Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czekając na dziecko > Ciąża i poród
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Ciąża i poród Pytania, rozmowy, wątpliwości - wszystko wokół ciąży

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 04-01-2019, 11:51
happypuppy happypuppy jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
happypuppy.polki.pl

Domyślnie Odp: Wyprawka

Wszystko czego potrzebujesz dla malucha znajdziesz na stronie https://www.mulan.pl/. Jest to sklep z wyposażeniem dla dzieci. Możesz u nich nawet zamówić wózek oraz fotelik. Warto też rozejrzeć się na przykład wśród artykułów do karmienia, przydadzą się każdej mamie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-02-2019, 18:07
pannaalicja pannaalicja jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pannaalicja.polki.pl

Jeżeli jeszcze nie jesteś pewna w jaki sposób zamierzasz karmić to myśląc o wyprawce dla dziecka powinnaś zdecydowanie pomyśleć o mleku modyfikowanym. Nie musisz go od razu kupować, ale warto zrobić małe rozeznanie. najlepsze mleko modyfikowane jest w stanie zapewnić noworodkowi wszystko czego potrzebuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-02-2019, 19:33
xswedc xswedc jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
xswedc.polki.pl

Ja w zeszłym roku przygotowywałam się do narodzin mojego już w sumie drugiego dziecka i większość rzeczy zamawiałam na https://www.bobozakupy.pl/ Głównie kupowałam tutaj wózek 2in1 oraz fotelik samochodowy. Mają dużo niższe ceny i bardzo dobrą jakość.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-02-2019, 11:50
Kamilla36 Kamilla36 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Kamilla36.polki.pl

Skompletowanie całej wyprawki nie było dla mnie tak skomplikowane jak wybór odpowiedniego materaca dla dziecka. Ostatecznie mój wybór nie był najlepszy, mam nadzieję, że nie odbije się to na zdrowiu mojego dziecka. Gdybym teraz wybierała materac zdecydowałabym się na materac lateksowy, a na pewno zamówiłabym go ze strony: http://materacyk.pl/produkt/materac-...ers-model-ml1/ , gdyż tutaj jest bardzo atrakcyjna cena.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-02-2019, 21:33
nancynga nancynga jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
nancynga.polki.pl

Najgorzej było z wybórem wózka :P
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-02-2019, 07:39
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
elabarbara.polki.pl

Ja to miałam problem właśnie z wyborem wózka, kosmetyków, które dla mnie są najważniejsze. I zależało mi na takich które nie zawierają parabenów. Dopiero znajoma poleciła mi markę eeny meeny że to sa kosmetyki idealne dla mam i dzieci od pierwszego dnia życia. Może ktoś ma te kosmetyki i podzieli się opinią ?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-04-2019, 10:41
cookiemaker cookiemaker jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
cookiemaker.polki.pl

do wyprawki też warto dołączyć spray ranisilver, przydaje się na ranę po cesarce czy nacięciu krocza, bo przyspiesza gojenie się, dziala też bakteriobójczo i przeciwwirusowo, ja miałam spore problemy po pierszym cc z gojeniem się rany i niestety zostala mi blizna po tym
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-04-2019, 09:23
milkona milkona jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
milkona.polki.pl

Całą wyprawkę do szpitala dla dziecka i mamy można kupić w https://www.doz.pl/apteka/k2089-Wyprawka_do_szpitala są kosmetyki dla malucha, wkłady poporodowe, wkładki laktacyjne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-08-2019, 10:18
mama_jasia3 mama_jasia3 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mama_jasia3.polki.pl

Mnie bardzo przydał się też do wyprawki dla maluszka taki śliczny, miękki kokonik: https://baby-stars.pl/ .Ma za zadanie chronić dziecko przed spadnięciem z łóżka czy kanapy. Ma wstawkę z bawełny ze ściąganym sznureczkiem. Pięknie uszyty, delikatny dla skóry maluszka bo antyalergiczny. Każda mama powinna posiadac taki kokonik!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-08-2019, 11:18
chicaca chicaca jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
chicaca.polki.pl

Ja bardzo cenię sobie sklep Eevi. Tylko tam kupuje ubranka dla swojego maluszka, ponieważ są dobre gatunkowo i ładnie. Nie uwierają, czyli dziecko może swobodnie wykonywać ruchy. Teraz planuję zamówić kolejne body niemowlęce. No i też, trzeba zauważyć, że ceny nie są u nich wygórowane.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania