Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj 1 z 3 gier Activity Junior. Konkurs „Ten wyjątkowy dzień”

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wygraj 1 z 3 gier Activity Junior. Konkurs „Ten wyjątkowy dzień”

    Moje dziecko uwielbia wszelkiego rodzaju pojazdy a w szczególności pociągi,być może dlatego,że kojarzą mu się z bohaterami jego ulubionej bajki-Tomek i Przyjaciele. Kubuś marzy o tym, aby choćiaż na jeden dzień przenieść się w magiczny i niezwykły świat uwielbianych przez siebie lokomotyw -Wyspę Sodor. I wiecie co? Jest to jedno z marzeń mojego dziecka,które właśnie w Dzień Dziecka zamierzamy spełnić... A wszystko za sprawą niezwykłego parku rozrywki,mieszczącego się w Wielkiej Brytanii, w pobliży Birmingham- Drayton Manor. Dzień Dziecka w bajkowym miasteczku Tomek i Przyjaciele to z pewnością niesamowita atrakcja i zapadająca w pamięć przygoda dla całej rodziny. Spośród licznych atrakcji moje dziecko na pewno bedzie szalało na karuzeli i roller coasterze. Potem wybierzemy się na przejażdzkę kolejką po parku przypominającym kształtem Wyspę Sodor. Kolejną atrakcją będzie spływ łódką a na koniec wizyta w parkowym zoo. Wszystko to w otoczeniu ulubionych lokomotyw z serialu, dzięki którym dzieci mogą "nauczyć się" jak pilotować samolot czy prowadzić auto. Wizyta w tym parku rozrywki to całodobowa rodzinna atrakcja dla całej rodziny i spełnienie marzeń mojego dziecka,dlatego z okazji wizyty u znajomych w Anglii zamierzamy odwiedzić to szczególne miejsce,aby pozwolić dziecku choć na jeden dzień poczuć się bohaterem serialu i podziwiać jego bajkowy świat.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Wygraj 1 z 3 gier Activity Junior. Konkurs „Ten wyjątkowy dzień”

      Myślę, że poza zabawkami, słodyczami czy innymi prezentami najwspanialsze co mogę podarować mojemu dziecku w tym dniu jest CZAS. W dzień dziecka zamierzam nie otwierać laptopa, odłożyć na bok telefon, pilot od telewizora omijać szerokim łukiem. Chcę by ten dzień był wyjątkowy i by mój syn miał mamę tylko dla siebie w każdej minucie jego święta. Mój synek ma 3 latka, a moja młodsza siostra niespełna 7 i zamierzam wziąć ją 1 czerwca do siebie. Fajnie byłoby zacząć dzień od zrobienia wspólnie maślanych bułeczek na 2 śniadanie. Na obiad? Stos naleśników!Chcę kupić barwniki do jedzenia i zrobić dzieciakom naleśniki w kolorach tęczy. Do tego bita śmietana, polewa owocowa, krem czekoladowy i biały ser. Będą mieć iście naleśnikową ucztę! Planuję też zabrać ich na wycieczkę nad jezioro. Spacer na plażę, a potem wizyta na tamtejszej sali zabaw! Nie chcę dzieci rozpieszczać stosem prezentów. Chcę porozpieszczać je sobą i tym, byśmy byli po prostu razem i robili rzeczy, na które czasem zwyczajnie brakuje czasu. Wiem, że moi milusińscy będą prze szczęśliwi.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Wygraj 1 z 3 gier Activity Junior. Konkurs „Ten wyjątkowy dzień”

        A my na Dzień dziecka wybieramy Magiczne Ogrody. Czemu zapytacie? Bo mamy zamiar się tam beztrosko bawić. Magiczne Ogrody, to dla nas Beztroska - tylko tyle i aż tyle - jedno słowo, a mieści w sobie tak wiele znaczeń:
        B - bezpieczeństwo - tak ważne dla rodziców, a potwierdzone certyfikatami i spełnionymi normami
        E - energia, która wypływa z tych maleństw jest nie do opisania (bateria naładowana bez przerwy)
        Z - zabawa, czyli ciuchcie, dmuchańce, place zabaw, zjeżdżalnie, karuzele, zamek wróżek
        T - tajemnicze Mordole - postacie wielkie ciałem i wielkie duchem - uwielbiane przez dzieci
        R - radość z bycia razem - my i dzieci spędzamy razem czas - to dla nich bezcenny dar
        O - otoczenie iście bajkowe, stworzone w oparciu o oryginalną baśniową historię
        S - smaczne jedzenie w restauracjach i kawiarniach
        K - kolorowy, wielobarwny, wielopokoleniowy, różnorodny i nieopisany świat
        A - atrakcje w cenie biletu - korzystamy z wszystkiego do woli i bawimy się znakomicie.
        A oto moje dwa cudaczki i ich Beztroskie minki - bo rodzice są od tego, by o tą beztroskę i cudowne dzieciństwo dbać codziennie.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Wygraj 1 z 3 gier Activity Junior. Konkurs „Ten wyjątkowy dzień”

          Nasz tegoroczny dzień dziecka rozpoczniemy w sobotę - wyjazdem do Pacanowa na Międzynarodowy Festiwal Kultury Dziecięcej. W tym czasie Centrum Bajki jak i wszystkie uliczki i rynek miasteczka przemieniają się w raj dla dzieci! Mnóstwo atrakcji, warsztatów, zabaw - nie sposób się tam nudzić! Byliśmy 2 lata temu na tym Festiwalu i byliśmy zachwyceni!

          W niedzielę pojedziemy do Krakowa na Wielką Paradę Smoków. Jest to przepiękny pokaz smoków wykonanych przez szkoły z całej Polski. Na Bulwarach Wiślanych jest również smoczy piknik z wieloma zabawami, grami, konkursami i występami Uczestniczyliśmy już w Paradzie i szczerze polecamy każemu!
          Attached Files

          Skomentuj


            #20
            Odp: Wygraj 1 z 3 gier Activity Junior. Konkurs „Ten wyjątkowy dzień”

            Tegoroczny Dzień Dziecka z naszym prawie „dorosłym” siedmiolatkiem zamierzamy spędzić w podróży, a dokładniej mówiąc w kilkudniowej podróży kamperem. Z racji tego, że typowe z nas włóczykije za cel podróży obraliśmy wschodnią Polskę i …….. choć po raz pierwszy w życiu nie mamy w głowach dokładnego planu podróży (idziemy na przysłowiowy żywioł) to wiemy, że zdecydowanie chcemy zobaczyć Biebrzę i Biebrzański Par Narodowy. Dlaczego akurat tam? Bo miejsce to zostało przedstawione nam w samych superlatywach, a cała nasza trójka lubi przygody, podróże i obcowanie z przyrodą. Nie trudno się domyśleć, że jak Biebrza to spływ kajakami, szuwary i starorzecza, których labirynty wiją się wokół głównego nurtu. Chcąc rozwijać przyrodnicze pasje naszego Dziedzica, będziemy polować z aparatem na liczne ptactwo, łosie i innych mieszkańców tego zacnego miejsca.
            Pomyślicie, że to szalony i nietypowy sposób spędzenia Dnia Dziecka. Może i tak? Ale właśnie na takie wyprawy i chwile czekamy niemal cały rok.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Wygraj 1 z 3 gier Activity Junior. Konkurs „Ten wyjątkowy dzień”

              Zwycięzcami konkursu zostają:
              • aneczkamama
              • anias88
              • mamabeksy

              Wybór nie był łatwy, dlatego dziękujemy wszystkim za świetne pomysły na Dzień Dziecka i życzymy powodzenia w ich realizacji. To nie jedyny konkurs z Piatnik Polska, jaki zorganizujemy w najbliższych miesiącach. Zachęcamy do śledzenie zakładki Konkursy na Mamotoja.pl!
              pozdrawiamy,
              Redakcja MamoToJa.pl

              Skomentuj

                     
              Working...
              X