Wróć   Forum Mamotoja.pl > Konkursy > Konkursy zakończone
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Konkursy zakończone Tutaj przenosimy konkursy, które są już zakończone.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 17-09-2018, 12:02
Redakcja_MamoToJa.pl's Avatar
Redakcja_MamoToJa.pl Redakcja_MamoToJa.pl jest offline
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil
Redakcja_MamoToJa.pl.polki.pl

Miasto: Warszawa
Zdjęcia: 3168
Domyślnie Konkurs „Hotel Transylwania 3”. Wygraj 1 z 7 zestawów książek!

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?
Aby wziąć udział w konkursie, należy:
  1. mieć konto w systemie mamotoja.pl i adres na terenie Polski*, pod który wyślemy nagrodę. Jeśli ktoś zostanie laureatem, zostanie mailowo poproszony o adres, pod który można będzie wysłać nagrodę.
  2. napisz, która postać z Hotelu Transylwania jest twoją ulubioną i uzasadnij swój wybór w specjalnie założonym przez redakcję wątku konkursowym na forum.
Konkurs będzie trwał od 17 września do 30 września 2018 r. Wyniki konkursu ogłosimy do 5 października 2018 r.
Laureatami konkursu zostanie 7 osób, których zgłoszenia zostaną wybrane przez jury.
Zobacz nagrody w konkursie.
Nieprzeczytane 17-09-2018, 14:30
fruda fruda jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
fruda.polki.pl

Zdjęcia: 10
Smile Odp: Konkurs „Hotel Transylwania 3”. Wygraj 1 z 7 zestawów książek!

Ulubiona postać moja i mojej córki Ali to Mavis.
Mavis to główna bohaterka kreskówki, 114-letnia córka hrabiego Drakuli. Jak bym mogła spędzić jeszcze jeden dzień wakacji to spędziłabym je z Marvis a dlaczego zapytacie. Marvis jest bardzo szalona to nie trzeba ukrywać bo przecież to widać. Ma miliony ciekawych pomysłów w swojej głowie. Dużo pytań ciekawych zadaje,jest kreatywna i zabawna zresztą tak jak ja chciałabym ostatni dzień wakacji z nią spędzić bo mamy te same zainteresowania. Jesteśmy szalone na sto,dwa i byśmy się na wzajem słuchały.
Zwiedzilibyśmy różne zakątki świata do upiornego zamku poszlibyśmy. Odkryjemy wszelkie sekrety o jakaich tylko marzymy.
Marvis jest dzielna dlatego ciemności i duchów
Się nie boi.
Tylko ja Ala i Marvis przyjaciółki już na zawsze
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-09-2018, 21:11
agasam9 agasam9 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
agasam9.polki.pl

Domyślnie Odp: Konkurs „Hotel Transylwania 3”. Wygraj 1 z 7 zestawów książek!

uwielbiamy Mavis, bo jest niesamowita, wyróżnia się z tłumu i z nią można by iść przez świat
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-09-2018, 14:20
evelinek13's Avatar
evelinek13 evelinek13 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
evelinek13.polki.pl

Miasto: Mazury
Zdjęcia: 508

moje dzieci uwielbiają wszystkie postacie, ale szczególnie do serc przypadła im urocza, slodka Winnie. Ta postać idealnie odwzorowuje charakterki moich dzieci (pewnie dlatego, tak im przypadła do gustu) Jest bardzo miła, pogodna ale zdecydowana, kiedy trzeba nie boi się zawalczyć o swoich i obronić przyjaciół. Śmiało można powiedzieć że jest odważna i bardzo mężna a przy tym taka dziewczęca i bardzo urocza. Lubi się dobrze bawić, wygłupiać i dużo przy tym bałaganić, uwielbia przygody !!No wypisz wymaluj moje dzieci!
Nieprzeczytane 18-09-2018, 20:27
igaja igaja jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
igaja.polki.pl

Zdjęcia: 2

Moja ulubiona postac z tej bajki to "zielona galaretka"Blooby.Jako jedyny bohater w bajce ma intensywny kolor,ze widac ja z daleka.Jest taka troche glutowata (jak mowi moja Weronika) i zamienia sie w smieszne ksztalty gdy kogos lub cos w siebie wciagnie. Pekalam ze smiechu gdy cos polykala lub wypluwala. Jest przezroczysta wiec jest jeszcze zabawniej bo widac co w siebie wciaga.Postac numer jeden w tej bajce.Nie do pobicia .
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-09-2018, 07:02
Gosia101z Gosia101z jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Gosia101z.polki.pl

Zdjęcia: 2
Wink Odp: Konkurs „Hotel Transylwania 3”. Wygraj 1 z 7 zestawów książek!

Moją ulubioną postacią jest Dracula z jednej strony jest charyzmatyczny, dominujący, nadopiekuńczy taki typowy rodzic. Po lepszym poznaniu jest bardzo zabawny po prostu da się lubić
Przez tą postać uczymy się że dziecko musi mieć swobodę własnego wyboru, nawet jeśli będzie popełniało błędy. Każdy inaczej odbiera szczęście co Dracula pokazuje, dając nam też dobrą naukę
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-09-2018, 12:32
adleri adleri jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
adleri.polki.pl

Zdjęcia: 22
Wink Odp: Konkurs „Hotel Transylwania 3”. Wygraj 1 z 7 zestawów książek!

My uwielbiamy Blobby’ego! Nie ma sobie równych, choć ledwo wydaje z siebie dźwięk, rozbawia widzów do łez. Zielona chodząca galareta pełna humoru, która podbija serca samym wyrazem oczu. Nie da się go zniszczyć, nie zrobi sobie krzywdy, zawsze jest na zawołanie kolegów i przede wszystkim jest Bleh, Bleh, Bleh! A chyba to najbardziej rozbudza śmiech i fascynację.

#TeamBlobby!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-09-2018, 12:18
nsjoanna nsjoanna jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
nsjoanna.polki.pl

Zdjęcia: 4

Absolutnie genialny jest Jonathan, który wyróżnia się jasną skórę i kudłatymi rudymi włosami. Na początku nieco zagubiony i oderwany od rzeczywistości - nawet jak na warunki w których się znalazł. ;-) Jego zabawne teksty bawią za każdym razem, gdy oglądamy film, i małych i dużych.

Jonathan jest beztroski, szczęśliwy i kochający zabawę - każdy chce w nim odnaleźć siebie. A jego obecność w hotelu ożywiła bardzo wszystkie potwory - nie dał im chwili na nudę. Myślę. że nie tylko dzieci, ale i my dorośli przepadamy za ludźmi, którzy mają w sobie masę energii
Załączone Grafiki
File Type: jpg jonathan--60.1.jpg (19.3 KB, 0 wyświetleń)
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-09-2018, 12:09
Marthoolka Marthoolka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Marthoolka.polki.pl

Zapytałam moich dzieci, które postacie są ich ulubionymi. I choć Hotel Transylwania I i II uwielbiają i śmieją na nich do rozpuku, to jednak twierdzą, że najzabawniejszy (i ich zdaniem- wiele uczący) jest serial.
Ich odpowiedzi nie do końca mnie zaskoczyły, bo właściwie wiem, przy kim śmieją się najgłośniej
Córka, 6 lat, uwielbia Pedro- gapowatą i nieogarniętą mumię oraz Hanka- gubiącego części ciała, "stukniętego" Frankensteina, który przy tym jest najbardziej rozsądny z całej bandy.
Syn, 9 lat, lubi Ciocię Lidię- oziębłą, zasadniczą, trzymającą wszystko w ryzach. A najbardziej lubi moment, gdy Mavis napsoci, a ona się wścieka.
Żeby nie było, i ja mam swoja ulubiona postać: Wendy. "Galaretka" jest nie tylko zabawna postacią: wnosi ze sobą naukę, że przyjaciół wspiera się zawsze i wszędzie- bo razem, można wyjść z każdej opresji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-09-2018, 12:25
iwciaserce iwciaserce jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
iwciaserce.polki.pl

Zdjęcia: 4

Naszą ulubioną postacią jest... Wilkołak Wayne
"Dlaczego" spytacie? Bo pokazuje on prawdziwego rodzica, który niekiedy bywa zmęczony i wyczerpany swymi rodzicielskimi obowiązkami, szczególnie przy dużej gromadce potomstwa. Jednocześnie bardzo kocha swoją gromadkę dzieci. Fragmenty filmu z jego udziałem i jego rodzinki za każdym razem niesamowicie nas bawią. Niekiedy przypominają właśnie naszą rodzinkę (którą także mamy zamiar powiększyć) Wayne zawsze jednak zbiera siły i energię, aby pomóc swym przyjaciołom w każdym problemie, co sprawia, ze jest on wiernym i zaufanym kompanem. Choć jest postacią drugoplanową, dla nas jest on "gość nr 1".
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania