Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

    Witam!

    Jestem mamą 2,5-letniej Moniki, która ma wrodzone mieszkowe rogowacenie. Na jej skórze rączek i nóżek pojawiają się czerwone punkciki. Teraz latem są one mniej widoczne bo słońce dobrze wpływa na tą dolegliwość ale zimą pojawiają się częściej. Dermatolog zalecił używanie emolientów i ich pochodnych dlatego chciałabym wypróbować kosmetyki Oilan Baby bo są one odpowiednie dla skóry wrażliwej, którą moja córcia odziedziczyła po tacie (a tak chciałam, żeby była brunetką...).
    Pozdrawiam
    Ilona

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

      Pragnę przetestować Oillan Baby, bowiem dobrze wiem czym jest nieustająca walka z podrażnieniami, wysuszoną skórą i wysypką!
      Jestem mamą dwójki maluchów. Codziennie dbam o to by moje dzieci dostawaly to co najlepsze. Przetestowałam wiele produktów na starszym synku i niestety większość nie pomogła. Ciągłe nawroty wysypki, która nie wiadomo skąd się bierze. Z tego co zauważyłam córeczka również ma skórę skłonną do alergii. Wystarczy tylko nieodpowiednia dieta, kosmetyki czy proszek do prania. I tak nasza walka ciągle trwa. Testujemy co rusz to nowe kosmetyki, szukając tego którego będziemy mogli używać na stałe.
      Z chęcią przetestuję Oillan i może moje problemy z wrażliwością dziecięcej skóry znikną.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

        "Dlaczego jesteś odpowiednią osobą do testowania preparatów Oillan Baby

        Jestem odpowiednia osobą bo ma córkę w wieku 2 latka. Ma wrażliwą skórę i szukam doskonałego produktu dla niej. Chętnie testuje nowości i swoja opinia dzielę się z innymi. Moje recenzje są rzetelne i pomocne.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

          Jestem odpowiednią osobą do przetestowania preparatów Oillan Baby bo choć urwisem jestem godnym Emila z Lönnebergi, niestraszny mi piasek, błoto z ogródka, czołganie się po trawie czy zabawa saszetkami dla kotków to skórę mam wrażliwą, jak to mówią moi rodzice - Pańską.

          Natalka

          Skomentuj


            #20
            Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

            dlaczego to właśnie ja jestem osobą która powinna przetestować kosmetyki Oillan Baby dlatego że nasz synek jest najsłodszym szkrabem ale ma wrażliwą skórę i niektóre kosmetyki go uczulają i musimy uważać co stosujemy do pielęgnacji jego delikatnej skóry by nie było wysypek i szorstkich plam a że nasz synek to wielki skarb chcemy dla niego tylko tego co najlepsze dlatego chcielibyśmy przetestować kosmetyki Oillan Baby

            Skomentuj


              #21
              Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

              Bardzo chciałabym testować kosmetyki Oillan Baby i sprawić aby moja córka poczuła ulgę na swojej skórze.Mam trzy główne powody a zarazem problemy u córki,które chcę szybko pokonać.
              1)Moja córka choć ma ponad dwa latka dostaje na główce jakby ciemieniuchę.
              Trudno to czymkolwiek zwalczyć.A wygląda to nieestetycznie
              2)W okolicach noska Julki często pojawiają się pewnego rodzaju przesuszenia,
              które tworzą brzydkie suche plamy.
              3)Choć większa część ciałka córeczki jest wydaje mi się dobrze nawilżona,
              to nóżki są zawsze przesuszone.Robią się na nich białe krosteczki.
              Testowałam już kilka mleczek,balsamów itp nawilżających i bez efektu.

              Mam taką cichą nadzieję,że to właśnie Oillan Baby sprawi,że skóra mojej córki Julki stanie się zdrowa i piękna

              Skomentuj


                #22
                Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                Razem z Synkiem różne rzeczy testować bardzo lubimy,
                można by rzec, że tym się na co dzień trudnimy.
                Pielęgnacja Jego skóry to nie jest rzecz łatwa,
                bo Jego skóra jest na podrażnienia bardzo podatna,
                do tego jest bardzo delikatna i ponadnormatywnie wrażliwa,
                więc codzienna pielęgnacja Jego skóry, to bardzo ważna chwila.
                Chętnie preparaty Oillan Baby przetestujemy
                i o efektach innym mamom opowiemy.
                Dodatkowo opinię na naszym blogu umieścimy
                i nawet kilka fotek załączymy.
                http://testujeprobuje.blogspot.com/ to adres bloga naszego,
                zapraszamy na niego każdego zainteresowanego.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                  To my powinniśmy przetestować kosmetyki Oilan Baby, ponieważ mamy już doświadczenie z wrażliwą skórą. W pielęgnacji dziecka najważniejsza jest maksymalna delikatność i mądrość ze strony pielęgnującego. Maluch nie jest w stanie powiedzieć nam, że ma jakieś skórne problemy, dlatego należy pamiętać o wzmożonej obserwacji po każdej kąpieli. Mój maluch miał spore problemy z nadmiernym wysuszeniem skóry, dlatego konieczne było wprowadzenie w pielęgnacji mocno nawilżających kosmetyków, używanych podczas i po kąpieli (należy pamiętać, że woda ma właściwości wysuszające, dlatego płyn do kąpieli powinien zmiękczać wodę). Takie działania wystarczyły i wysuszona skóra odeszła w zapomnienie, a małe łapki i pazurki nie wędrują już po twarzyczce , ale mimo to poszukuję kosmetyków, które byłyby jeszcze lepsze, skuteczniejsze i miały szerszą linię pielęgnacyjną, ponieważ obecnie używamy tylko balsamu oraz płynu do kąpieli. Mam nadzieję, że Oilan Baby spełniłby nasze oczekiwania, a co za tym idzie rodzice i maluch byliby chyba spokojniejsi i szczęśliwsi

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                    Mój synek od początku ma problemy ze skórą, próbowaliśmy już chyba wszystkiego, dlatego uważam, że to właśnie my nadajemy się aby przetestować Oillan Baby

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                      Poza tym co napisałam, chciałabym jeszcze dodać, że zauważyłam, że w zestawie jest krem na ciemieniuche, i ten byśmy chciały jak najbardziej przetestować, córka ma 2 latka a my nadal się z tym zmagamy, i za nic w świecie nie chce nam to świnstwo odejść, robie już córci różne fajne fryzurki bo ma piękne włoski, ale ciemieniucha jest widoczna i strasznie brzydko i nieestetycznie to wygląda, zresztą co do reszty kosmetyków też bardzo bardzo chętnie wypróbujemy na suchą i wiecznie od czegoś podrażnioną.





                      Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                        Uważam,że powinnam być to właśnie ja ponieważ jestem mamą ,aż trójeczki atopiczków ze swędzącą skórką Pielęgnacja takiej właśnie skóry musi być naprawdę profesjonalna i delikatna.Moje dzieciaczki reagują wypryskami i łuszczeniem na wszelkie nowinki kosmetyczne,które są niby hypoalergiczne.Poszukuję cudownego środka na ich wrażliwą skórę,może Oilatum nim będzie.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                          Uważam, że to ja z moją córcią powinniśmy przetestować kosmetyki Oillan Baby, ponieważ Gbrysia, moja córcia ma egzemę pokarmową, a co z tym się wiąże się ciągła wysuszona skora na buźce, szyi, pleckach a czasami nawet na klatce piersiowej. Wymaga ona pielęgnacji każdego dnia i to kilka razy dziennice.
                          Do tej pory stosuje inny kosmetyk dla skóry suchej i wrażliwej, ale bardzo chętnie wypróbowałabym kosmetyki Oillan Baby. Słyszałam o nich ale nigdy nie miałam okazji ich wypróbować. Jestem praktycznie pewna, że powinny one służyć mojej córce.
                          Po przetestowaniu podzielę się z Państwem opinią

                          Skomentuj


                            #28
                            Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                            Kosmetyków Oillan używa moja mama i używam ja ze względu na problemy ze skórą i obie jesteśmy bardzo zadowolone. Chciałabym aby moje 3 miesięczne dziecko też miało taką miękką i gładką skórę jak my...do tej pory kąpałam go w emulsji Oillan tej, którą my też używamy, ale chętnie spróbowałabym preparatu Oillan specjalnie przeznaczonego dla dzieci. Ufam, że będzie jeszcze lepszy i chętnie opisze moje doznania

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                              Mój 7-miesięczny synuś jest kochanym dzieckiem ale troszkę"zaokraglonym" i w związku z tym ma problemy ze swoimi fałdkami.Często ma je podraznione i zaczerwienione,do tego jego skóra jest czasem szorstka jak"papier ścierny".Od innych mam słyszałam o kosmetykach Oillan Baby-że sa rewelacyjne,ale do tej pory nie miałam możliwości ich przetestowania,dlatego uważam,że jestem odpowiedną osobą do sprawdzenia Waszych produktów.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                                Bardzo chcielibyśmy przetestować z 6 miesięcznym synkiem kosmetyki Oillan Baby ponieważ synek ma od urodzenia wrażliwą skórę więc może te kosmetyki zapewniłyby mu komfort i nie podrażniały by jego delikatnej skóry. Myślę że nam się uda więc z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie wyników.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X