Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca, Prawo, Biznes
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca, Prawo, Biznes Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, poznajcie swoje prawa i możliwości, własna działalność gospodarcza

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 03-07-2016, 15:20
karolka991 karolka991 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
karolka991.polki.pl

Domyślnie Odp: Pomysł na własny biznes.

Hej Szukam chętnych osób do współpracy z branżą kosmetyczną. Praca łatwa i przyjemna, bez wychodzenia z domu Elastyczne godziny, praca idealna dla mam, studentek, a takze osób pracujących na etacie. Jeśli jesteś zainteresowana, chcesz pracować w młodym zespole, rozwijać się i być niezależna finansowo proszę o kontakt.
Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-07-2016, 14:22
Becia88's Avatar
Becia88 Becia88 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Becia88.polki.pl

Każdy pomysł na biznes jest dobry jeśli jest dobrze przemyślany i ma się dobrze opracowany plan jego poprowadzenia. Trzeba mieć też na uwadze, że aby biznes przynosił upragnione zyski trzeba inwestować w nowe pomysły i rozwiązania. Wie o tym doskonale mój szwagier który prowadzi firmę transportową i zajmuje się dostarczaniem produktów spożywczych do sklepów. W tym zakresie najważniejsze jest odpowiednie zabezpieczenie towaru, aby bezpiecznie dotarł na miejsce. Bardzo ważne jest posiadanie odpowiednich skrzynek do piwa oraz innego rodzaju pojemniki mające zapewnić bezpieczny transport tychże produktów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-07-2016, 13:23
tosia93 tosia93 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
tosia93.polki.pl

Fajne pomysły, ale nie wszystkie da się zrealizować w prosty sposób. Znam na przykład osobę, która aby zacząć budować biznes w Rosji, skorzystała z pomocy http://krajowy.biz/firma,biznes-w-rosji-tw-consulting i faktycznie mówiła, że idzie jej sprawnie. Natomiast osoby, które chcą zrobić to same mają z tym duże problemy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-07-2016, 18:26
monika_lisz monika_lisz jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
monika_lisz.polki.pl

Podstawą dobrego biznesu jest nie tylko dobry pomysł, ale też potrzeba ciągłego dokształcania się w tym zakresie. Warto pomyśleć o jakichś szkoleniach, czy nawet indywidualnym poszukiwaniu inspiracji w książkach czy internecie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-07-2016, 18:21
aldonkas aldonkas jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
aldonkas.polki.pl

Założenie własnej firmy to bardzo poważna decyzja, dlatego bardzo dobrze musisz to przemyśleć. Nie wystarczy już samo założenie, trzeba myśleć o wszystkich aspektach działalności, ale przede wszystkim o promocji. Czasami jak tak przejdę się ulicą to widzę, że praktycznie w każdej branży jest przeogromna konkurencja, więc koniecznie trzeba zatrudnić jakiś specjalistów, na przykład agencję public relations typu http://wizerunkowo.com/. Oni pomogą dotrzęc do jak największej liczby odbiorców
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-07-2016, 20:54
faworytka faworytka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
faworytka.polki.pl

Pamiętajcie o tym, że w większości przypadków jeśli prowadzicie własny biznes to musicie posiadać kasę fiskalną. Warto też w dzisiejszych czasach dysponować terminalem płatniczym. O tym i o wielu innych ciekawych rzeczach poczytacie na stronie http://kasawfirmie.pl/, gdzie również bez problemu zakupicie taki sprzęt.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-08-2016, 21:29
polrun polrun jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
polrun.polki.pl

Otwierając firmę, warto pomyśleć o outsourcingu bhp z GDBHP . Dzięki temu będziemy mieć pewność, że nasi pracownicy wykonują swoje zadania zgodnie ze standardami. Poza tym takie szkolenie jest prawnym obowiązkiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-08-2016, 18:52
zosska25 zosska25 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
zosska25.polki.pl

Jeśli szukacie ciekawych, nowoczesnych i zarazem sprawdzonych porad biznesowych czy inwestycji pieniędzy to według mnie jest wiele ciekawych opcji w dzisiejszych czasach. Ostatnio nawet wróciła moda na inwestycję w lokaty bankowe, http://www.finmarket.pl/finanse/lokaty tutaj znajdziecie niezłą porównywarkę na której znajdziecie lokaty nawet z 4 % oprocentowaniem na krótki okres czasu, minimum 3 miesiące !
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-09-2016, 10:03
monik_m26 monik_m26 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
monik_m26.polki.pl

Moim zdaniem świetnym pomysłem na biznes dla kobiet jest franczyza, właściwe ryzyko jest minimalne, bo jeśli wybierzemy dobrą sieć, jak na przykład te pizzerie http://www.piramidpizza.pl/ , to mamy pewność, że marka jest już znana i lubiana przez klientów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-11-2016, 22:04
abednarz abednarz jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
abednarz.polki.pl

Ja natomiast uważam, że w dzisiejszych czasach dobrym pomysłem na biznes jest sklep online - http://www.pasejo.pl . Z internetu korzysta dziś praktycznie każdy więc zainteresowanie byłoby spore. Oczywiście jeśli mielibyśmy ciekawa ofertę
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania