Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Promocje i okazje
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Promocje i okazje Sprawdź, gdzie jest najtaniej.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 08-04-2016, 10:00
anusia133 anusia133 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
anusia133.polki.pl

Domyślnie Odp: Czy kantory internetowe są bezpieczne

Oczywiście, że tak Jeżeli dany kantor wspiera Bankowy Fundusz Gwarancyjny to nie masz się o co martwić
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-04-2016, 14:04
kaskakasia kaskakasia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kaskakasia.polki.pl

Cytat:
Napisał Martunia35 Zobacz post
Cześć. Czy któraś z Was miała możliwość wymieniać kiedyś kasę w kantorze internetowym? Czy takie kantory sa Waszym zdaniem bezpieczne?
wiesz co, polecam ten poradnik https://kantorbox.pl/poradnik/wymiana-walut-online, gdzie się dowiesz wszystkiego o kantorach internetowych, m.in. na co zwracać uwagę żeby wymieniać bezpiecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-04-2016, 11:39
gieo gieo jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
gieo.polki.pl

jak to jest w koncu z tym walutomatem, to prawda ze się czeka po 3 dni na wymiane waluty ? kasa zamrożona jest wtedy na koncie i nie ma co z nią zrobić…pomysł niezły tylko chyba jeszcze trochę mało popularny... nie wiem, moze zaryzykuje.. jak myslicie, to co tutaj pisza ludzie to prawda? mozecie jakos zweryfikowac te informacje?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-04-2016, 13:30
deerens deerens jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
deerens.polki.pl

Czytałem dużo o kantorach internetowych i zazwyczaj wydają się bezpieczną opcją. Warto czasem spróbować czegoś nowego
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-04-2016, 06:45
kiwi2 kiwi2 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kiwi2.polki.pl

Pewnie, że warto z nich korzystać, bo to są realne zyski.
Dobrymi opiniami cieszy się kantor http://ergokantor.pl/
Pamiętam jak kiedyś "wchodziła" bankowość elektroniczna i wiele moich koleżanek na początku miało opory przed korzystaniem z niej. Na takiej samej zasadzie odbywa się korzystanie z kantorów internetowych, jest to stosunkowo świeża możliwość, dlatego wiele osób zastanawia się czy bezpieczna. Kantor o którym wspomniałam posiada certyfikat gwarantujący najwyższy poziom bezpieczeństwa- dokładnie tak jak w bankowości elektronicznej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-05-2016, 14:00
furgomo furgomo jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
furgomo.polki.pl

Dokładnie jak kiwi2 napisał, kantory online to przede wszystkim wygoda i mimo wszystko dużo większe bezpieczeństwo pieniądze dostaje sie na konto nie trzeba z nimi biegać po kantorach. Druga sprawa, że takie kantory jak właśnie ergokantor.pl mają dużo lepsze kursy niż kantory naziemne co przy większych kwotach naprawdę daje się już dość konkretnie odczuć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-05-2016, 21:23
Iwonka886 Iwonka886 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Iwonka886.polki.pl

Miasto: Marianowo 1/9 18-421 Piątnica
Zdjęcia: 46

Z kantorami internetowymi nie miałam jeszcze do czynienia, bo pod tym względem jestem bardzo ostrożna i wolę skorzystać z tradycyjnych kantorów, mogę wtedy wynegocjować lepsza cenę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-06-2016, 10:37
furgomo furgomo jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
furgomo.polki.pl

Iwona, ale jaką lepszą cenę, jak w kantorach internetowych masz kursy różniące się o 1 gr od aktualnego sprawdź sobie i wylicz w tym http://ergokantor.pl/ tak naprawdę kantory internetowe zrobiły się takie popularne właśnie, dlatego, że mają bardzo dobre kursy, a sama wymiana nie trwa długo i nie jest w żaden sposób ryzykowna.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-08-2016, 09:58
braap braap jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
braap.polki.pl

Są bezpieczne. Zupełnie nie rozumiem dlaczego niektóre osoby obawiają się wymiany walut w kantorach internetowych. Sama wymieniam obcą walutę w kantorach internetowych, a w zasadzie jednym kantorze, ale też często wypłacam pieniądze w jednym z ich oddziałów w Warszawie, których jest sporo i możecie je sprawdzić na tej stronie https://www.rkantor.com/oddzialy-kan...ckie/warszawa/ . Nie robię tego dlatego, że obawiam się wymiany online, a dlatego, że np. wtedy mam po prostu po drodze do tego oddziału i nie muszę specjalnie jechać tam, żeby wypłacić pieniądze. Taka wypłata jest też całkowicie darmowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-10-2016, 15:41
dszkuc dszkuc jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
dszkuc.polki.pl

Prędzej stanie Ci się coś idąc miastem z wybraną gotówką z kantoru, aniżeli wymieniając przez sieć.
Ja już od dawna wymieniam w kantor.pl i mogę potwierdzić, że jest nie tylko świetny jeśli chodzi o kursy ale jest również bardzo bezpieczny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania