Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Sprzedam / kupię / oddam
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Sprzedam / kupię / oddam Miejsce na nasze prywatne ogłoszenia.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20-01-2018, 17:07
justatri justatri jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
justatri.polki.pl

Domyślnie Szukam mieszkanka

Hejka szukam mieszkania, bo nareszcie wyprowadzamy się od teściów. Potrzebujemy trzech pokoi, niezależnej kuchni i łazienki rzecz jasna. Jesteśmy młodym małżeństwem, więc bierzemy pod uwagę tylko nowe lokale. Fajnie by było, gdyby mieszkanie było wykończone pod klucz, bo zależy nam na czasie. Interesuje nas Wrocław i okolice. Może ktoś coś słyszał i mógłby polecić? Czekam na cynk. Dzięki
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-03-2018, 10:19
kiwi2 kiwi2 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kiwi2.polki.pl

Domyślnie Odp: Szukam mieszkanka

Zobacz na stronach deweloperów, jak tak znalazłam mieszkanie gdańsk oliwa na Osiedlu IDEA.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-03-2018, 10:47
jjusti18 jjusti18 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jjusti18.polki.pl

A może chciałabym postawić na nowe mieszkania krzyki? To bezpieczne, nowoczesne i zielone osiedle położone blisko centrum Wrocławia. Budynek cechuje elegancka architektura, są tam przygotowane bezpieczne, tartanowe place zabaw. Niedaleko osiedla znajduje się Park Wschodni oraz powstający Park Tarnogajski. Mieszkania są przytulne i zachowane są wysokie standardy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-03-2018, 12:50
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
elabarbara.polki.pl

Taki sam dylemat miał przez chwilę brat, jak miał kupować mieszkanie. Jednak podjął dość szybko decyzję, gdy przeglądając oferty biur trafił na super domu pod Poznaniem od dewelopera Przekalkulował, że sporo oszczędził, a domy są w pięknej okolicy z dala od miasta, zieleń, las. Także warto zapoznać się z ofertą i może wam też się spodoba
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-03-2018, 16:43
karolka31 karolka31 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
karolka31.polki.pl

Podpinam się pod temat - nas z kolei interesują okolice Trójmiasta.
Jeśli macie jakieś ciekawe oferty deweloperów, śmiało wrzucajcie
Mnie póki co wpadł w oko ten deweloper: http://http://hbinwestycje.pl/o-nas . Bardzo ciekawe domy i mieszkania w miejscowości Banino.
Czy ktoś słyszał coś więcej na ich temat i może pochwalić się wiedzą?
Z góry wielkie dzięki
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-03-2018, 18:48
motinka84 motinka84 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
motinka84.polki.pl

A w Lublinie gdzie polecacie mieszkania?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-03-2018, 12:14
olenka99 olenka99 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
olenka99.polki.pl

Również szukamy z mężem mieszkania do kupienia jednak my stawiamy na rynek pierwotny. Bardzo mi się spodobała inwestycja http://www.szklane-tarasy.pl/inwesty...a-iv-etap.html od dewelopera w Rzeszowie. Myślicie że to fajna okazja?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-03-2018, 08:10
antoni21 antoni21 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
antoni21.polki.pl

Faktycznie, dobry pomysł. Musisz jednak pod uwagę wziąć na pewno to, jakie koszty generuje dany lokal. Niestety często nie widać tego na pierwszy rzut oka, dlatego powinno się korzystać ze wsparcia takich ludzi jak http://www.odbiorymieszkan.eu/cennik...u-budowlanego/ Dzięki temu dokonacie najlepszego wyboru z możliwych.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-03-2018, 15:01
zwycczzaj zwycczzaj jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
zwycczzaj.polki.pl

Od paru miesięcy planuję kupno domu. Zastanawiam się, czy mieliście doświadczenia z https://www.homescanner.pl/cennik ? Siostra mówiła mi, że to nowa usługa i jedyna taka w Polsce. Zamawia się u nich raport, a w nim dostaje się zdjęcia domu, opis stanu prawnego wraz z ewentualnymi służebnościami, dożywociem itp., odległość od infrastruktury, opis komunikacji z miastem i wiele innych przydatnych informacji. Można zamówić nawet wywiad z sąsiadami i to za nieduże pieniądze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-04-2018, 05:55
braap braap jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
braap.polki.pl

A w jakim mieście szukasz tego mieszkania, bo nie napisałaś a jest to dość istotne ? Jeśli mieszkasz w Warszawie, to polecam zapoznać się z ofertą znajdującą się tutaj https://www.19dzielnica.pl/mieszkania/ . Są to mieszkania na sprzedaż w Warszawie na Woli. Standard bardzo wysoki, ceny moim zdaniem przystępne
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania