Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Czas wolny z dzieckiem
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Czas wolny z dzieckiem Książeczki, filmy, gry planszowe czy aktywność sportowa?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 13-08-2015, 09:43
polrun polrun jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
polrun.polki.pl

Domyślnie Odp: Romantyczny weekend i... dziecko

Rzeczywiście, to może być zbyt duża odpowiedział
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-08-2015, 10:36
jjmka jjmka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jjmka.polki.pl

Zdjęcia: 40

U nas teściowa sama zaproponowała że jeśli byśmy chcieli gdzieś na weekend sobie wyjechać tylko we dwoje to może się bez problemu zająć małą, tylko nie wiem czy ja bym potrafiła zostawić ją na 2 noce, zdarzało mi się być na 2 noce w delegacji ale wtedy był z nią chociaż tata.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-08-2015, 22:21
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów
Zdjęcia: 81

Cytat:
Napisał jjmka Zobacz post
U nas teściowa sama zaproponowała że jeśli byśmy chcieli gdzieś na weekend sobie wyjechać tylko we dwoje to może się bez problemu zająć małą, tylko nie wiem czy ja bym potrafiła zostawić ją na 2 noce, zdarzało mi się być na 2 noce w delegacji ale wtedy był z nią chociaż tata.
ja jak narazie Zosi nigdy nie zostawiałam - nie miałam potrzeby i gdyby zaszła taka potrzeba to mam cos obawy wlasnie ze ja bym miala z tym wiekszy problem niz ona i znam te rozterki Asia imysli ze pod skrzydłami rodziców dziecku najlepiej
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-08-2015, 19:35
jjmka jjmka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jjmka.polki.pl

Zdjęcia: 40

Cytat:
Napisał 27otsifem Zobacz post
ja jak narazie Zosi nigdy nie zostawiałam - nie miałam potrzeby i gdyby zaszła taka potrzeba to mam cos obawy wlasnie ze ja bym miala z tym wiekszy problem niz ona i znam te rozterki Asia imysli ze pod skrzydłami rodziców dziecku najlepiej
Ja o dzień to bym się nie bała, spokojnie bym zostawiła Majkę z teściową na 2 dni, bo ona umie się tak nią zająć że nawet nie miałaby kiedy o rodzicach pomysleć, gorzej z pójściem spać, ona lubi jak ja albo mąż się z nią kładziemy, lubi się przytulic... aczkolwiek nie wiadomo jak by to bylo, może i dobrze
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-09-2015, 23:24
lucencia lucencia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lucencia.polki.pl

A ja mam pomysł. Jedźcie do Wrocławia. Tam jest Afrykarium, które zachwyci i Was i dziecko. Do tego wynajmijcie apartament przy Krawieckiej 76 i wtedy będziecie mieć też kącik dla siebie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-09-2015, 12:11
stasimo stasimo jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
stasimo.polki.pl

Nasz wyjazd do Pobierowa - http://www.gryfpobierowo.pl to był*strzał w dziesiątkę bo dla dziecka mają wiele atrakcji dookoła
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-09-2015, 17:28
zoffinnka zoffinnka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
zoffinnka.polki.pl

U nas też cieżko jest znaleźć opiekę dla dzieci jak gdzieś jedziemy. Dlatego zawsze szukamy miejsca w którym i dziecko będzie się dobrze bawić. niedługo jedziemy do Warszawy i zastanawiamy się nad zabraniem maluchów do http://www.incaplay.pl/ To duża sala zabaw z mnóstwem atrakcji więc powinni być zadowoleni.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-10-2015, 08:45
bobusie2 bobusie2 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
bobusie2.polki.pl

Miasto: Poznań
Zdjęcia: 64

Jedyny sposób jaki mi się nasuwa to: Jak najwcześniej położyć dziecko spać. Tylko wtedy jest szansa, by z weekendu mieć choć wieczór typowo romantyczny. Ale też warto pomyśleć czy nie da się z kimś zostawić dziecka i być tylko we dwoje?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-11-2015, 21:50
maew_1 maew_1 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
maew_1.polki.pl

A nie możecie zostawić dziecka u babci i gdzieś jechać ? Bo z dzieckiem szczególnie całkiem małym ciężko gdzieś wyjechać i mieć coś z wyjazdu.
Ja proponuje wybrać się na taki wypad w góry np do Białki. Warto wtedy odwiedzić Terma Białka. Można tam fajnie odpocząć i zrelaksować się.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-09-2018, 08:25
tamisia's Avatar
tamisia tamisia jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
tamisia.polki.pl

A jakie miejsce polecacie dla dorosłych i dla dzieci?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania