Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, ogłoszenia

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 19-05-2016, 21:01
Iwonka886 Iwonka886 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Iwonka886.polki.pl

Miasto: Marianowo 1/9 18-421 Piątnica
Zdjęcia: 46
Domyślnie Odp: Pomysł na własny biznes.

Bardzo fajny pomysł, juz nawet w większych supermarketach sa stoiska ze zdrową żywnością ja zawsze tam zaglądam i nie wychodzę z pustymi rękoma więc myslę, ze duzo osób interesuje taka żywność chcemy w końcu byc coraz zdrowsi
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-05-2016, 17:01
majka332 majka332 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
majka332.polki.pl

Mając własną firmę, mając pracowników warto pomyśleć o wprowadzeniu grafiku. Zobacz: http://www.grafikoptymalny.pl/ Dobre zarządzanie pozwala na osiągnięcie znacznie wyższych wyników.
Nieprzeczytane 25-05-2016, 10:24
vicky0019 vicky0019 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
vicky0019.polki.pl

Słuchaj- jakiegokolwiek pomysłu byś nie miała zadbaj o odpowiednie wyposażenie. Bez tego ani rusz. Ostatnio wpadłam na ofertę firmy http://teccon.pl/ i ich maszyn, które automatyzują proces produkcji i pakowania. Strzał w dziesiątkę!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-05-2016, 17:29
Iwonka886 Iwonka886 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Iwonka886.polki.pl

Miasto: Marianowo 1/9 18-421 Piątnica
Zdjęcia: 46

Czasami w postach jest więcej reklam niż wypowiedzi - zauważyłam...trochę chyba nie do tego służy forum ale nie mnie to oceniać.
W każdym bądź razie bardzo dobry pomysł, jeszcze raz to podkreślę
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-06-2016, 11:35
isana91 isana91 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
isana91.polki.pl

Skoro masz pomysł na własny biznes to pomyśl o logo dla firmy. Z tego co wiem tutaj http://projektowane.pl/ możesz zamówić oryginalne logo.
Dzięki niemu Twój biznes stanie się rozpoznawalny. Moim zdaniem każda firma powinna mieć logo i chwytliwą nazwę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-06-2016, 10:33
madureczka madureczka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
madureczka.polki.pl

Jeśli prowadzimy własny biznes związany z branżą spożywczą czy cukierniczą warto pomyśleć o opakowaniach do transportu. tutaj http://toczytam.pl/czy-warto-inwesto...do-transportu/ jest fajny artykuł na ten temat - mnie wiele wyjaśnił, dlaczego tak ważna jest jakość opakowań: zyskuję klienta i renomę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-06-2016, 19:20
natali_80- natali_80- jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
natali_80-.polki.pl

Cytat:
Napisał begirl Zobacz post
ja myslę intensywnie o sklepie internetowym i własnym stoisku na targu z eko żywnością - mam już nawet ogarnięty sklep internetowy .....
No to brawo za odwagę, przy prowadzeniu sklepu internetowego warto "zaopatrzyć" się w duuużą wiedzę. Musisz sporo się nauczyć chociażby z marketingu czy pozycjonowania - po pierwsze aby samej kontrolować pieniądze wydawane na reklamę, lub aby moc w ogóle samej prowadzić delikatny marketing w sieci. Zajrzyj na portal Alterweb - Mega superowa strona. Pierwszy artykuł jaki powinnaś przeczytać zkaładając sklep to ten:
http://alterweb.pl/-rejestracja-skle...ernetowym-cz-2
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-06-2016, 14:17
sabina-85 sabina-85 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
sabina-85.polki.pl

Można założyć własną myjnię samochodową. Wiem, że często proponują fajne dofinansowania. Wystarczy zerknąć na stronę (http://www.myjniazklasa.pl/) i już widać, że faktycznie Unia pomaga w prowadzeniu biznesu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-06-2016, 19:37
sarra35 sarra35 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
sarra35.polki.pl

Pewnie każdy z nas znajdzie taki pomysł na firmę, który ma szansę zaistnieć na rynku, nie mniej jednak w określonych branżach trudno jest się wybić. Wobec tego zanim jeszcze zdecydujemy się na otworzenie własnej działalności, warto zapoznać się z artykułem na stronie Cena Biznesu http://cenabiznesu.pl/-koszty-zaloze...i-gospodarczej , który dotyczy tego, jakie koszty musimy ponieść w związku z otwieraniem własnej firmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-06-2016, 08:17
sylwkaka sylwkaka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
sylwkaka.polki.pl

Dobry pomysł, ale może jednak iść w inną stronę? Na przykład w wypożyczalnie zabawek?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania