Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Wszystko dla mamy, taty i domu
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wszystko dla mamy, taty i domu Nasi pomocnicy w codzienności - sprzęt AGD, wyposażenie, gadżety i ciekawe pomysły.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19-02-2018, 11:15
jjusti18 jjusti18 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jjusti18.polki.pl

Domyślnie Odp: Jak urządzić łazienkę?

Myślę, że wielu ludzi ma problem z wyborem wanny czy wybrać model standardowy czy wolnostojącą. Ja na szczęście znalazłam w tym zakresie ciekawy artykuł https://www.babskiswiat.com.pl/wanna...abudowana.html z którego dowiedziałam się co nie co o tych dwóch opcjach. Z pewnością nie warto wybierać wanny wolnostojącej do małych łazienek. Jak chcecie wiedzieć więcej poczytajcie sobie ten artykuł.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-02-2018, 17:22
femme154's Avatar
femme154 femme154 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
femme154.polki.pl

Jako mało kreatywna osoba, aranżacja jest dla mnie trudnym zagadnieniem. Często doradzam się w tej sprawie u projektanta wnętrz.
Stary 20-02-2018, 13:47
Exoticus's Avatar
Exoticus Exoticus jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Exoticus.polki.pl

Moim zdaniem niezwykle istotne są odpowiednie lampy. Bez tego po prostu nie da rady... Zobaczcie sobie na przykład te lampy wiszące
Stary 23-02-2018, 09:07
olenka99 olenka99 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
olenka99.polki.pl

Ja chciałam stylową i nowoczesną łazienkę. Okazało się że meble Rad-Pol http://www.comfortmeble.pl/meble-stylowe/rad-pol.html włoskiego stylu najlepiej odpowiadały moim wymaganiom. Są to ciekawe meble i praktyczne
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-03-2018, 12:58
boonia004 boonia004 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
boonia004.polki.pl

Cytat:
Napisał szymon507 Zobacz post
Każdy to pomieszczenie jak i każde inne, robi dostosowując do siebie. Musi być praktyczna i minimalistyczna jak dla mnie.
no dla mnie praktyczność to podstawa. dlatego taka wściekła byłam jak wymalowaliśmy sufit w łazience a on po 3msc zaczął się łuszczyć. mąż jakąś farbę do pokoju wziął potem wymalował duluxem do kuchni i łazienek tym co ma tę właściwość odpychania od siebie wody no i w końcu jest dobrze, nic się nie dzieje także zwracajcie uwagę na farby, tak na przyszłość mówię
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-03-2018, 18:41
adamila021 adamila021 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
adamila021.polki.pl

U mnie w domu jest bardzo mała łazienka. Nie mam nawet 3 m2 więc jest to spore pole do popisu dla architekta ;D Jakoś udało się nam wspólnymi siłami coś wymyśleć. Bardzo wazne było lustro, całkiem spore, oraz oświetlenie. Niestety wanna sie nie zmieściła ale wcale mnie to nie zdziwiło Sporo rzeczy zamówiliśmy z firmy https://krzemien.com.pl Mają duży wybór umywalek, wanien, a także kompletów łazienkowych
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-03-2018, 13:50
fionnka009 fionnka009 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
fionnka009.polki.pl

Głównie to postawiłabym na biel i czerń. Teraz takie aranżacje łazienkowe są bardzo modne. W takich nowoczesnych łazienkach nie stosuje się zbyt wielu dodatków dekoracyjnych, jednak mi się podobają takie rzeczy jak np. koszyki dekoracyjne. Zobaczcie sobie takie propozycje dekoracji w sklepie https://desideradesign.pl/kategoria/lazienka Maja sporo fajnych rzeczy do łazienki i innych pomieszczeń
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-03-2018, 09:56
versia90's Avatar
versia90 versia90 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
versia90.polki.pl

a czy taka https://farbyspecjalistyczne.pl/prod...eopox-special/ farba posadzkowa nada sie do podłogi w łazience?
Stary 26-03-2018, 09:06
walerka32 walerka32 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
walerka32.polki.pl

Jako wykończenie ścian ktoś polecał szklane panele. I ja przychylę się do tej opinii. I polecam je zarówno do łazienki, jak i do kuchni. Wystarczy popatrzeć na aranżacje z wykorzystaniem takich paneli - tutaj http://www.szklane.net/panele-szklane/ na przykład. Stylowe, elegancki i bardzo nowoczesne. Takie panele szklane mają wiele zalet. Mnie przekonała estetyka i higiena - łatwo o nie zadbać i utrzymać w czystości. Nie ma problemu z fugami itp.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-04-2018, 10:48
hermenegilda25 hermenegilda25 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
hermenegilda25.polki.pl

Trzeba juz na poczatku remontu kupić pralkę, wiedzieć ile miejsca będzie zajmowała. Jak mała łazienka to najlepsza będzie pralka z wsadem od góry http://www.candy.pl/pl_PL/produkty/p...dowane-od-gory One są najbardziej ustawne w łazience. Co innego, jak mamy duże pomieszczenia lub mozliwość wstawienia pralki do przygotowanej pralni.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania