Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22-01-2018, 12:37
zoiopl zoiopl jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
zoiopl.polki.pl

Miasto: Białystok
Domyślnie Odp: zakupy przez internet

Chętnie obejrzę te propozycje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-01-2018, 13:38
rudziaS7's Avatar
rudziaS7 rudziaS7 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
rudziaS7.polki.pl

Zgadzam się z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...
Stary 24-01-2018, 11:28
sabina-85 sabina-85 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
sabina-85.polki.pl

Zdecydowanie preferuję i praktykuję! Odkąd mam pod domem paczkomaty praktycznie nie robię zakupów (poza żywnością, a i nawet to kupuję czasem przez Internet) w inny sposób. W sieci można znaleźć naprawdę wiele perełek; ostatnio szukałam kurtki na narty i trafiłam na polskiego producenta Wildfinder (https://wildfinder.com.pl). Szczerze mówiąc zdecydowałam się na kurtkę tylko dlatego, że mi się spodobała, ale już po jednym dniu na stoku mogę śmiało polecić ją każdemu Nie tylko ładnie się prezentuje, ale także jest bardzo ciepła (a ja akurat należę do zmarzluchów
Stary 26-01-2018, 11:59
szolck szolck jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
szolck.polki.pl

Bizuterie czy chemie zamawiam przez neta bo wychodzi taniej, ale ciuchy wole jednak sama przymierzyc, mam dwa ulubione sklepy internetowe i na nich zamawiam bez problemu bo znam rozmiarowke ale reszte preferuje na zywo.. Od czasu jak zmienilismy internet i tv na pakiet z upc https://www.upc.pl/pakiety/internet-telewizja/ i mam lepsze łącze bez lagów i z niskimi pingami to wole neta uzywac do grania online i odstresowania sie
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-02-2018, 17:22
dalis dalis jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
dalis.polki.pl

Często zamawiam z neta elektronikę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-04-2018, 08:28
olenka99 olenka99 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
olenka99.polki.pl

Znalazłam ostatnio artykuł http://www.domy4u.pl/aktualnosci/fun...lna-szafa.html , gdzie bardzo fajnie i prosto jest napisane jak sprawić aby każda szafa w naszych domach była praktyczna i pojemna U mnie to absolutnie działa!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-04-2018, 11:17
slonecznamama slonecznamama jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
slonecznamama.polki.pl

Jeżeli chodzi o zakupy przez internet, to pomysłów jest zawsze sporo Teraz jestem w dosyć podbramkowej sytuacji, bo za kilka dni wesele koleżanki a moja sukienka, w której miałam iść okazała się niestety za mała. To się nazywa złośliwość rzeczy martwych... I co mam zrobić, szukam na szybko nowej. Znalazłam wpis z poradami gdzie można zaleźć ciekawe sukienki http://baan.pl/butiki-z-sukienkami-o...kna-i-doradza/ i tak dzisiaj będzie wyglądac moje popołudnie. Szybkie przeglądanie i modlenie się, żeby znaleźć tą odpowiednią sukienkę, która będzie na mnie pasować. Oby udało się zdążyć do soboty
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-04-2018, 12:24
madureczka madureczka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
madureczka.polki.pl

Jak dla mnie zakupy przez internet to czysta przyjemność, a jeszcze dzięki wielu udogodnieniom można kupić sukienki czy bluzki o wiele taniej. Według mnie warto polować na promocje i upusty takie jak kody rabatowe bonprix, które umożliwiają robienie zakupów z dużymi zniżkami. Każda kobieta na pewno znajdzie coś dla siebie, a rabaty pozwalają na kupno kilku ubrań zamiast jednego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-04-2018, 14:12
agnieszk1_87 agnieszk1_87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agnieszk1_87.polki.pl

Szukam żelu pod prysznic dla męża i znalazłam kilka na kontigo, mają duży wybór, chyba kupię jeszcze kosmetyki do włosów bo mają taniej niż u mnie w drogerii. Do tego jest tam dostępne wiele marek.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-04-2018, 01:15
adamila021 adamila021 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
adamila021.polki.pl

Jak najbardziej. Chociażby dziś kupiłam nowy, srebrny zestaw sztućców ze strony https://hefra.pl/prezenty-na-slub dla siebie i swojej rodziny. Brakowało nam po prostu widelców, ale stwierdziłam że kupię od razu cały zestaw. Powinien przyjść jeszcze w tym tygodniu, nie mogę się doczekać
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania