Nieprzeczytane 24-07-2019, 13:03
matylda80 matylda80 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
matylda80.polki.pl

Domyślnie Odp: Bezpieczny samochód

Bezpieczny samochod to dla mnie przede wszystkim taki, ktory nie ma jakis ukrytych wad czy usterek. A jak kupujemy "nowy" uzywany samochod - to wiadomo - same tego nie sprawdzimy, prawda? Dlatego najlepiej jest zlecic sprawdzenie samochodu przed kupnem jakiemus fachowcowi. Sa firmy, np SprawdzAuto24 ktore sie tym zajmuja. Ogarniaja caly temat, maja sprzet i wiedze do tego potrzebne i na zyczenie klienta - sprawdzaja dane auto od A do Z, przesylajac potem koncowy raport, wraz ze zdjeciami i opinia na temat danego auta.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-08-2019, 09:30
slonecznamama slonecznamama jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
slonecznamama.polki.pl

Ubezpieczenie zawsze może się przydać, czy nie ma problemu z odszkodowaniem? Szukam informacji o tym gdzie szukać warsztatu samochodowego, nie wiem na jaki się zdecydować. Znalazłam taki mini poradnik http://materla.com.pl/jak-znalezc-do...t-samochodowy/ co jeszcze warto wiedzieć waszym zdaniem? Na co szczególnie zwracacie uwagę? Czy obsługa klienta ma dla was znaczenie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-08-2019, 11:45
annwosio annwosio jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
annwosio.polki.pl

Według mnie najbezpieczniejszym samochodem na świecie jest samochód marki VOLVO. Chodzi dokładniej o model XC60. Jestem aktualnie jego posiadaczką i powiem Wam, że nic nie trzyma się drogi, tak jak ten pojazd. Nie bez powodu volvo zaliczane jest to najbezpieczniejszych samochodów świata.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-08-2019, 10:39
mamix12 mamix12 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mamix12.polki.pl

Ja polecam z całego serca lusterko do samochodu dla dziecka. To jest taka fajna nakładka na zagłówek dzięki której można śledzić co tam maluch porabia no i nie ma konieczności ciągłego odwracania się jednocześnie prowadząc.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-08-2019, 10:59
wiki81 wiki81 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
wiki81.polki.pl

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to sprawdzoną propozycją jest coś z gamy Volvo. Ale prócz testów zderzeniowych weź pod uwagę również awaryjność autka. Ja ostatnio przez taką typową awarię byłam unieruchomiona. Na szczęście znalazłam auto lawetę Warszawa Targówek przyjechali w chwile i mnie ściągnęli. Dobrze że współczesne firmy działają tak szybko, sama bym sobie nie poradziła.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-08-2019, 09:13
fiona45 fiona45 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
fiona45.polki.pl

Ja ma syna w wieku 9 lat 130cm ciągle buntuje się co do fotelika, bo już dużo ,u nie brakuje i bezpiecznie jeżdżę wreszcie dzięki pasom Smart KID Belt https://smartkidbelt.com/pl/ . Moim zdaniem super alternatywa dla takich dzieci. Nawet dla dzieci z otyłością, gdzie ciężko fotelik kupić lub z dużą ilością dzieci, gdzie ciężko jet pomieścić foteliki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-08-2019, 12:15
iamklaudka iamklaudka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
iamklaudka.polki.pl

Dzisiaj większość nowych samochodów jest bezpiecznych. Niestety nie można tego powiedzieć o starych pojazdach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-08-2019, 18:56
kisia12 kisia12 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kisia12.polki.pl

Cytat:
Napisał slonecznamama Zobacz post
Ubezpieczenie zawsze może się przydać, czy nie ma problemu z odszkodowaniem? Szukam informacji o tym gdzie szukać warsztatu samochodowego, nie wiem na jaki się zdecydować.
Jesteś z Warszawy? Jeśli interesuje Cie usuwanie bledow z komputera samochodu to akurat wiem, gdzie można podjechać na pewną diagnozę. Nie tak dawno sama korzystałam z takiej pomocy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-08-2019, 20:59
Fearrorq's Avatar
Fearrorq Fearrorq jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Fearrorq.polki.pl

Podobno taki montaż instalacji lpg jest bardzo bezpieczny. Akurat ten warsztat jest najlepszy pod tym względem.
Nieprzeczytane 26-08-2019, 21:50
kisia12 kisia12 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kisia12.polki.pl

Jesteś z Warszawy? Jeśli interesuje Cie usuwanie bledow z komputera samochodu to akurat wiem, gdzie można podjechać na pewną diagnozę. Nie tak dawno sama korzystałam z takiej pomocy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania