Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Okazje, święta i wakacje
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Okazje, święta i wakacje Jak je spędzacie?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 30-10-2014, 18:07
mikaa997 mikaa997 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mikaa997.polki.pl

Miasto: okolice Wrocławia
Zdjęcia: 70
Domyślnie Odp: Ślub i wesele- pomocy! :)

Cytat:
Napisał teresa211186 Zobacz post
Jeśli masz trochę czasu to możesz sama zrobić zaproszenia, papier będzie cię kosztował nie wiele, w środku wklejona normalna karteczka z wszystkimi informacjami na temat wesela i gotowe.
W podobny sposób możesz zrobić zawieszki na alkohol

Robienia zaproszeń raczej bym się nie podjęła ale zawieszki na alkohol są bardzo dobrym pomysłem. Dziękuję
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-10-2014, 20:25
teresa211186 teresa211186 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
teresa211186.polki.pl

Zdjęcia: 88

Cytat:
Napisał mikaa997 Zobacz post
Robienia zaproszeń raczej bym się nie podjęła ale zawieszki na alkohol są bardzo dobrym pomysłem. Dziękuję
W brew pozorom robienie zaproszeń również jest łatwe.
Ostatnio dostaliśmy proste zaproszenie złożona kartka papieru z boku delikatnie wycięty wzorek, wszystko elegancko przewiązane wstążką. Bardzo proste ale i eleganckie zaproszenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-10-2014, 10:15
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mikaa997.polki.pl

Cytat:
Napisał teresa211186 Zobacz post
W brew pozorom robienie zaproszeń również jest łatwe.
Ostatnio dostaliśmy proste zaproszenie złożona kartka papieru z boku delikatnie wycięty wzorek, wszystko elegancko przewiązane wstążką. Bardzo proste ale i eleganckie zaproszenie.
Może jeszcze to rozważę, poszukam w necie jakiś inspiracji i pomocy. Sprawdzałam ostatnio, że zaproszenia nie są drogie ok 1-1,5 zł już można ładne wybrać, delikatne. Ślub ma być nie duży więc jeśli mam kupić 30 szt zaproszeń to nie wiem czy opłaca mi się robić je samemu biorąc pod uwagę swój cenny czas ale dziękuję
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-11-2014, 16:51
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58

My niedawno dostaliśmy takie właśnie zaproszenia Proste eleganckie przewiązane wstążeczką czerwoną Ale jednak trzeba do tego przysiąść i ładnie wypisywać Jednak ja zamawiałam trafiłam na takie niedrogie Dokładnie już nie pamiętam boo to już 5 lat temu było
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-11-2014, 19:59
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mikaa997.polki.pl

W weekend przekopałam trochę Internet i podjęłam z mężem decyzję, że zaproszenia na pewno zamówimy przez Internet. Nie podejmiemy się sami ich robienia. Porównując stosunek ceny do czasu który trzeba poświęcić nie chcemy się bawić w ich robienie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-11-2014, 20:04
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mikaa997.polki.pl

Dziewczyny a macie jakieś fajne pomysły na prezenty dla rodziców? Chcemy zrobić takie podziękowanie dla rodziców i przydało by się coś wręczyć. Od razu mówię, że coś taniego czyli odpadają wyjazdy spa ;p
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-11-2014, 22:12
teresa211186 teresa211186 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
teresa211186.polki.pl

Zdjęcia: 88

My z mężem mieliśmy na podziękowania dla rodziców kwiaty i zrobioną książkę z tekstem podziękowań i naszym zdjęciem. Rodzicom bardzo się podobała taka książka i gościom również bo niektórzy wykorzystali później ten pomysł. My za książkę formatu A5 płaciliśmy 30 zł i robiliśmy w zakładzie w którym uczą się i pracują chore dzieci. Takie książki na pewno można również zamówić na allegro.
Kolejnym pomysłem może być dyplom wspaniałych rodziców taki mój brat miał dla rodziców
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-11-2014, 08:54
Anis81 Anis81 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anis81.polki.pl

Cytat:
Napisał mikaa997 Zobacz post
Dziewczyny a macie jakieś fajne pomysły na prezenty dla rodziców? Chcemy zrobić takie podziękowanie dla rodziców i przydało by się coś wręczyć. Od razu mówię, że coś taniego czyli odpadają wyjazdy spa ;p
Kochana z mężem zrobiliśmy a raczej kto zrobił to zrobił hehe tutaj stawiam na kobietę
kupiliśmy kosz wiklinowy słodycze wino i księgę z podziękowaniami dla rodziców, elegancko zapakowaliśmy i ozdobiłam.
Wszystko fajnie wyglądało teraz można kupić taki kosz nawet w marketach zwłaszcza ze jest sezon przedświąteczny
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-11-2014, 15:57
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58

Dla rodziców kupiliśmy kosze z kwiatami

A ta książka jest również super pomysłem bo przynajmniej pamiątka zostanie na zawsze a kwiaty szybko zwiędną :/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-11-2014, 15:53
karolgrzelak karolgrzelak jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
karolgrzelak.polki.pl

Też uważam że prezent z wesela to wspaniała pamiątka, dzięki której można sobie przypominać tamto wydarzenie. Sam zastanawiam sie nad ofertą tej sali: wesele lublin - konkurencyjne ceny, doskonałe potrawy, bardzo przypadła mi do gustu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania