Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tanio w supermarketach?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Tanio w supermarketach?

    W tym roku również Tesco zostało uznane za najtańszy market Choć przyznam że zauważyłam że Aldi coraz mocniej konkuruje z cenami a proponuje dobre produkty, duża objętosc. Bo np w Biedronce co z tego że jest niby taniej, skoro proponowana objętość jest bardzo czesto mniejsza.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Tanio w supermarketach?

      Ostatnio po tych promocjach w biedronce np że kupuesz 4 a płacisz jak za 3 - podnieśli ceny niektórych produktów. I uważam że chyba te promocje sa po to robione by później podnieść cene danego towaru. Lubie kukurydze z biedronki, kupujesz puszkę która jest pełna a nie w połowie. A tesco niestety nie mam, a też często mają fajne oferty, nawet na ubranka dla dzieci.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Tanio w supermarketach?

        biedronka bardzo zdrożała, i ludzie łapią się właśnie na gramaturach., sama ostatnio tez dałaby się oszukac, bo kupowałam papier- myślałam że taniej niz w innych sklepach o 2 złote, a tu się okazło ze drożej bo długośc dwa razy mniejsza.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Tanio w supermarketach?

          W tesco po zimowa wyprzedaż jest super
          Ostatnio w biedronce kupuję kakao to Decomoreno do pieczenia i było droższe a w gramach mniej I to dużo tak produktów już skraca te gramy :/

          Skomentuj


            #20
            Odp: Tanio w supermarketach?

            Czyli co, Lidl inne? Porównywałyście z innymi dyskontami?

            Skomentuj


              #21
              Odp: Tanio w supermarketach?

              Napisane przez cloth1 Pokaż wiadomość
              Dla dziecka najlepiej jest kupować w sieciówkach typu PEPCO gdzie faktycznie można dużo kupić niewielkim kosztem
              może i niewielki koszt ale na krótka mete bo jakość słaba ubranek dziecięcych szybko się niszczą i trzeba kupić nowe

              Skomentuj


                #22
                Odp: Tanio w supermarketach?

                Tutaj podsyłam temat odnośnie tej sieci sklepów,warto poczytać aby wiedzieć znacznie więcej na ich temat oraz rzekomą jakość:
                http://forum.babyonline.pl/forum/sho...?t=7902&page=3

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Tanio w supermarketach?

                  w tesko są super ceny, ale też podoba mi się bardzo to , że jest spora różnorodność, w biedronce jednak mało jest tych produktów

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Tanio w supermarketach?

                    Właśnie ja mam zupełnie inne zdanie,w Biedronce jest różnorodność i kupisz wszystko czego potrzebujesz a do tego jest taniej,w Tesco ceny są zdecydowanie wyższe.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Tanio w supermarketach?

                      Napisane przez babybest_eu Pokaż wiadomość
                      Właśnie ja mam zupełnie inne zdanie,w Biedronce jest różnorodność i kupisz wszystko czego potrzebujesz a do tego jest taniej,w Tesco ceny są zdecydowanie wyższe.
                      W Tesco jest drożej to fakt ale więcej tam znajdę innych rozmaitszych produktów niż w biedronce gdzie jest zawsze to samo Czasem też jest coś nowego ale jednak dużo mi brakuje

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Tanio w supermarketach?

                        A m ni brakuje niczego,podobnie jak W Lidlu bo o nim zapomniałyście pisząc o supermarketach,też szeroki wybór no i oczywiście zdecydowanie taniej

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Tanio w supermarketach?

                          Lubię czytać takie porównania, ale musimy patrzeć również na jakość oferowanych produktów. W tesco chleb dla mnie jest niejadalny.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Tanio w supermarketach?

                            Tak, w tesco chleb i bułki to po prostu jakieś niejadalne, zawsze staram się pieczywo kupować w piekarniach lokalnych - zawsze mam świeży chlebek i bułki. Najsmaczniejsze a zarówno dużo tańsze niż np. w tesco. Codziennie, podczas zakupów pieczywa w sieciówkach nie kupuję.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Tanio w supermarketach?

                              Teraz dużo marketów oferuje dyskontowe ceny podstawowych produktów i nie tylko. JA ostatnio byłam w szoku jak poszłam do Carrefoura i zobaczyłam cenę nowego Monte balance - 4,19 za 6pak! A w innych sklepach ceny zaczynają się od 4,99, A najciekawsze jest to, że to regularna cena a nie promocja. Zawsze miałam opinię, że Carrefour jest droższy od np. Tesco czy Kauflanda, ale okazuje się, że nie wszystko jest droższe.

                              Swoją drogą, korzystając z okazji - polecam Wam Monte balance. Wygląda jak normalne Monte, smakuje prawie tak samo , ale jest mnie słodsze. Ma mniej tłuszczu, cukru i kalorii, ale za to więcej białka, więc i dla mamy dbającej o linię jest dobrym pomysłem i dla dziecka

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Tanio w supermarketach?

                                Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
                                Teraz dużo marketów oferuje dyskontowe ceny podstawowych produktów i nie tylko. JA ostatnio byłam w szoku jak poszłam do Carrefoura i zobaczyłam cenę nowego Monte balance - 4,19 za 6pak! A w innych sklepach ceny zaczynają się od 4,99, A najciekawsze jest to, że to regularna cena a nie promocja. Zawsze miałam opinię, że Carrefour jest droższy od np. Tesco czy Kauflanda, ale okazuje się, że nie wszystko jest droższe.

                                Swoją drogą, korzystając z okazji - polecam Wam Monte balance. Wygląda jak normalne Monte, smakuje prawie tak samo , ale jest mnie słodsze. Ma mniej tłuszczu, cukru i kalorii, ale za to więcej białka, więc i dla mamy dbającej o linię jest dobrym pomysłem i dla dziecka
                                Powiem szczerze, że nie próbowałam ale jak piszesz, że warto to na pewno na kolejnych zakupach skusze się na zakup Monte balance

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X