Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie maseczki polecacie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Jakie maseczki polecacie?

    Jeżlei ktos ma problemy z zaskórnikami to ja polecam maseczkę z verony efekt 4D, bardzo dobrze oczyszcza, czuć jak działa, jak rozgrzewa pory i pomaga usunąc zanieczyszczenia. Do tego jest naprawdę tania i wydajna. Czasem uzywam maseczek z avonu, w sumie tez nie narzekam

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Jakie maseczki polecacie?

      Ja bardzo lubię glinki. Najczęściej kupuję glinke i sama przyrządzam maseczkę. Prosta sprawa wystarczy dodać wody mineralnej lub olej jeśli ktoś woli.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Jakie maseczki polecacie?

        Ja też polecam glinki, są tanie a bardzo skuteczne. Najlepsza jest szara, ale też zielona i czerwona. Można kupić gotowe, albo są w sklepach same glinki i robić w domu.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Jakie maseczki polecacie?

          To jutro kupuję glinkę i robię sobie w domu salon urody!

          Skomentuj


            #35
            Odp: Jakie maseczki polecacie?

            Ja ostatnio używam tych z L'oreala z glinkami i polecam, świetnie oczyszczają skórę

            Skomentuj


              #36
              Odp: Jakie maseczki polecacie?

              THALASSO PEELING DO CIAŁA od HB - dobra cena, bardzo fajna jakość, zero problemów, ale duża zmiana wymaga po prostu systematyczności. Inna sprawa, że peeling też trzeba umieć zrobić. Kosmetyki Hildegard Braukmann są bardzo dobrej jakości, są niezawodne - to dotyczy pozostałych, jakie testowałam. Ale jak w każdym przypadku - trzeba ze zmysłem z tego korzystać.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Jakie maseczki polecacie?

                Ja lubię algowe, ale uważajcie bo potrafią uczulić. Jednak dają dużo dobrego i warto spróbować czy dobrze je znosimy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Jakie maseczki polecacie?

                  szczerze polecam maseczkę z zieloną glinką od Loreal
                  http://magicaljune.pl/wp-content/upl...pudeleczka.jpg
                  dziala cuda, w sumie to wszystkie 3 w zależności od preferencji twojej skóry, ale są super naprawde!

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Jakie maseczki polecacie?

                    Kilka firm koreańskich, które mają moim zdaniem bardzo fajne maseczki
                    Holika Holika
                    Skinfood
                    Mizon

                    Jakość jest naprawdę fajna, maski ładnie nawilżają oraz stosowanie masek w płachcie o wiele bardziej mi pasuje niż stosowanie zwykłych maseczek....

                    Jednak jeśli naprawdę chcecie poprawić wygląd skóry, proponowałabym zastanowić się nad peelingiem, najlepiej medycznym
                    https://www.istshare.eu/co-to-jest-p...-medyczny.html

                    Na stronie mozęcie sobie poczytać co to jest. Peeling ten sprawia,ze skóra produkuje o wiele więcej kolagenu niż normalnie.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Jakie maseczki polecacie?

                      Polecam całą ofertę maseczek marki Calluna Medica. Zarówno ja je używałam, jak i moje koleżanki. Każda z nas ma inny rodzaj cery, więc mogłyśmy przetestować wszystkie rodzaje. Dla mojej skóry najlepsza jest maseczka redukująca przebarwienia WŁOCHY oraz maseczka wybielająca FRANCJA. Nic tak pięknie nie wygładziło i rozjaśniło mojej skóry jak właśnie te naturalne kosmetyki.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Jakie maseczki polecacie?

                        Z maseczek złuszających to ja polecam byOlie, taką w formie rękawiczek http://byolie.com/pl/dzialanie-epiltouch/ po żadnych kremach ani peelingach nie miałąm skóry tak przyjemne w dotyku jak po tych rękawiczkach, zakładam, siedzę pół godzinki i po paru dnach jak już całe złuszczanie się zakończy skóra jak nowa

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Jakie maseczki polecacie?

                          ja w ogóle polecam kosmetyki tylko i wyłacznie naturalne. Jeśli chodzi o maski to ja kupuje je zazwyczaj w Eldan Cosmetics. Mają ich wiele, wszystko zależy od rodzaju skóry. Ja przykładowo mam cerę tłusta i problematyczną i bardzo lubie maskę Skin Purifying a Mask. W składzie m.in dwutlenek tytanu, ekstrakt z szałwii czy olejek cytrynowy. Ta maska normalizuje pracę gruczołów łojowych, zwęża pory i bardzo skutecznie oczyszcza.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Jakie maseczki polecacie?

                            Napisane przez sasanka12 Pokaż wiadomość
                            Z maseczek złuszających to ja polecam byOlie, taką w formie rękawiczek http://byolie.com/pl/dzialanie-epiltouch/ po żadnych kremach ani peelingach nie miałąm skóry tak przyjemne w dotyku jak po tych rękawiczkach, zakładam, siedzę pół godzinki i po paru dnach jak już całe złuszczanie się zakończy skóra jak nowa
                            To jak to w końcu jest? Skóra się po nich złuszcza kilka dni? Bo na stronie napisali, że efekt jest natychmiast po zabiegu.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Jakie maseczki polecacie?

                              Dużo domowych przepisów na maseczki do twarzy oraz porad odnośnie domowej pielęgnacji można znaleźć na tej stronie www.abc-diety.pl ja bardzo lubię maseczki na bazie mleka i miodu, cudowny relaks dla twarzy i akie wygładzenie!

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Jakie maseczki polecacie?

                                Mi ostatnio bardzo podeszła taka maseczka algowa: https://www.doz.pl/apteka/p130977-Bo..._peel-off_40_g Jej skład jest oparty na naturalnych składnikach.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X