Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Bliźniaki
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Bliźniaki Wszystko na temat bliźniąt - zaczynając od ciąży aż po wychowanie. Wasze porady, wątpliwości i pytania.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-11-2014, 09:43
teresa211186 teresa211186 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
teresa211186.polki.pl

Zdjęcia: 88
Domyślnie Odp: Życie z bliźniakami

Przyjaciółka ma bliźniaki teraz dzieciaczki mają już 3 latka i potrafią się sobą zająć i ona ma więcej czasu dla siebie niż ja, ale na początku było jej bardzo ciężko, wszyscy jej pomagaliśmy
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-11-2014, 14:56
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58

pamiętam kilka lat temu też się opiekowałam bliźniakami 3 letnimi Oj było z nimi róźnie bywało się że bawiły się razem a czasem to szarpanin nie było końca ale to jakk dzieci I tak miło to wspominam
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-02-2015, 06:14
celina90 celina90 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
celina90.polki.pl

A jak urządzaliście im pokój?takie gotowe zestawy zobacz tu by się nadawały czy jednak lepiej samemu dobierać meble?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-05-2016, 15:33
millera millera jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
millera.polki.pl

Jeśli chodzi o pokój to też mamy z tym problem. Za dwa tygodnie chcemy zacząć remontować a pomysłów brak. Sprawdzają się u was łóżka piętrowe drewniane? Upatrzyłam sobie jedno w sklepie http://martimeble.pl/24-lozka-pietrowe-drewniane tylko nie wiem czy nie będzie kłótni, kto gdzie śpi?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-05-2016, 20:38
wyakin wyakin jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
wyakin.polki.pl

Cytat:
Napisał millera Zobacz post
Jeśli chodzi o pokój to też mamy z tym problem. Za dwa tygodnie chcemy zacząć remontować a pomysłów brak. Sprawdzają się u was łóżka piętrowe drewniane? Upatrzyłam sobie jedno w sklepie http://martimeble.pl/24-lozka-pietrowe-drewniane tylko nie wiem czy nie będzie kłótni, kto gdzie śpi?
Zależy od dzieciaków, u mojego chrześniaka problemu nie było. Chłopcy sami zdecydowali, że starszy śpi na górze, a młodszy na dole. Mają drewniane, całkiem zwyczajne i są zadowoleni.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-05-2016, 12:40
Iwonka886 Iwonka886 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Iwonka886.polki.pl

Miasto: Marianowo 1/9 18-421 Piątnica
Zdjęcia: 46

Cytat:
Napisał wyakin Zobacz post
Zależy od dzieciaków, u mojego chrześniaka problemu nie było. Chłopcy sami zdecydowali, że starszy śpi na górze, a młodszy na dole. Mają drewniane, całkiem zwyczajne i są zadowoleni.
Ja, również planuję zakup takiego piętrowego łózka do puki nie zamieszkamy w domku w którym każde z dzieci będzie miało swój pokój. Starsze dziecko będzie na górze a młodsze na dole.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-01-2018, 11:33
donnaaa donnaaa jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
donnaaa.polki.pl

Jeśli chodzi o łóżka piętrowe to świetne widziałam na http://elies.pl/kategoria/lozka-pietrowe . W raziue gdybyś się jednak teraz zdecydowała. Niestety u mnie takie rozwiązanie się nie sprawdziło. Żadna z dziewczynek nie chciała spać na górze. Wyszło na to, że mają jedno większe, dwuosobowe łóżko. Dla mnie to też jest jest ułatwienie, szczególnie jak czytam im bajkę na dobranoc. Oczywiście żadna nie może mieć czegoś gorszego od drugiej. Tak więc często jak się kupiło jednej bluzeczkę to i drugiej. I to wcale nie można było kupić dwóch innych, bo potem jedna się skarżyła, że ta druga ma ładniejszą. Ale nie mogły być identyczne, bo one nie chciały wyglądać tak samo. Dlatego też rozwiązaniem są kolory. Dobrze, że każda ma swój ulubiony kolor. A pokój jest biały. Znaczy ściany ma pomalowane na biało. Mówię wam z wiekiem jest coraz trudniej. A człowiek myślał, że będzie łatwiej. Przynajmniej jest dobrze pod tym względem, że się razem bawią i nie trzeba im aż tyle rozrywki zapewniać jak przy jednym dziecku, które nie ma się z kim oprócz dorosłego bawić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-02-2018, 10:19
versia90's Avatar
versia90 versia90 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
versia90.polki.pl

a czy ktoś korzystał z pomocy tego http://allmed.dev.spiders.agency/gab...i-poloznictwo/ ginekologa z Łodzi? Szukam opinii na ich temat
Stary 27-06-2018, 15:33
bugarian's Avatar
bugarian bugarian jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
bugarian.polki.pl

Moim zdaniem warto poszperać w Internecie. Tam z całą pewnością znajdą się informacje na ten temat.
Stary 03-08-2018, 10:57
Weronix94 Weronix94 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Weronix94.polki.pl

Mamy, a jakie kupiliście zasłony do pokoju dzieckaaby dobrze nie przepuszczały promieni słonecznych oraz byłyby piękne?

Jestem ciekawa waszych propozycji ; )
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania