Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Okazje, święta i wakacje > Wakacyjna giełda informacji > Wakacyjne gadu-gadu
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wakacyjne gadu-gadu W tym miejscu rozmawiamy o wakacyjnych planach. Zapraszamy do dyskusji

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 07-07-2010, 11:05
koniczynka4 koniczynka4 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
koniczynka4.polki.pl

Domyślnie Wasze ulubione miejsca

Macie swoje ulubione miejsca urlopowe? Co w nich jest wartego zobaczenia? Wolicie wypoczywać w kraju czy zagranicą?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-07-2010, 21:52
ewelka21's Avatar
ewelka21 ewelka21 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ewelka21.polki.pl

Zdjęcia: 434
Domyślnie Odp: Wasze ulubione miejsca

Ulubionych miejsc raczej jeszcze nie mamy,ale z całą pewnością chcielibyśmy powrócić jeszcze do Egiptu..
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-07-2010, 21:56
wisienka_kinia's Avatar
wisienka_kinia wisienka_kinia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
wisienka_kinia.polki.pl

Szczerze mówiąc może będe mało oryginalna ale dla mnie cudnym miejscem jest solina ( tam pojechalismy wspólnie z mężem i widok zapiera dech w piersiach-tam jest to coś-polecam wszystkim zakochanym parom) oraz morze -władysławowo ( tam miał począteczek nasz syneczek:
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-04-2017, 21:16
wiola8989 wiola8989 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
wiola8989.polki.pl

Ja uwielbiam Chorwacką wyspę Pag. Nie ma tam tłumów, cisza, spokój... Można wypocząć i się zrelaksować
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-06-2017, 14:30
mango122 mango122 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mango122.polki.pl

A ja część wakacji spędzę w Sosnowcu, ale nie narzekam, bo mają tam świetną restaurację
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-06-2017, 14:31
mango122 mango122 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mango122.polki.pl

A ja część wakacji spędzę w Sosnowcu, ale nie narzekam, bo mają tam świetną restaurację
wesela Sosnowiec http://restauracjacarpediem.pl/oferta/wesele/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-09-2017, 01:26
rubin15 rubin15 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
rubin15.polki.pl

Jaśli chodzi i wakacje to chyba Chorwacja. W tym roku zdecydowaliśmy się na coś innego bo na rejsy po Karaibach, moje dziewczyny zadowolone, ale ja chyba wolę siedzieć w ciepełku na plaży która się nie rusza ;p
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-03-2018, 10:49
tamisia's Avatar
tamisia tamisia jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
tamisia.polki.pl

I w kraju i za granicą Jesli chodzi o wczasy zagraniczne to polecam Hiszpanię. Piękna, cieplutko oraz można w miare niedrogo sobie zorganizować wyjazd ( przy samodzielnej organizacji oczywiście)

W kraju natomiast polecam miescowości takie jak:

Karpacz - sporo fajnych stoków i latem wiele tras spacerowych
Władysławowo - miejscowość świetnie dostosowana turystycznei na przyjecie najmłodszych, wiele atrakcji dla dzieci

Noclegów śmiało możecie poszukać sobie na tej stronie: https://www.sunandsnow.pl/
Jest tam możliwość wynajęcia sobie mieszkania wakacyjnego w jednej z miejscowości w Polsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-03-2018, 11:42
karolina1918 karolina1918 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
karolina1918.polki.pl

Ja najbardziej ze wszystkich miejsc jakie do tej pory odwiedziłam uwielbiam Chorwację. Ten błękit morza, piękne plaże. Żadna Grecja, Hiszpania, Portugalia itd. się moim zdaniem nie umywa do Chorwacji. W tym roku jedziemy tam już 5 raz, już nawet wszystko zarezerwowaliśmy. Gdyby któraś z Was się wybierała to polecam tutaj przeglądnąć hotele w Chorwacji: https://www.hrvaska.net/pl/hotele/ Zawsze jeździmy z tym biurem podróży i zawsze wracamy zadowoleni
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-03-2018, 13:44
urodziny_222 urodziny_222 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
urodziny_222.polki.pl

Mnie bardzo odprężają góry. Lubię wypoczywać w tej części kraju. Frajdę sprawia mi poznawanie ludzi w mniejszych miejscowościach. Często wypoczywam właśnie, korzystając z tego typu ofert https://www.folwarkstarawiniarnia.pl/ i zawsze jestem zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania