Wr   Forum Mamotoja.pl > Pytania do eksperta > Zielono mi
Zarejestruj si FAQ Uytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zielono mi Zakadamy ogrd lub ogrdek na balkonie. Masz wtpliwoci zwizane z ogrodnictwem, upraw rolin albo zabaw z dzieckiem w zakadanie np. ogrdka?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Docz do naszych mam forumowiczek! Podziel si na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o dowiadczeniach zwizanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczstsze wtpliwoci. We udzia w wietnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, ktre obowizuj na forum w dyskusjach. Doradzaj i suchaj porad innych mam, po to jestemy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesica”
Podziel si z nami zdjciem swojego brzuszka w ciy i wygraj fantastyczn nagrod - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbdnik”
Czy wiesz, e mae dzieci nie potrafi regulowa temperatury ciaa jak doroli i trac ciepo 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposb dbasz o komfort i ochron dziecka zim. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool z cudownie mikkiej i ciepej weny merino.

Sprawd aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzdzia wtku Wygld
Nieprzeczytane 28-10-2018, 10:59
versia90's Avatar
versia90 versia90 jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
versia90.polki.pl

Domylnie Odp: Altana drewniana?

a czy polecacie takie https://farbyspecjalistyczne.pl/kate...roduktu/dachy/ farby dachowe do altanki?
Nieprzeczytane 10-12-2018, 20:21
Jolantaaa87 Jolantaaa87 jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
Jolantaaa87.polki.pl

Jeli chodzi o farby do dachu na altan to zaley, co na tym dachu jest, prawda? Blacha, papa czy moe cos jeszcze innego?
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-03-2020, 15:48
vonaldon vonaldon jest online
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
vonaldon.polki.pl

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайт
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-04-2020, 13:24
katarynka56 katarynka56 jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
katarynka56.polki.pl

Marz o takiej drewnianej altanie do swojego ogrodu. Mam nadziej, e kiedy tak bd miaa.
Odpowied z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzdzia wtku
Wygld

Zasady Postowania
Nie moesz zakada nowych wtkw
Nie moesz pisa odpowiedzi
Nie moesz dodawa zdj
Nie moesz edytowa swoich wypowiedzi

BB code jest W.
kod [IMG] jest W.
kod HTML jest Wy.

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:43.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatnoci
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstw, zdj i materiaw wideo opublikowanych w serwisie w caoci lub w czci wymaga uprzedniej zgody wydawcy.