkowania kont i nie chodzi tylko o opłaty za jego prowadzenie i korzystanie z kart, ale także chociażby koszty sms-ów czy zaświadczeń, które możemy potrzebować w przyszłości.

                              ---------
                              http://finansowakredytow.pl/porownyw...bankowych.html

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: w jakim banku konto?

                                Banków teraz mamy sporo, najlepiej byłoby po prostu sprawdzić ich oferty, można też skorzystać z takich porównywarek kont: https://www.totalmoney.pl/konta_bankowe i na tej podstawie wybrać takie, które będzie nam odpowiadało najbardziej. Przyznam szczerze, że ja nigdy nie korzystałam, a swoje konto lata temu wybrałam ot tak.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X