Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Drugie imię

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Drugie imię

    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
    Cieszę się, że zrozumiałaś moje zagmatwane pytanie

    Mi również bardziej podoba się pierwsza wersja i bardzo lubię zdrobnienie Pati

    Jeśli to faktycznie tradycja to warto ją kontynuować.
    najwazniejsze ze sie zrozumialysmy

    Nio mi również wersja pierwsza lepiej brzmi - znam jedną małą Patrycę i jest to urocza dziewczynka - taka wesolutka i o cudnej urodzie

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Drugie imię

      No właśnie ja nie znam ani zadnej Pati ani zadnej Laury wiec będziemy decydować po porodzie :-) ciekawe co z tego wyjdzie? A może jeszce inne imię wyskoczy nagle..

      Skomentuj


        #18
        Odp: Drugie imię

        nio jak juz sie widzi maluszka to jakos temu malemu czlowieczkow pasuje to lub to imie

        Skomentuj


          #19
          Odp: Drugie imię

          Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
          No właśnie ja nie znam ani zadnej Pati ani zadnej Laury wiec będziemy decydować po porodzie :-) ciekawe co z tego wyjdzie? A może jeszce inne imię wyskoczy nagle..
          Imie jak imię ale oby chłopak nagle nie wyskoczył :P
          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          nio jak juz sie widzi maluszka to jakos temu malemu czlowieczkow pasuje to lub to imie
          Ja nie byłam pewna imienia dla małego. Długo nie mogliśmy znaleźć z mężem takiego które będzie pasowało obojgu ale teraz nie wyobrażam sobie żeby Kuba nie był Kubą nawet imię które wcześniej wybrałam mi sie już nie widzi

          Skomentuj


            #20
            Odp: Drugie imię

            Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
            Imie jak imię ale oby chłopak nagle nie wyskoczył :P

            Ja nie byłam pewna imienia dla małego. Długo nie mogliśmy znaleźć z mężem takiego które będzie pasowało obojgu ale teraz nie wyobrażam sobie żeby Kuba nie był Kubą nawet imię które wcześniej wybrałam mi sie już nie widzi
            u mnie Zosia miala byc Antkiem i do samego porodu byla chłopczykiem :P

            Skomentuj


              #21
              Odp: Drugie imię

              no proszę

              Skomentuj


                #22
                Odp: Drugie imię

                Ja mam dwa imiona i nie miałam ani razu z tym problemu. Po prostu we wszystkich dokumentach wpisuję dwa i nie zastanawiam się czy trzeba czy nie bo przecież wiem jak się nazywam. Dzieci mają po jednym, ale tylko dlatego, że mąż mocno protestował, za to ja wymyślałam imiona i nie mógł protestować.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Drugie imię

                  ja nie dawałam drugiego imienia, bo sama nie mam a jak ktoś ma to uważam to tylko za niepotrzebną komplikacje, wszędzie trzeba to wpisywać potem w dokumentach.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X