Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 19-09-2017, 11:13
dalia123's Avatar
dalia123 dalia123 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
dalia123.polki.pl

Domyślnie Odp: Auto na szybko - wynająć, pożyczyć ??

Nie wiem w jakim tam stanie jest Twoje auto, ale ja po kolejnej naprawie, która kosztowała mnie kilkaset złotych zdecydowałam się na nowe... nie dość, że składki są takie wysokie, to jeszcze co chwilę dokładać na naprawy... bez przesady. Ja akurat zdecydowałam się na Master1:https://www.master1.pl/kontakt/, nie wiem czy słyszeliście o tej firmie, ale jeśli ktoś się zastanawia jaki i w jakiej formie kupić samochód, to jak najbardziej warto się zainteresować. Fajnie, bo można sobie określić co nas interesuje, jakie przeznaczenie będzie miało auto i dostaniemy propozycje, wśród których możemy wybierać. Dla mnie bomba.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-09-2017, 11:55
zoiopl zoiopl jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
zoiopl.polki.pl

Miasto: Białystok

Wynająć. W Polsce jest to coraz bardziej popularne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-09-2017, 15:44
kolanowy504 kolanowy504 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kolanowy504.polki.pl

Warto na pewno zajrzeć na kanały jutuberów w tym temacie. Pomijając kwestie taniego marketingu z ich strony, to myślę że wiedzę to oni w tym temacie posiadają dość porządną, na pewno więcej wyciągniesz od nich niż z pytania ludzików na forach :P.
Nieprzeczytane 03-10-2017, 13:12
Becia88's Avatar
Becia88 Becia88 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Becia88.polki.pl

Nie wiem jak wybiera się wypożyczalnię na szybko bo ja się do tego przygotowywałam i mój wybór padł na http://wypozyczalnia-aut24.pl/cennik/. Zatem jeśli szukasz czegoś sprawdzonego, to zdecydowanie mogę Ci ich polecić bo mają rozsądne ceny dobrze zbilansowaną ofertę i ogólnie współpraca z nimi przebiega bez zarzutów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-10-2017, 18:58
motinka84 motinka84 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
motinka84.polki.pl

Teraz chyba wszystkie wypożyczalnie mają zbliżone ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-11-2017, 18:00
balaleczka balaleczka jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
balaleczka.polki.pl

moja koleżanka często korzsytała z wypożyczalni samochód i nie chcecie wiedzieć ile pieniędzy na to wydawała. Już by spokojnie mogła kupić sobie nowe swoje auto. A teraz jak trwa wyprzedaż rocznika w peugeot to można kupić naprawdę w wyjątkowej cenie peugeot 308
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-03-2018, 00:21
luiza930 luiza930 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
luiza930.polki.pl

Jeśli potrzebujesz samochodu na szybko, to najlepiej jest go wypożyczyć, ponieważ mamy go od razu, od ręki. Osobom z Warszawy polecam wypożyczalnię http://4mobility.pl/ która posiada opcję car sharing. Jeśli jeszcze jej nie znacie, to doczytajcie sobie wszystko na ich stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-04-2018, 08:25
madureczka madureczka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
madureczka.polki.pl

Jak najbardziej można auto wynająć, tylko warto skorzystać z takich wypożyczalni, które mają flotę nową jak http://wypozyczalnia-aut24.pl/wynaje...odow-warszawa/ z pełnym pakietem ubezpieczenia. Oprócz tego jeszcze wypożyczalnia powinna zapewniać możliwość dobrania nawigacji GPS.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-05-2018, 23:25
lamina lamina jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lamina.polki.pl

Na obecną chwilę, nie małą sławą cieszy się blog http://www.auto-poradnik.pl/czesci-daewoo/ ogólnie to też uważam, że jest fajnie prowadzony, w wielu przypadkach można dowiedzieć się kompletnie nowych rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-06-2018, 12:19
adamila021 adamila021 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
adamila021.polki.pl

Też zależy do czego jest wam potrzebne. Najlepiej na pewno skorzystać z wypożyczalni samochodów. Ja nie jestem jakąś mega doświadczoną osobą w tym zakresie ale pożyczałam już złotego Mustanga od https://goldencars.com.pl dokładnie to na wesele mojej siostry
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania