Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki zapach samochodowy aby nie zaszkodził dziecku?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jaki zapach samochodowy aby nie zaszkodził dziecku?

    Jak w temacie, jaki zapach do samochodu polecacie, aby nie zaszkodził dziecku?
    http://forum.mamotoja.pl/
  •    
       

    #2
    Odp: Jaki zapach samochodowy aby nie zaszkodził dziecku?

    Najlepiej żadnego nie używać. Ale umówmy się, czasami się nie da. Szczególnie w tych starszych autach. Jeżeli o mnie chodzi, to jestem wierną użytkowniczką zapachów Ambi Pur. Są wydajne, mają duży wybór jeżeli chodzi o zapachy. Ambi Pur Aqua jest dosyć delikatny. Tutaj masz większy wybór jak coś: http://www.motochemia.pl/kosmetyki-s...e-c-41_54.html

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jaki zapach samochodowy aby nie zaszkodził dziecku?

      najlepsze to co naturalne, więc może warto zrobić taki zapach samej. Wtedy mamy pewność że jest w 100% naturalny i nieszkodliwy dla maluszka np. z ziaren kawy, sody czy olejków eterycznych.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jaki zapach samochodowy aby nie zaszkodził dziecku?

        No właśnie, może warto samemu spróbować zrobić taki zapach?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jaki zapach samochodowy aby nie zaszkodził dziecku?

          Moim zdaniem jeśli w samochodzie jest przewożone dziecko to raczej należy unikać wszelkich chemicznych odświeżaczy i zapachów samochodowych.
          Na rynku jest sporo różnych zapachów do aut, na przykład takie jak te. Myślę, że można również zrobić zapach samodzielnie wykorzystując na przykład naturalną lawendę i woreczki bawełniane.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jaki zapach samochodowy aby nie zaszkodził dziecku?

            Nie znoszę zapachów do samochodu, jak dla mnie wszystkie śmierdzą. Od razu boli mnie głowa. Tym bardziej nie używałabym ich, gdy w samochodzie byłoby dziecko.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jaki zapach samochodowy aby nie zaszkodził dziecku?

              Wyczyścić klimatyzację to sztuczny zapach nie będzie potrzebny

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jaki zapach samochodowy aby nie zaszkodził dziecku?

                Jak nasze dziecko było mniejsze to w ogóle nie stosowaliśmy zapachów, teraz wybieram delikatne, raczej nie duszące zapachy i nie otwieram ich na całą moc, tylko stopniowo.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X