Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

    U mnie to róznie bywa, wszystko zalezy tez od okazji. Często też posiłkuję sie portalami gdzie znajde aktualne trendy modowe. Warto podążać za modą i byc na czasie.
    Last edited by disne; 06-07-2020, 09:45. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

      A ja z kolei lubię chodzić w ubraniach znanych projektantów. Red Valentino ma piękne sukienki i buty, widzę że są dostępni na viadellaspiga i chyba aż coś zamówię.
      Last edited by disne; 06-07-2020, 09:46. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

        Ja staram się szukać takiego złotego środka między elegancją a wygodą szukam takich inspiracji w internecie i czytam takie artykuły jak xxx damaztorebka .
        Last edited by disne; 06-07-2020, 09:46. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

          Dla mnie ważna jest i moda, i wygoda. Sądzę, że warto szukać złotego środka. Jeśli nie wiecie, co kupić na lato, to allani zobaczcie jakie bluzki damskie można zamówić onlineW ten sposób ma się znacznie większy wybór i okazję do poszukania ubrań w atrakcyjnej cenie.
          Last edited by disne; 06-07-2020, 09:46. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

            Ja raczej stawiam wybieram wygode-własnie takie wybieram buty i ubrania. W swoim zyciu wyznaję taką zasadę, ze odkładam okresloną liczbe pieniedzy na konto oszczedniosciowe i są one poprostu nie do ruszenia w razie jakiejś awaryjnej sytuacji. Jednak część pieniedzy odkłądam tez na przyjemnosci i jak jest ku temu okazja to kupuje sobie cos nowego. Bardzo modne stały sie ostatnio buty vices xxx Skradły tez one i moje serce.
            Last edited by disne; 06-07-2020, 09:47. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

              Ubrania nie muszą być modne, ale powinny być w miarę stylowe i dobrej jakości, także obstaję przy ubraniach znanych marek, choć może nie tych premium. Właściwie wszystkie można znaleźć na Zalando, trudno o większy wybór, xxx opinie o zalando można sprawdzić opinie o sklepie.
              Last edited by disne; 06-07-2020, 09:42. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                Niby lato a ja ostatnio kupiłam już czapkę na zimę. Świetna jest, z futrzanym pomponem. Do tego też fajny komin bo jak już robić zakupy online to opłaca się więcej wziąć Sklep to xx kamea Mieli ostatnio wyprzedaż to i tak mi się opłaciło.
                Last edited by disne; 06-07-2020, 09:42. Powód: reklama

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                  Ja na moim blogu opisuję jak stylizować topy damskie i wyglądać od razu komfortowo:
                  xxx super-ciuchy24.pl/odziez-damska/topy-damskie-
                  Last edited by disne; 06-07-2020, 09:43. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                    Wygoda przede wszystkim! Oczywiście lubię dobrze, elegancko wyglądać, ale nie kieruję się najnowszymi trendami, tylko własnym gustem

                    Skomentuj


                      Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                      Ciekawe letnie sukienki znajdziecie w xxx skleplayla.pl/odziez-damska/sukienki-i-tuniki Mam tę ażurową białą i tę w kwiaty, obie dobrze sie noszą, są wygodne i przede wszystkim piękne
                      Last edited by disne; 06-07-2020, 09:43. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                        Przede wszystkim wygoda! Ale lepiej, aby była połączona z modą

                        Skomentuj


                          Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                          moda i wygoda w jednym czyli smart casual

                          Skomentuj


                            Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                            KUpuje odziez, która podoba mi się i nie patrzę wbytnio na mode. Mam swój styl i trzymam się go dosyć sztywno. Lubię sukienki i bluzki oraz spódnice. Na specjalne okazję mam damskie garniturki i coś dla mojego mężą.
                            Wood house - tanie domy drewniane

                            Skomentuj


                              Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                              Jak dla mnie moda może być jak najbardziej wygodna i jedno drugiemu nie przeczy. Trzeba podchodzić do tego rozsądnie i wiedzieć co wybierać. Takim prostym przykładem są tuniki: podamto.pl/jak-nosic-tuniki-przyklady-stylizacji-z-tunikami, dla mnie świetny rodzaj ubrania. Wygodne, modne, mogą służyć jako dłuższe koszulki albo nawet krótkie sukienki.
                              Last edited by disne; 06-07-2020, 09:44. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                                Hej, jeżeli któraś z Was nadal szuka idealnego sklepu z odzieżą dla kobiet, to zapraszam do oglądnięcia oferty sklepu e-margeritka.pl. Każda znajdzie coś dla siebie, czy to sukienkę, legginsy, kombinezon, bluzy i ładne sweterki. Ostatnio zamówiłam sweter idealnie pasuje do wszystkiego, a takie ubrania cenię.
                                Last edited by disne; 06-07-2020, 09:44. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X