Wróć   Forum Mamotoja.pl > Konkursy > Konkursy zakończone
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Konkursy zakończone Tutaj przenosimy konkursy, które są już zakończone.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19-03-2018, 13:04
Redakcja_MamoToJa.pl's Avatar
Redakcja_MamoToJa.pl Redakcja_MamoToJa.pl jest offline
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil
Redakcja_MamoToJa.pl.polki.pl

Miasto: Warszawa
Zdjęcia: 3168
Domyślnie Konkurs na Wielkanoc – wygraj jedną z 8 świetnych zabawek!

Weź udział w konkursie dla mam na Wielkanoc "Wiosenne święta coraz bliżej" i wygraj jedną z 8 nagród - świetnych zabawek. Wystarczy, że wyślesz nam zdjęcie, które oddaje charakter Waszego przygotowywania się do świąt - może to być malowanie pisanek, sianie rzeżuchy lub maluch przebrany za zajączka.

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami i każdy z nas liczy na to, że razem z nią nadejdzie też wiosna! Nadchodzące święta wielkanocne to jedna z okazji by wpuścić trochę radosnego nastroju do domu. Zaczęliście już przygotowania do Wielkanocy? Robicie samodzielnie palmy wielkanocne, malujecie pisanki albo posialiście już rzeżuszkę? A może planujesz sesję zdjęciową maluszka w słodkim przebraniu kurczaczka lub zajączka wielkanocnego?

Pokaż nam swoje wielkanocne przygotowania lub maluszka w wielkanocnym stroju - zajączka czy kurczaczka - i wygraj wspaniałą nagrodę! Komisja konkursowa będzie brać pod uwagę oryginalne ujęcie tematu, kompozycję, a także ogólny pomysł na pokazanie świątecznych przygotowań z dzieckiem. Każde zdjęcie – nawet to niedoskonałe technicznie – ma szansę wygrać w tym konkursie.

Zasady konkursu wielkanocnego
Aby wziąć udział w konkursie wielkanocnym "Wiosenne święta coraz bliżej", należy:
- mieć konto w systemie mamotoja.pl i adres na terenie Polski*, pod który wyślemy nagrodę. Jeśli ktoś zostanie laureatem, zostanie mailowo poproszony o adres, pod który można będzie wysłać nagrodę.
- jeśli chcesz się zarejestrować na forum, skorzystaj z formularza na mamotoja.pl.
zamieścić zdjęcie w specjalnie założonej przez redakcję galerii konkursowej (Uwaga! Zgłoszenia mailowe nie będą brane pod uwagę).
- Konkurs będzie trwał od 19 marca do 3 kwietnia 2017 r. Wyniki konkursu ogłosimy do 6 kwietnia 2017 r.
- Laureatami konkursu zostaną osoby, których zdjęcia zostaną wybrane przez jury.

Zobacz też: Regulamin konkursu

Stary 23-03-2018, 14:27
KingaPloszaj KingaPloszaj jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
KingaPloszaj.polki.pl

Zdjęcia: 4
Domyślnie Odp: Konkurs na Wielkanoc – wygraj jedną z 8 świetnych zabawek!

Świeżo wykluty kurczaczek, jeszcze ze skorupką na głowie
Załączone Grafiki
File Type: jpg DSC_0478.jpg (36.3 KB, 2 wyświetleń)
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-03-2018, 07:59
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil

Cytat:
Napisał KingaPloszaj Zobacz post
Świeżo wykluty kurczaczek, jeszcze ze skorupką na głowie
Proszę dodać zdjęcie do galerii konkursowej: http://forum.mamotoja.pl/forum/galle...ages.php?c=553
Stary 04-04-2018, 11:06
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil

Kochani,
udało nam się wyłonić laureatów wielkanocnych zdjęć, co nie było zbyt łatwe, bo dostaliśmy na prawdę mnóstwo cudownych fotek!

Laureatami zostają i nagrody otrzymują:

Serdecznie gratulujemy wszystkim wygranym! Zapraszamy również do naszych innych aktualnych konkursów dla mam na Mamotoja.pl
Stary 05-04-2018, 08:49
tropical111 tropical111 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
tropical111.polki.pl

Zdjęcia: 6

Gratulacje dla wygranych ! właśnie sprawdzam czy wygraliśmy a tu patrze i nie wierze nie to zdjęcie wkleiliśmy na konkurs nie ten temat wkradła się pomyłka bo mieliśmy 2 uszykowane i pomyliłam się ehh ale zonk ;( a takie fajne było
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-04-2018, 10:14
wersdi05 wersdi05 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
wersdi05.polki.pl

Zdjęcia: 33

Do 7 dni miało byc powiadomienia dla laureatów -nic nadal nie mam --czy inni dostali ?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-04-2018, 11:18
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil

Cytat:
Napisał wersdi05 Zobacz post
Do 7 dni miało byc powiadomienia dla laureatów -nic nadal nie mam --czy inni dostali ?
Jeśli użytkownik ma wpisany w profilu adres korespondencyjny, to od razu wysyłamy nagrodę. W Pani przypadku tak było, więc proszę oczekiwać kuriera
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania