Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Wymarzony prezent". Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zakończony: Konkurs "Wymarzony prezent". Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

    Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?
    Aby wziąć udział w konkursie "Wymarzony prezent", należy:
    • mieć konto w systemie mamotoja.pl i adres na terenie Polski,
    • opisz w kilku zdaniach wymarzony prezent twojego dziecka w specjalnie założonym przez redakcję*wątku konkursowym na forum.

    Konkurs trwa od 14 grudnia do 30 grudnia*2018 r. Wyniki konkursu ogłosimy do 7 stycznia 2019 r.
    Laureatami konkursu zostanie 5 osób, których zgłoszenia zostaną wybrane przez jury. Nagrodami w konkursie jest*5 bransoletek*ze srebra 925​ od marki Lemoniq.
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Konkurs "Wymarzony prezent". Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

    Puk , puk ..
    Kto tam ?
    To Mikołaj, właśnie zdradził sekret , bo dotarł list od Zuzanny, naszej malutkiej Córeczki.
    Zuzia Nasza jeszcze mała list z pomocą babci do Świętego Mikołaja napisała i wysłała .
    W liście pisze o marzeniach i prezencie pod choinkę .
    Marzy Jej się duży basen ,a ponieważ mamy Zimę , prosi o suchą wersję z piłeczkami.
    Dzięki temu bez względu na pogodę będzie mogła się w nim bawić od samego rana .
    Była grzeczna więc Mikołaj nam obiecał, że Marzenie Zuzi spełni i pod choinką znajdzie właśnie taki prezent .
    Więc czekamy i dni do Świąt odliczamy .

    Skomentuj


      #3
      Odp: Konkurs "Wymarzony prezent". Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

      W tym roku moja córka przestała wierzyć w Mikołaja. Ktoś ją oświecił że Mikołaja nie było, nie ma i nie będzie. Długo nie chciała napisać listu do Świętego: "Ale po co Mamusiu? Ja wiem że Mikołajem są rodzice a to co ja chcę to mi nie przyniesiesz bo wiem że nie masz pieniążków a to drogi prezent". Nie chciała powiedzieć co sobie wymarzyła ale pod jej poduszką znalazłam rysunek... Narysowała siebie w pięknych, złotych kolczykach z kwiatuszkami. Pewnie już jej się nudzą te srebrne, jedyne które ma a w pierwszej klasie wiadomo, parada mody między dziewczynkami. Na kolczyki już nie nazbieram - święta to droga inwestycja a ja oprócz niej mam jeszcze 8 innych dzieci w rodzinie czekających na jakieś prezenty - ale co biżuteria to biżuteria - może inna ją zadowoli?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Konkurs "Wymarzony prezent". Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

        Mój synek jest jeszcze malutki, ale już poznał Mikołaja, choć jeszcze listu nie napiszę to wiem co kocha najbardziej. Gdy tylko dojrzy pieski a szczególnie szczeniaczki szaleje ze szczęścia. Dlatego bardzo z mężem się zastanawiamy nam przygarnięciem szczeniaczka. Choć to nie takie proste...Praca, dom,dziecko a na dodatek mieszkamy w bloku. Ale dla szczęścia dziecka poważnie nad tym debatujemy. Na początek myślimy kupić mu interaktywnego pieska. Choć troszkę niech nauczy się traktowania.
        ohne-rezeptkaufen

        Skomentuj


          #5
          Odp: Konkurs "Wymarzony prezent". Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

          Nasza córeczka ma dopiero 8 miesięcy, więc nie wiemy co jej w głowie "gra" bardzo lubi muzykę i buja się w jej rytm. Więc prezent myślę że byłby związany z muzyką. Z mężem mamy cicha nadzieję że tak jak my, wymarzonym prezentem był by braciszek lub siostrzyczka

          Skomentuj


            #6
            Odp: Konkurs "Wymarzony prezent". Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

            Córka marzy o nowej desce snowboardowej. W zeszłym roku pierwszy raz miała okazję jeździć na desce i połknęła bakcyla. Kolejnym prezentem będą centymetry śniegu, którego nie może się doczekać.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Konkurs "Wymarzony prezent". Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

              Moja córka jeszcze nie umie pisać i jest początkującym rysownikiem, więc listu do Mikołaja jeszcze nie pisała/nie rysowała. Poprosiła o nowy blok do rysowania (mimo, że co kilka dni i tak dostaje) i jakąś ciekawą książkę, prezent dla młodszej siostry, dla mamy, dla taty i dla babci. Nie ogląda reklam, nie wie co jest "modne", nie zna wartości pieniądza. Prosi o to, czym się lubi bawić. Ja, jako mama, chciałabym tego nie zepsuć i wychować córkę, która ma własne zdanie, własne potrzeby i nie jest wrażliwa na naciski. Rozczuliło mnie, że pomyślała też o innych i nie poprosiła o prezent tylko dla siebie.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Konkurs "Wymarzony prezent". Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

                Mój syn...wieczny odkrywca. Ciągle poznaje świat, a ja wraz z nim odkrywam wiele rzeczy na nowo. Ostatnio rozbawił mnie jedną rzeczą, uwierzcie, będziecie zaskoczeni, bo Jego wyobraźnia nie zna granic.

                Otóż... wyjęłam ze skrzynki listy a wraz z nimi ulotki. Jedna z nich przedstawiała zabawki, ulubione traktory Jasia. Mały uparł się, że chce je wyjąć z gazetki. Koniecznie musiał je trzymać w ręku. Ale nie chodziło mu o samą zabawkę, ale o ten właśnie obrazek zabawki. Musiałam je zatem powycinać,a Jaś urządził sobie z nimi zabawę. Nigdy bym nie pomyślała, że wycięte z gazety zabawki sprawią mu tyle radości.


                Dlatego marzy o kartach z szablonami , bo będzie mógł wyciągać sobie zwierzątka, bawić się nimi i dopasowywać.Byłby szczęśliwy z takiego prezentu.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Konkurs "Wymarzony prezent". Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

                  niestety, wymarzonym prezentem moich dzieci jest laptop... choć z góry zapowiedziałam iż go nie dostaną...mimo iż bardzo go pragną, nie kupię go im. W każdą sobotę i niedzielę dostają komputer a 1,5h. Mogą obejrzeć film, pograć. Ale nie chcę by moje dzieci non stop siedziały w wirtualnym świecie, widząc o się dzieje dookoła, wśród ich rówieśników... Bardzo chce by moje dzieci miały cudowne dzieciństwo - podchody na osiedlu, gra w klasy, gumę, chowanego, wyjawianie tajemnic na trzepaku, czy gra w berka! Tego nei da się kupić a wspomnienia zostają na lata, na całe życie!! W tym roku dzieci pod choinkę ode mnie dostaną grę dixit i globus.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Konkurs "Wymarzony prezent". Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

                    Okazuje się w tym roku, że Mikołaj się pomylił, a właściwie nie Mikołaj, ale jego Elf Pomocnik - bo widzicie kupił prezent, niby fajny, ale w liście do Świętego pokazało się zupełnie co innego... Całe szczęście do Świąt jeszcze chwila i nasz sprytny Elf naprawi swoją pomyłkę. Bo jak się okazuje moja córcia marzy o baletnicy - pozytywce. Mniemam że ma coś z tym wspólnego bajka o Dziadku do orzechów, ale pochodzenie życzenia właściwie nie jest tak istotne. A więc naszego dzielnego Elfa Pomocnika czeka jeszcze jedna wyprawa po sklepach w poszukiwaniu wymarzonej tańczącej baletnicy

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Konkurs "Wymarzony prezent". Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

                      Wymarzony prezent mojej córeczki to rodzeństwo, a ja właśnie dowiedziałam się, że jestem w ciąży

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Konkurs "Wymarzony prezent". Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

                        Moja córka ma dopiero rok i cztery miesiące, więc mówić jeszcze za bardzo nie umie, a w te święta dopiero poznaje co to choinka, prezenty oraz kim jest Święty Mikołaj. Mimo, że nie umie się jeszcze samodzielnie porozumieć, to sądzę, że idealnym prezentem dla niej byłaby wielka piłka z uszami do skakania (na którą jest za mała), bo Emilka skacze po wszystkich piłkach jakie jej się napatoczą. Poszperałam w internecie i zobaczyłam, że istnieją alternatywy takich piłek dla bardzo małych dzieci - gumowe koniki, świnki, krowy, żyrafy w najróżniejszych kolorach. Emilka uwielbia krowy od momentu kiedy wypatrzyła ją na wsi u dziadków i nawet usłyszała, jak ta krowa przy niej zamuczała także pod choinką w tym roku u nas będzie krówka do skakania. Myślę, że "Święty Mikołaj" zagwarantuję naszej córci zabawę na wiele godzin.
                        Agnieszka

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Konkurs "Wymarzony prezent". Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

                          Moja Stefcia skończyła już 3 latka i bardzo lubi książeczki. Każdego wieczoru, przed snem czytam małej bajki, opowiadania, a nawet legendy. Posłusznie słucha każdego czytanego tekstu i z przyjemnością ogląda ilustracje. Przyznam, że nasza biblioteczka domowa jest już wyczytana i znana niemalże na pamięć... Stefanka zapowiedziała, że marzy aż o dwóch książeczkach. Chce poznać przygody misia i żabki z książeczki "Megabombkowy hotel gwiazdkowy" oraz posłuchać ""Basieniek, czyli w języku małej są to Baśnie. Cieszy mnie, że moja córeczka wybiera książeczki, niż zabawy na tablecie czy telefonie. Takie marzenia to mama lubi spełniać i realizować!

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Konkurs "Wymarzony prezent". Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

                            Witam.Mój skarbek napewno marzy o:O gwiazdce z nieba, pieniążkach w skarbonce, cudownej zabawce, byciu dorosłym, a także pozostaniu na zawsze dzieckiem,a poza tym o ciepłym mleczku mamusi, zabawkach, wycieczce do wesołego miasteczka i tysiącach bardzo ważnych rzeczy. Marzenia mojego malucha.Po pierwsze, czasami pragnienia dziecka są po prostu nierealne. Trudno przecież podarować malcowi gwiazdkę z nieba, pozwolić, by prowadził samochód, czy zaciągnąć kredyt tylko po to, by kupić niesamowicie drogą zabawkę. Po drugie, spełnianie marzeń dziecka, gdy tylko tupnie nóżką, nie wychodzi mu na zdrowie. Jedyne, czego się maluch wtedy uczy, to to, że wszystko mu się należy, że nie trzeba czekać czy też robić coś w tym celu, by marzenie mogło stać się realne. Poza tym tak naprawdę przyjemny jest nie tylko moment spełnienia marzenia, ale także samo jego snucie i realizowanie. Gdy dajesz maluchowi wszystko, o co poprosi, zabierasz mu tym samym chwile gorączkowego wyczekiwania, rozmyślania, wyobrażania sobie, jak to będzie, gdy będzie miał to czy tamto. Poza tym taka już ludzka natura, że jak na coś trochę poczekamy, to najczęściej bardziej to cenimy i odwrotnie (zgodnie z powiedzeniem: "Łatwo przyszło, łatwo poszło”). Starajmy się o tym nie zapominać, prezentując swojemu malcowi przy byle okazji zabawkę czy kupując mu niemal codziennie słodką niespodziankę. Więc po prostu moje kochane dziecko marzy tylko o : Najbardziej to chciałbym,żeby wrócił już tata. Wtedy pojechalibyśmy na wakacje i długo nie wracali. A mama mogłaby odpocząć w domu.POZDRAWIAM I CZEKAM NA POZYTYWNE WYNIKI !!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Konkurs "Wymarzony prezent". Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

                              Wieczne zabieganie, pęd większy niż obierają toczące się koła pociągu. Wciąż jest jeszcze coś do załatwienia, przecież czasu jest tak mało, a problemów coraz więcej. Myślałam, że wszyscy tak mają i dzieci to rozumieją. Mama musi załatwiać sprawy, tata musi. I choć miłość do córki przepełnia moje ciało aż do bólu, najwidoczniej moje zapracowanie daje się we znaki nie tylko mojemu organizmowi. Gdy nadszedł magiczny czas świąt, wzięłam za rączkę nasz największy skarb.
                              - Kochanie, co chciałabyś dostać od Mikołaja?
                              - Żebyś była częściej na dywanie, z Mają - odpowiedziała Majka, zbierając z puszystego dywanu swoje ulubione autka. Łzy napłynęły mi do oczu. Jak mogłam do tego dopuścić? By wymarzonym prezentem dziecka było więcej czasu poświęconego mu na wspólną zabawę?
                              Prezent dostała...od ręki. I prawdę mówiąc, dostaje go co wieczór. Warto czasem zwolnić i dostrzec bogactwo, które mamy obok siebie: bliskich.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X