Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Okazje, święta i wakacje > maj: Dzień Matki
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

maj: Dzień Matki Co chcecie dostać? Jak spędzacie ten dzień? Te i inne tematy dotyczące Dnia Matki zamieszczamy w tym miejscu.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13-04-2018, 16:23
hermenegilda25 hermenegilda25 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
hermenegilda25.polki.pl

Domyślnie Odp: Coś fajnego dla Mamy?

Zastanawiam się pomiędzy zegarem kominkowym a lustrem https://www.dekoria.pl/wabi-sabi,i158.html Jedno i drugie mi się podoba i zakładam, że mama byłaby zadowolona. Lustro wykładane jest kawałkami skamieniałego drewna. Ciekawa opcja prezentowa, prawda?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-04-2018, 23:40
luiza930 luiza930 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
luiza930.polki.pl

A może usuwanie zmarszczek w Miserante Dental ? Moim zdaniem to fajna opcja na taki prezent, bo inaczej Mama na siebie nie wyda tyle pieniędzy i nawet o takim zabiegu nie pomyśli. A chyba każdy chce dla swojej Mamy, jak najlepiej, więc fajnie, jeśli je troszkę odmłodzimy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-04-2018, 12:53
urodziny_222 urodziny_222 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
urodziny_222.polki.pl

W zeszłym roku na urodziny kupiłam mały torcik z cukierni Strzałkowski i na ten dzień wzięłam wolne. Mama doceniła to, że udało mi się poświęcić dla niej cały dzień z mojego zabieganego życia i jasno dała do zrozumienia, że właśnie takich chwil potrzebuje bardziej, niż prezentu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-04-2018, 07:35
zieba82 zieba82 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
zieba82.polki.pl

A czy Twoja mama lubi kawę? Jeśli tak to całkiem dobrym pomysłem na prezent dla niej może być kawa do ekspresu. Jest to taki prezent, który można wręczyć na każdą okazję - zarówno imieniny, urodziny, jak i dzień matki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-05-2018, 03:51
braap braap jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
braap.polki.pl

Ja chciałabym kupić swojej mamie bransoletkę, ale nie do końca wiem jaką. Nie do końca wiem jaki ma gust, co jej się podoba i moim zdaniem każda jej bransoletka jest inna. Zaczęłam czytac ten artykuł https://www.karkosik.pl/blog/inspira...awe-inspiracje , który zawiera inspiracje dot. biżuterii, ale i tak nie do końca wiem co jej kupić. Może Wy mi polecicie jakąś bransoletkę?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-05-2018, 12:17
karinaa89 karinaa89 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
karinaa89.polki.pl

A co powiesz na taki prezent, jak wykupienie dla mamy na Dzień Matki na przykład jednego z takich zabiegów http://lespa.pl/oferta-dla-kobiet/za...z/odmladzanie/ ? Oczywiście wcześniej warto zorientować się, który byłoby dla Twojej mamy najlepszy i jakie przyniesie on efekty. Myślę, że prezent idealny, bo w końcu każda mama chciałaby, żeby w dni jej święta ktoś o nią zadbał i sprawił, że poczuje się piękniejsza oraz młodsza.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-05-2018, 08:45
aneczka00 aneczka00 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
aneczka00.polki.pl

Moja mama lubi praktyczne upominki, dlatego pomyślałam, że kupię jej coś z kosmetyków. Zawsze bardzo dba o swój wygląd. Ostatnio skarżyła się na problemy z wypadającymi rzęsami, wiec chyba dobrym pomysłem bałaby odpowiednia odżywka wzmacniająca. Promują na tej stronie www.najlepszedlakobiety.pl/najlepsza-odzywka-do-rzes/ kilka dobrych produktów, ale nie jestem zdecydowana który najlepiej wybrać. Może któraś z was już stosowała jedną z nich?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-06-2018, 12:23
aneczka00 aneczka00 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
aneczka00.polki.pl

Jeśli dla mamy, to tylko dobry kosmetyk. To jest oczywiście moje zdanie, bo kupiłam mojej na Dzień Matki świetny krem głęboko nawilżający i odżywczy, marki Calluna Medica. Skutecznie chroni przed odwodnieniem oraz przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Poprawia elastyczność i jędrność. Wiecie, że zawiera między innymi zbawienną dla skóry borówkę brusznicę?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-07-2018, 12:56
iamklaudka iamklaudka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
iamklaudka.polki.pl

A ja nie kupuję kosmetyków. Boję się, że nie trafię.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-07-2018, 22:31
AniaOs AniaOs jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
AniaOs.polki.pl

Ja ostatnio wysyłałam teściową do salonu na zabiegi urodowe. To fajny prezent moim zdaniem. A salon to http://gabiline.pl/ w Twardogórze. Bardzo fajne zabiegi tam mają, polecam Smoczą Krew czy Siłę jadu węża - są bardzo skuteczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania