Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 12-06-2009, 09:10
amie7's Avatar
amie7 amie7 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
amie7.polki.pl

Zdjęcia: 2
Domyślnie

Chyba też się skuszę na to koło z kulami. Zawsze lubiłąm kręcić kołem więc to byłaby przyjemna metoda na pozbycie się "boczków".
polavica jak efekty?

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-06-2009, 17:51
czarna24's Avatar
czarna24 czarna24 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
czarna24.polki.pl

Miasto: Racibórz
Domyślnie Sposób Na Skuteczne Schudnięcie

WITAM
mam pytanie jak wygladają wasze figury po porodzie.Ja ze swojej nie byłam zadowolona i zaczełam szukac sposobu na nią.Trafiłam do centrum odchudzania i tam znalazłam pomoc. Teraz sama tam pracuję poniewaz jestem dietetykiem z wykształcenia i jestem zadowolona ze mogę pomagać innym dążyc do wymarzonej figury.Cała filozofia polega na piciu koltajli witaminowych i jedzeniu błonnika w tabletkach trochę to kosztuje ale efekty sa, ja chudne 4 kilo na miesiąc i czuję się swietnie jestem pełna energi.Stosowanie diet i tabletek nie daje takiego efektu jak te koktajle goraco polecam. Jeżeli jest ktoś zainteresowany to proszę o kontakt pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez czarna24 : 24-06-2009 o 18:08.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-06-2009, 22:31
clementynka's Avatar
clementynka clementynka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
clementynka.polki.pl

Domyślnie

też schudłam dzięki piciu koktajli i łykaniu suplementów diety, ale trochę inaczej niż ty piszesz - ja kupiłam w aptece preparat slim 15. zrzuciłam dzięi niemu i diecie 3,5 kg w 2 tygodnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-06-2009, 21:52
bambi's Avatar
bambi bambi jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
bambi.polki.pl

Zdjęcia: 4
Domyślnie

jestem 5 tygodni po porodzie i mam sporo do zrzucenia.co to za koktajle?i czy obeszlo sie bez cwiczen.silowni itp?
Nieprzeczytane 26-06-2009, 22:25
czarna24's Avatar
czarna24 czarna24 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
czarna24.polki.pl

Miasto: Racibórz
Domyślnie

Ja nie cwicze wogule i chudnę bez problemu. Te koktajle sa na bazie witamin i minerałow więc sa nie szkodliwe. sa rózne smaki kto jak woli, pijesz je zamiast sniadania i kolacji sa bardzo syte więc ci to wystarczy obiad jesz normalnie. miedzy tym musisz pic duzo wody mineralnej i 30 min. przed kazdym posilkiem zarzywac błonnik w tabletkach. moja znajoma która mnie w to wciągneła schudła 86kg.
Nieprzeczytane 27-06-2009, 09:17
FamilyTree's Avatar
FamilyTree FamilyTree jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
FamilyTree.polki.pl

Domyślnie

Tak tak Herbalife... ja też dużo schudłam pijąc koktajle, herbatki i zażywając błonnik w tabletkach.
Szkoda tylko, że jak przestałam to wszystko wpychać w siebie, kilogramy
wróciły tak szybko jak zniknęły, a nawet w nadmiarze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-06-2009, 09:45
sikornik sikornik jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
sikornik.polki.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał clementynka Zobacz post
też schudłam dzięki piciu koktajli i łykaniu suplementów diety, ale trochę inaczej niż ty piszesz - ja kupiłam w aptece preparat slim 15. zrzuciłam dzięi niemu i diecie 3,5 kg w 2 tygodnie.
na pewno tez dzięki niemu?
czy tylko dzięki diecie???

ja jakoś nie mogę sie przekonać do tych wszystkich suplementów
uważam że to placebo i tyle
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-06-2009, 09:51
FamilyTree's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
FamilyTree.polki.pl

Domyślnie

Sikornik ten Herbalife na prawdę jest skuteczny (co do innych suplementów nie wiem), ale z tego wynika, ze do końca życia musiałabyś
pić jakiś koktajl. Bo inaczej jo jo murowane, a to nie na tym polega odchudzanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-06-2009, 09:56
sikornik sikornik jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
sikornik.polki.pl

Domyślnie

ja jestem od 2 miechów na south beach i to jest taka "dieta" na całe życie

no i na diecie pt. JONATAN a to najlepsza i najbardziej skuteczna dieta, bez efektu jo-jo hahahaha
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-06-2009, 10:04
FamilyTree's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
FamilyTree.polki.pl

Domyślnie

Sikornik czytałam na temat south beach ale ta dieta chyba nie dla mnie. Ja bym nie wytrzymała bez jogurtów i kawy !!!!! Byłam na MM przez 1,5 miesiąca. Schudłam 5 kg. Ale wkurzały mnie te posiłki węglowodanowe i tłuszczowe, ja uwielbiam makrelę wędzoną a musiałam ją jeść na obiad
Teraz od tygodnia jestem na proteinowej i mam 3 kg mniej, ale jutro zaczynam drugą fazę więc spadek nie będzie taki duży. I co najważniejsze mogę pić kawę !!!! i coca-colę zero nią właśnie się ratuję gdy potwornie chce mi się słodycza
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania