Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tanio w supermarketach?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Tanio w supermarketach?

    Ale czy w Pepco jest dobra jakość? Wątpię. Co prawda dziecko i tak szybko wyrasta z ubrań itp, ale z drugiej strony też za pare złotych ciężko kupić coś odpowiedniej jakości.
    rockowe płyty muzyczne

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Tanio w supermarketach?

      W supermarketach może być tanio, tylko trzeba umieć ustrzelić jakieś promocje, no i dobrze jes porównać ceny w różnych sklepach, żeby mieć jasność.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Tanio w supermarketach?

        A robicie czasem zakupy w Żabce? Ja zaszłam do nich ostatnio przed pracą i znalazłam moje ulubione przekąski w świetnych cenach - chleb razowy For Fit, pełnoziarnisty, bez którego nie wyobrażam sobie śniadania tylko 2,99, a wafle jaglane Superfoods Sonko z nasionami chia na drugie śniadanie za 1,99 Na ich stronie można znaleźć ciekawe promocje http://zabka.pl/pl. Też macie swoje ulubione produkty, które sprawiają, że dzień od razu staje się leszy?

        Skomentuj


          #34
          Odp: Tanio w supermarketach?

          Napisane przez koomdi Pokaż wiadomość
          Ale czy w Pepco jest dobra jakość? Wątpię. Co prawda dziecko i tak szybko wyrasta z ubrań itp, ale z drugiej strony też za pare złotych ciężko kupić coś odpowiedniej jakości.
          Ja tam lubię rzeczy z Pepco

          Skomentuj


            #35
            Odp: Tanio w supermarketach?

            Ja Pepco też lubię i dużo moich koleżanek też kupuje tam ubrania dla dzieci i są zadowolone Ja też i nie tylko z ubrań ale z dodatków czy z dekoracji do domu również Ceny tam są w porządku

            Skomentuj


              #36
              Odp: Tanio w supermarketach?

              Myślałam, że Auchaun jest najtańszy..

              Skomentuj


                #37
                Odp: Tanio w supermarketach?

                Rowniez kupuje czesto w pepco, maja tam na prawde ladne i przydatne rzeczy i za dobra cene. Kupuje tam ubranka dla dziecka, dla siebie i meza tez czasem. I uwielbiam ich dodatki do domu.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Tanio w supermarketach?

                  Nie kupuję pieczywa ani żadnych ciast i deserów w marketach, bo aż zgroza bierze jak człowiek spojrzy na ich skład :/ Jestem osobą, która woli kupić mniej, a lepszej jakości, aniżeli dużo i byle co.
                  Lubię np. kupować ciasta i pieczywo w sieci cukierni-piekarni Cymes (Olsztyn i okolice), bo wiem, że jem zdrowy chleb na zakwasie, a ciasta są pieczone tylko z naturalnych składników.
                  ps. w supermarketach nie kupuję też owoców i warzyw.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X