Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    cześć Dziewczyny!

    Wróciłam ponownie... z synkiem na ręku Wszystko dobrze się skończyło i 01.12 przez cc przyszedł na świat nasz synek
    ahhh musiałam się pochwalić

    Buziaki ;****************

    P.S. Znowu zbieram na bobasa Ślicznie proszę o głosiki http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/50767/#flash

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Gratulacje

      A z tym miodem to właśnei tego się obawiam, że trafię na jakieś miodopodobne świństwo i z pierniczków nici

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Dominika ogromne gratulacje, jak się czujecie? jak Szymon w roli starszego barta? i jakie imię wybraliście - gratuluje jeszcze raz. Głos poleciał.
        Beata mi czas też jakoś leci ostatnio, niekiedy przez palce ;/, miałam wieczorem coś zrobić i cio usnęłam z Zofią - bo ona to ma dar przekonywania Mamusiu połóż się ze mną, ja się ino chwilkę przytulę i takim sposobem usnęłyśmy razem, a ja od 1:00 mam po nocce, wiatr tak wieje, że ciągle wystaje i patrze czy zabezpieczenia płyty nie latają po działce,
        kyasarin co do miodu sklepowego mozesz mieć rację i mogą nie wyjść pierniczki

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          No dzisiaj pogoda nas nie rozpieszczała. Ze spaceru nic nie wyszło. Siedzieliśmy cały dzień w domu i się obijaliśmy, bo z racji braku spaceru małemu poprzestawiały się nieco godziny drzemek. Zdążyłam tylko pranie zrobić a miałam jeszcze tyle rzeczy w planach

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Hej dziewczyny. U nas ostatnio chorobowo, Zuzia miała zapalenie ucha a Fabian okropnie kaszle. A do tego wczoraj byliśmy u okulisty z Zuzą na kontroli następna wizyta za rok. Chciałam od razu umówić Fabiana na kontrolną bo mieliśmy się pokazać w lutym, a pani że mamy już nie aktualne skierowanie bo od poprzedniej wizyty minął ponad rok i musimy umówić się dopiero jak załatwimy skierowanie i przez to najbliższy termin będzie w sierpniu. Szkoda, ze jakostatnio dzwoniłam zeby Zuzię umówić pani mi tego nie powiedziała, a pytałam też o Fabiana. A szkoda słów na slużbę zdrowia.
            Dziewczyny mi zawsze do pierniczków używamy miodu od znajomego pszczelarza, ale jak piekłyśmy pierniki na sali z dziećmi to miałyśmy miód ze sklepu i pierniczki wyszły tak samo dobre jak te w domu.

            Jutro mamy na wsi Mikołajki i pieczenie pierniczków, ale będzie się działo. A rano jeszcze jadę na Jarmark Bożonarodzeniowy sprzedawać moje dzieła.
            Pozdrawiam

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Imię w końcu Nikodem Szymek super w roli brata, ciągle chce pomagać itp choć bywają też ciężkie momenty bo robi na złość, specjalnie piszczy, zwraca na siebie uwagę itp. Ale będzie dobrze- musi być
              Ja czuję się dobrze, doszłam chyba szybciej do siebie po cesarce niż po naturalnym

              P.S. Znowu zbieram na bobasa Ślicznie proszę o głosiki http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/50767/#flash

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Problem pierników chyba się sam rozwiązał. Byliśmy dzisiaj z synkiem na drugich mikołajkach a tam jedną z zabaw co było? Tak! Robienie piernikowych choinek i domków mamy teraz jednych i drugich pod dostatkiem



                Nikodem ładne imię takie mocno klasyczne

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Mika +3/565 Nikodem bardzo ładnie Niedaleko nas też jest mały Nikodem
                  Kysarin to problem z głowy Ja to nie wiem czy się z pierniczkami wyrobie ale muszę !
                  Teresa Jak teraz zdrówko dzieci ? i jak się Jarmark udał Ja jeszcze muszę parę kartek dorobić na kiermasz do szkoły (ale na rzecz szkoły) chociaż powiem że i tak na kartkach zarobiłam ale jak zawsze nic nie odłożyłam teraz jeszcze muszę tusz do drukarki kupić i kosmetyki mi się kończą a to to a to tamto I tak leci ...

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Dziewczyny a myślicie że mam karmiąca może jeść pierniki ? Mam przepis na takie bez miodu ale z przyprawami korzennymi

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Mika997, gratulacje!!! Niech Nikodem zdrowo rośnie! A jedzenie pierniczków? Moja położna by powiedziała, że można jeść wszystko tylko w niedużych ilościach i obserwować czy coś nie szkodzi maleństwu.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Dominika możesz jeść pierniczki tylko z umiarem. Po zjedzeniu kilku obserwój Nikodema czy nic sie nie dzieje, jak będzie dobrze to śmiało wcinaj i ciesz się świętami.

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Dominika-moje wielkie gratulacje! Nikoś- bardzo podoba mi się o zdrobnienia. Cieszę się, że jesteście zdrowi, a Ty czujesz się dobrze po cc. I świetnie, że Szymuś też odnajduje się w nowej sytuacji i roli A pierniczki myślę, że możesz jeść. Siostrze położna mówiła, żeby jadła to co w III trymestzre, a jak nie jest pewna czy może, to by troche próbowała jednego dnia, obserwowała maluszka i potem więcej. I zagłosowane

                          Teresa
                          -zdrowia dla rodzinki

                          kyasarin-to synek miał radochę i Ty też

                          Beata-skąd ja to znam. moja lista zakupowa też wciąż się wydłuża, a mąż jeszcze chce zmieniać samochód na większy.

                          Justyna-dzieci mają dar przekonywania

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Ja od początku jadłam wszystko, no, może nie od samego początku, bo jakiś czas dieta lekkostrawna po cc była ale potem już normalnie także pierniki śmiało wcinaj

                            a synek owszem, ma radochę teraz ja też, tym bardziej, że rok 2016 wśród znajomych obrodził i mamy dużo małych szkrabów, które teraz ze sobą zapoznajemy - sezon mikołajkowo/choinkowy trwa, potem karnawały, a potem urodziny oooj, szykuje się nam dużo zabawy

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Byliśmy wczoraj z dzieciakami na sali na piernikowo mikołajkowym spotkaniu i wszystko było dobrze dopóki sie nie pojawił Mikołaj . Fabcio jak Go zoabzczył to tak zaczął płakać, ze mąż musiał z nim wyjść, a Zuza zadowolona bo dostała dwie paczki.
                              Jak tam dziewczyny u was ze sprzątaniem przed świętami, ja dzisiaj ogranęłam jeden pokój ale został mi jeszce drugi i pół kuchni i najgorsza łazienka

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                mnie mniej ciut bo mam książkę do zrobienia, potem zawieszki z filcu do prezentów - bo niby miało ich nie być - ale był Mikołaj z strony teściowej i siostry B. więc my w odpowiedzi na to damy im małe prezenty pod choinką - które nie będzie raczej, ale małego coś otrzymają, a i gwiazdki mam do zrobienia na szydełku jeszcze
                                Teresa zdrowia dla Was, co do porządków hmm jako, że nie czuje tych świąt w ogóle to nie planuje jakiś rewolucji co do sprzątania,
                                Beata super, że udało się zarobić bez konieczności dokładania, ja nada podziwiam Cię za cierpliwość do robienia tych Twoim kartek
                                Patrycja jak się czujesz? Oleńka pewnie doczekać się nie może już rodzeństwa?
                                Dominika - świetne, że macie się dobrze, Nikosie to fajne i rezolutne chłopaki
                                kyasarin fajnie, że macie też taki kontakt z innymi dziećmi w podobnym wieku, wiadomo teraz to maluchy ale z czasem będą mieć czas wspólnej zabawy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X