Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problemy z zasypianiem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Problemy z zasypianiem

    Taka lampka może okazać się super rozwiązaniem ,musze pomyśleć nad taką dla swojej Oli

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Problemy z zasypianiem

      ostatnio widziałem takie małe lampki jak zamawiałem lampę do pokoju dla synka to wziąłem taką jedną bardzo fajna sprawa. Jak by ktoś pytał to zamawiałem na ledart.net.pl

      ________________

      oświetlenie zewnętrzne

      Skomentuj


        #33
        Odp: Problemy z zasypianiem

        Dziecko potrzebuje rytuałów - i na pewno nie może mieć styczności z tabletami czy telefonami przed snem. Zresztą, tak samo jak dorośli. Niebieskie światło nie pozwala zasnąć, dlatego z komputera, komórki i wszelkich urządzeń, które je emitują, nie powinniśmy korzystać na 3 godziny przed pójściem do łóżka!
        A wracając do dzieci - najważniejsze są rytuały, spokój, poczucie bezpieczeństwa, ciepło Musimy sprawdzić, co zadziała w przypadku naszego maluszka - bujanie, śpiewanie, głaskanie? Nie jest łatwo, ale w końcu każde dziecko nauczy się zasypiać spokojnie

        Skomentuj


          #34
          Odp: Problemy z zasypianiem

          Oby to był tylko okres przejściowy, który szybko minie.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Problemy z zasypianiem

            Dzięki za ciekawe porady. Myślę, że na pewno mi się przydadzą.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Problemy z zasypianiem

              Ja od kiedy ograniczam korzystanie z urządzeń emitujących niebieskie światło na dwie godziny przed snem nie mam problemów z zasypianiem. W ostateczności polecam aplikację f.lux, która pozwala na ograniczenie wyświetlania jasnych barw na monitorze i ułatwia zasypianie.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Problemy z zasypianiem

                Wydaje mi się, że na innych forach nie brakuje tego typu rzeczy. Sprawdź, może coś znajdziesz.
                Szczęśliwy człowiek nie ma przeszłości, a nieszczęśliwy nie ma nic poza nią.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Problemy z zasypianiem

                  Ach.. tak to już jest, że dziecko krzyczy i nie wiadomo o co mu chodzi. Mi pomogło puszczanie w tle bardzo cicho jakiegoś audiobooka. Dziecko się skupiało na cichym głosie i zasypiało
                  00

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X