Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

    Najwspanialszy prezent jaki dostałam od mojego kochanego męża to drugie życie- podarował mi swoją nerkę! 5 lat temu ślubowaliśmy sobie miłość i wierność – w zdrowiu i w chorobie. Aż do śmierci. Niewiele brakowało, by nasza wspólna droga skończyła się w tym roku. Na wielotorbielowatość nerek choruję od dawna. Poddawałam się regularnym dializom, ale w końcu usłyszałam, że jeśli chce żyć dalej, muszę przejść przeszczep. Moja siostra i koleżanka od razu zgłosiły się na badania. Niestety, brakowało zdolności genetycznej. Wtedy do akcji wkroczył mój mąż. Jak się okazało – dawca idealny. Dziś oboje jesteśmy już po operacji i czujemy się świetnie.To wspaniałe wydarzenie miało miejsce przed Świętami Bożego Narodzenia. Oboje te święta będziemy przeżywać głęboko i z radością

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

      Mój partner jest specjalistą od wyjątkowych prezentów - mam już całą kolekcję stuletnich filiżanek, starych pudełek na biżuterię, słowem - unikatowych przedmiotów z duszą i historią. Jest jednak jeden przedmiot, który znaczy dla mnie najwięcej. To pierścionek, który mój partner wykonał w wieku 12 lat - to Jego pierwsza biżuteria wykonana w srebrze. Nie jest to pierścień perfekcyjny, ale widać w nim zapał, pracę, artystyczną duszę, zmagania z materią. Czekał na mnie kilkanaście lat, właśnie na tę jedyną mnie. Jest jedyny w swoim rodzaju i noszę go jak amulet, który chroni mnie przed złem.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

        Najdroższym i najcenniejszym prezentem, jaki otrzymałem od mojego męża, są moje dwie ulubione córki, z różnicą 14 lat i 5 dni ...
        *

        Skomentuj


          #34
          Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

          Najbardziej wyjątkowy, oryginalny prezent jaki dostałam od mojego męża to zestaw biżuterii na 10 rocznicę ślubu z pudełeczkiem wygrawerowanym w środku "Kochający, zawsze pamiętający Tomasz w 10 rocznicę ślubu. Było to wyjątkowe ponieważ miło że tak bliska osoba dalej kocha i jest ze mną. Kolejnym wyjątkowym prezentem był bukiet kwiatów po urodzeniu syna i bukiet róż po urodzeniu bliźniaków. Tak wspaniałe chwile zawsze pozostaną w mojej pamięci.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

            Niezwykle ten moment był wyjątkowy
            nie sądziłam że mój facet jest taki pomysłowy
            już wcześniej obmyślił aby mnie zaskoczyc
            i nawet nie musial sie ze mna dlugo droczyc
            Ten prezent byl podziekowaniem za moja wytrwalosc
            Za urodzenie dzieci i ogolną całość
            Byla to bransoletka imienna
            wlasnorecznie zrobiona przez mojego męża
            A na niej imiona naszych dzieci
            mysle ze dzieki nim slonce nam codziennie swieci
            Maz wzruszyl mnie ogromnie
            ze nie zawiodl i pamietal o mnie.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

              Były Walentynki tego dnia wyszlam, ze szpitala oddział chirurgii szczękowej mój chłopak, zaprosił mnie na kolacje, wszystko fajnie, ale jeść nie mogłam,bylam spuchnieta na twarzy, nie czułam sie komfortowo, ale było przyjemnie, w koncu powiedział z że ma coś dla mnie i jakoś byl zestresowany. Miałam w glowie scenariusz, ze zaraz mi sie oswiadczy, ja spuchnieta jakies zdjęcie pamiatkowe jak bede wyglądała, i czy sie zgodzic, czy pierścionek nie za maly. Ale skończyliśmy kolację "on skończył", idziemy do auta,on wyjmuje coś z bagażnika puka mi w szybę....moim oczom ukazuje sie kwiat w doniczce i piernik ... nie zdążył dac babci z okazji jej święta, wiec dostalam ja... ps. Piernik byl twardy jak kamień idealny, po operacji szczęki

              Skomentuj


                #37
                Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                Najfajniejszy podarunek, który znalazłam pod choinką to garnek z pokrywką do odcedzania. Był to idealny prezent dla mnie. Nie miałam do tej pory w domu takiego, a bardzo chciałam mieć coś tak mi przydanego i pomocnego. Zawsze, gdy zlewałam zagotowane ziemniaki, to miałam problem jak to zrobić, aby się nie poparzyć. Improwizowałam ze standardową pokrywką, ale to było dość ryzykowne, gdyż może mi się ona wyślizgnąć z rąk. Aby temu zapobiec, napisałam list do Świętego, aby takie cudowne urządzonko mi sprawił. W kuchni zawsze działam prędko, mam małe dzieci, więc obiad podaję w miarę szybko. Jestem otwarta na nowości, a gadżety ułatwiające życie sprawiają mi wiele radości. Uważam, że to najlepsza niespodzianka od męża dla mnie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                  Prezent, którego nigdy nie zapomnę to romantyczny wieczór we dwoje - w wydaniu mojego męża. O godzinie 16 gdy skończyłam pracę dostałam sms, że czeka na mnie pod firmą. W aucie zobaczyłam, że mam spakowane moje ciepłe buty oraz kurtkę. Dojechaliśmy na miejsce, na górę Szrenice. Na szczyie oglądaliśmy zachód słońca pijąc moje ulubione wino, które mąż w ukryciu niósł dla nas. Spaliśmy w schronisku a z rana wspólnie oglądaliśmy wschód słońca. Mamy niezapomniane wspomnienia z tego czasu, ilekroć przypominam sobie tę czas mam uśmiech na twarzy:-)

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                    Najbardziej wyjątkowym prezentem jaki dostałam od mojego męża, wtedy jeszcze chłopaka był bukiet z niebieskich róż. Zainspirowana bukietem z suszonych i różnokolorowych róż które widziałam kiedyś będąc jeszcze dzieckiem marzyłam o niebieskiej róży. Mój mąż szukał ich we wszystkich kwiaciarniach w mieście aż pani florystystka w malutkiej lokalnej kwiaciarni zapanowała mu biała róże na niebiesko. Ot cała filozofia. Bardziej niż z róży ucieszyłam się z jego poświęcenia. Już wtedy zauważyłam że gotów jest wiele poświęcić dla mnie i tak jest do tej pory. Wspieramy i dbamy o siebie wzajemnie.

                    Madzialenka92

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                      Z mężem- jako para- mamy już całkiem niezły staż. Za nami wiele wiele wspólnych świąt, rocznic, urodzin, imienin i innych okazji, przy których zazwyczaj wymieniamy się upominkami. Mimo, iż mój mąż jest kreatywną osobą to z biegiem czasu (i może nawet z braku czasu) pomysły na prezenty się wyczerpują, a wybór takowego dla drugiej osoby zszedł ostatnio (ach, niestety) do pytania: "to co byś chciała dostać"? I choć czasem korzystam z opcji prezentu "bez niespodzianki" to wciąż lubię takowe dostawać i lubię kiedy są one nieszablonowe. Takim był list miłosny, który dostałam od niego jeszcze kiedy byliśmy na studiach. Nie pamiętam z jakiej był dokładnie okazji, ale pamiętam, że był odpowiedzią na moje pytanie: "powiedz mi kim dla Ciebie jestem". Otóż mój mąż na sześciu stronach formatu A5 wypisał wszystkie słodkie epitety, których używa względem mnie, układając je zgrabnie w rymowany wiersz! Mam go oczywiście do tej pory i lubię sobie od czasu do czasu przypomnieć tę jego radosną twórczość
                      P.S. Mąż nie studiował polonistyki tym bardziej byłam pod wrażeniem jego talentu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                        Jesteśmy z mym mężem w stałym związku już od 11 lat. Pamiętam czas kiedy byliśmy jeszcze nastolatkami i nie mieliśmy oboje stałego dochodu. Prezenty wówczas którymi się obdarowywaliśmy były bardzo pomysłowe. Jako, że mój mąż należy do żartownisiów na jedne z urodzin zafundował mi ogromny karton opakowany w ozdobny papier i powiedział, że w kartonie znajduje się to, o czym marzyłam w ostatnim czasie. Zaczęłam się śmiać, że przecież kolczyki o których mówiłam nie wymagałyby takiego wielkiego opakowania. Jakie było moje zdziwienie, gdy po otwarciu prezentu mym oczom ukazała się duża poduszka do spania.... z mojej twarzy dało się czytać jak z otwartej księgi... W mojej głowie przelatywało milion myśli "Co ja powiem, jak koleżanki zapytają się mnie co dostałam od chłopaka?". Cóż, byłam po prostu rozczarowana... mój mąż, a wtedy jeszcze chłopak wytrzymał całe pół godziny w pełnej powadze od rozpakowania prezentu, kiedy to wybuchnął śmiechem i wręczył mi pudełko z kolczykami. Kolczyki nie przetrwały upływu czasu, natomiast na poduszce śpimy do dziś ilekroć mąż przykłada do niej głowę przed zaśnięciem wypomina mi, że byłam materialistką. Na co za każdym razem zaczynamy się wspólnie śmiać, a ja odpowiadam mu, że nic w tym względzie się nie zmieniło od tamtej pory Dalej lubię biżuterię.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                          Mąż jest zawodowym żołnierzem i często wyjeżdża na całe miesiące na misje mniej lub bardziej "pokojowe". 3 lata temu również był na Bliskim Wschodzie, na święta Bożego Narodzenia mieliśmy zobaczyć się przez Skypa i wirtualnie wymienić ciepłe słowa, uściski, otrzeć łezki, bo jeszcze dwóch stęsknionych urwisów ciągle o tatę wypytywało. Mieszkam razem z teściami i tego wigilijnego wieczoru krzątaliśmy się przy wigilijnej kolacji. Z trudem starałam się uśmiechać, ocierałam ukradkiem oczy, żeby nikt nie zauważył, bo w takich chwilach szczególnie dotkliwie odczuwa się brak bliskiej osoby. Chłopcy rozrabiali, jak zwykle. Byliśmy umówieni, że mąż połączy się z nami ok.20.00 i z niecierpliwością wszyscy wpatrywali się we włączony laptop, który tego wieczoru miał być oknem dla naszego męża, syna, tatusia. Laptop milczał, dzieci coraz bardziej zmęczone zaczynały układać się z prezentami pod choinką na kocykach, a tu ta długa, straszna cisza. Zaczynałam podejrzewać najgorsze... Aż tu nagle o 21:30 dzwonek do drzwi - dzieci wyrwane z letargu wrzasnęły: kolejny Mikołaj! Coś jeszcze zapomniał dać! Podreptałam do drzwi, ale teściowej kazałam czekać przy laptopie, żeby nie przegapić połączenia. Otwieram drzwi i ....kolana się pode mną ugięły: stał w nich mój mąż!! W wojskowym mundurze, z plecakiem przerzuconym przez ramię... Rozpłakałam się, jak dziecko - wszystkie skrywane emocje znalazły ujście, wreszcie... Kochany nie miał dla nas NIC, a jednocześnie miał WSZYSTKO - przyjechał cały i zdrowy, rozdawał uściski, buziaki, uśmiechy To zadziwiające, ale czasem najprostsze rzeczy, zdawałoby się - najtańsze - stają się najcenniejsze na świecie, bo niedostępne na co dzień - OBECNOŚĆ UKOCHANEJ OSOBY, którą się docenia, gdy staje się deficytowa. Takiego prezentu nikt z nas się nie spodziewał

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                            Najbardziej wyjątkowym prezentem jako mogę zrobić dla mojego faceta to zdecydowanie jakieś wspólne zagospodarowanie czasu. Od kiedy zaczęliśmy dorosłe życie mamy dla siebie coraz mniej czasu, praca niestety wymaga pewnych poświęceń.
                            Piękne w nas jest to, że nic między nami się nie zmienia, nadal jesteśmy w sobie szalenie zakochani, nawet jeśli nie spędzamy ze sobą już 24 godzin, a początki związku mamy dawno za sobą.
                            Zakochujemy się w sobie każdego dnia na nowo, więc wspólna wycieczka byłaby idealnym prezentem.
                            Marzymy o wyjedzie do Japonii, oczyma wyobraźni widzę nas spacerujących wśród kwiatów wiśni, trzymających się za ręce i z uśmiechem na twarzy podziwiających ten piękny kraj.
                            Mam wielką nadzieję, że kiedyś uda nam się tam trafić, a może i nawet powiedzieć sobie to magiczne "tak" w kraju Kwitnącej Wiśni.
                            Jednak dokładając marzenia na bok, w tym roku podaruje memu lubemu album z naszymi zdjęciami, pełen wspomnień i pięknych chwil, by w każdym momencie mógł przypomnieć sobie te pięknie spędzone dni, nasze zabawne początki i równie ciekawe życie.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                              Jaki * odkładając* :l

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                                Ze wszystkich prezentów, które kiedykolwiek dostałam od mojego męża jeden najbardziej pozostanie w mojej pamięci. Z okazji naszego ślubu mój mąż wręczył mi książkę w bordowej, twardej oprawie, na której umieszczony złoty tytuł brzmiał „Historia wspaniałej miłości Ani i Piotrka”. Jak się okazało był to zbiór naszych maili, wiadomości, smsów od pierwszej rozmowy do pierwszego spotkania na żywo (męża poznałam dzięki popularnemu wówczas polskiemu portalowi społecznościowemu a od czasu pierwszej „rozmowy” on-line do spotkania na żywo minął rok gdyż wówczas mieszkaliśmy bardzo daleko od siebie). Jak zobaczyłam tę książkę to w moim oku zakręciła się łza. Jest to jedyny i niepowtarzalny prezent a przede wszystkim zrobiony przez niego samodzielnie. Wiem , że zebranie tego wszystkiego w całość było bardzo pracochłonne, a efekty tej pracy miło jest teraz poczytać.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X