Wróć   Forum Mamotoja.pl > Pytania do eksperta > Porady eksperta PKO
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Porady eksperta PKO Kiedy dawać kieszonkowe? Czy pieniądze powinny być nagrodą? Jak wychować dziecko, aby umiało oszczędzać, rozsądnie wydawać i jak tłumaczyć wartość pieniądza – na te i inne pytania odpowiada ekspert PKO Banku Polskiego.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 27-10-2016, 14:51
kara2016 kara2016 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kara2016.polki.pl

Domyślnie Odp: w jakim banku konto?

W ostatnich miesiącach w rankingach Bank Smart jest bezkonkurencyjny. Bank PKO BP przygotował promocję, rozdaje bilety do kina przy wyborze produktu PKO konto pierwsze. A ja od lat w ING.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-11-2016, 21:49
baska0 baska0 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
baska0.polki.pl

PKO miałam jako pierwsze konto kilkanaście lat temu i nigdy więcej. Teraz mam mBank. Kiedyś to był dobry bank darmowe konto i przelewy bez haczyków. Coraz gorsze warunki, świat bankowy w PL poszedł do przodu a mBank stoi w miejscu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-11-2016, 07:42
kryska87 kryska87 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kryska87.polki.pl

Ja mam w PKO i konto osobiste i IKZE (konto zabezpieczenie emerytalnego), nie jest tak źle jak przedstawiacie. Szczególnei to drugie jest przydatne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-11-2016, 10:56
testolandia testolandia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
testolandia.polki.pl

Zdjęcia: 10

Ja planuję zmienić konto (mam w Deuche Bank) bo za prowadzenie karty teraz zaczęli pobierać opłatę. Wszędzie są beznadziejne odsetki, więc patrze tylko na to, aby konto było darmowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-12-2016, 10:26
beata_otwock beata_otwock jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
beata_otwock.polki.pl

Ja póki co jestem uziemiona w Kredyt Bank - BZ WBK. Zaliczyłam wtopę z kredytem we frankach i teraz próbuje odzyskać co swoje - zbieramy chętnych do pozwu zbiorowego na http://pozewgrupowybzwbk.dt.com.pl/ i mam nadzieje, że za jakiś czas się od tego uwolnię.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-12-2016, 22:25
kyasarin kyasarin jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kyasarin.polki.pl

ja mam w millennium. mąż też przeniósł się do tego banku z db. przy określonych parametrach miesięcznego dochodu, konto darmowe i sporo ciekawych funkcji na jego zarządzanie. mi pasuje
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-12-2016, 10:51
emdzej's Avatar
emdzej emdzej jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
emdzej.polki.pl

Ja mam konto w Inteligo. Wszystko za darmo, więc co mi jeszcze więcej potrzeba.
Nieprzeczytane 15-12-2016, 22:24
ata-waw_001 ata-waw_001 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ata-waw_001.polki.pl

Zdjęcia: 2

Ja mam w mbanku. Ale jak patrze co ostatnio te banki wyprawiają to nie wiem czy znajdzie się jakikolwiek bank godny polecenia. mBank od lutego 2017 wprowadza opłaty za wyjecie z bankomatu mniej niz 100 zł. Tzn ze jak bede chciala wyjac 20zł to zaplace prowizje. Skandal!
I takich oplat jest coraz wiecej!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-01-2017, 11:49
krealicja's Avatar
krealicja krealicja jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
krealicja.polki.pl

Właśnie szukam odpowiedniego konta w banku, gdzie mogłabym odkładać pieniądze wpływające z wynajmu mieszkania. Najlepiej, żeby to było konto oszczędnościowe. Pieniądze z wynajmu mieszkania, które dostała w spadu chcę przeznaczyć z myślą o emeryturze i godnym życiu na starość. W zarządzaniu najmem pomaga mi firmahttp://www.k2assetmanagement.pl/, gdyż mieszkanie znajduje się na drugim końcu Polski. Nie ma więc mowy, żeby odbierać czynsz "do ręki", nie chcę też żeby pieniądze były na koncie, z którego korzystam na co dzień.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-01-2017, 16:23
cyberr44's Avatar
cyberr44 cyberr44 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
cyberr44.polki.pl

Super, dzięki za wszystkie propozycje Myślę, że na pewno mi się to przyda

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania