Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zróbcie ozdobne świece!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zróbcie ozdobne świece!

    Proponujemy, żeby Wasze dzieci (przy odrobinie pomocy rodziców) wykonały ozdobne świece. Zobaczcie, jak zrobić taką świecę krok po kroku.

    .
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Zróbcie ozdobne świece!

    Ja już w tym roku kupiłam swojej babci świecę zapachową, ale moje maluchy mają dla swoich dziadków jedynie laurki, więc może jutro się pobawimy w takie ozdabianie. Bardzo fajna sprawa

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zróbcie ozdobne świece!

      Śliczne świeczki i łatwe wykonanie, jak dzieci spały sama chciałam spróbować pomysłu i wyszła super! Niestety nie chciało załadowac zdjęcia... Może jutro uda mi sie je dodac A juz niedługo spróbuję je zrobić z dziećmi
      Doriaś ur.17.03.2008




      Tristaś ur. 11.03.2010

      Skomentuj


        #4
        Odp: Zróbcie ozdobne świece!

        świece też są rewelacyjnym pomysłem, niezwykle oryginalnym i posłużą długo jako ozdoba wnętrza pokoju. Znakomity pomysł z takimi świecami

        Skomentuj


          #5
          Odp: Zróbcie ozdobne świece!

          Z takimi świecami to jest na prawdę świetny pomysł, myślę, że przy najbliższej okazji go wykorzystam. Rzeczy robine samemu mają większą wartość niż kupione.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Zróbcie ozdobne świece!

            Fajny pomysł z dekoracją świeć. Można wykonać wspólnie z dzieckiem piękną ozdobę do domu dobrze sie przy tym bawiąc i rozwijając zdolności dziecka. Na pewno w wolnej chwili coś takiego z córcią zrobimy

            Skomentuj


              #7
              Odp: Zróbcie ozdobne świece!

              Faktycznie pomysł bardzo fajny i może zająć dzieci na jakiś czas. A taka świeca będzie doskonałą pamiątką lub prezentem dla najbliższych.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X