Wróć   Forum Mamotoja.pl > Oceniamy i testujemy! > Kosmetyki dla mamy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Kosmetyki dla mamy Odpowiednia pielęgnacja skóry jest ważna na każdym etapie życia kobiety. Ciąża i połóg to czas intensywnej opieki nad dzieckiem, nie można jednak zapominać o pielęgnacji własnego ciała. W tym dziale zamieszczamy wąki dotyczące sprawdzonych kosmetyków dla kobiet.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 28-12-2018, 11:23
moonkaz's Avatar
moonkaz moonkaz jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
moonkaz.polki.pl

Domyślnie Najlepszy rozświetlacz do twarzy

Hej W moim rozświetlaczu z lovely widać już denko, kupiłam nie żałuje, bo jak za taką cenę to jest fajny. Mam też Paletkę rozświetlaczy z Makeup revolution, pojedyncze z Makeup revolution tez miałam. Zastanawiam się czy warto zainwestować więcej i kupić kultowy Mary Lou , czy może jakiś tańszy. Kojarzycie rozświetlacze z glamshop, a konkretnie celebrytka i diva ? Jakich używacie?
W grę wchodzą brzoskwiniowe / złote / szampqńskie tony ☺
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-12-2018, 12:39
markietanka's Avatar
markietanka markietanka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
markietanka.polki.pl

Domyślnie Odp: Najlepszy rozświetlacz do twarzy

Uwielbiam rozświetlacze i miałam okazję wypróbować ich wiele. Jak na razie najbardziej zadowolona jestem z tego rozświetlacza do twarzy:
https://ikor.pl/26-rozswietlacze-mineralne
Produkt bardzo fajny , piękny kolor , łatwa aplikacja , można fajnie budować nim tzw ,, tafle „ Idealny dla początkujących , trudno nim zrobić plamy Jest trwałym produktem Jest w fajnym , solidnym opakowaniu no i cena oczywiście na mega plus Do zamówienia w zasadzie jedynie przez internet z tego co widziałam, ale warto!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-02-2019, 13:57
rammonka rammonka jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
rammonka.polki.pl

A kosmetyki do makijażu twarzy stąd? Która z Was stosowała? Pytam, bo ich oferta wydaje mi się całkiem ok
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-03-2019, 19:57
her_miona her_miona jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
her_miona.polki.pl

wiesz co, widziałam, że eveline ma dobre rozswietlacze w tubce. osobiscie zdecydowalam sie na kolor Candy Glow. ma kremowa konsystecje, jest leciutki, wrecz niewyczuwalny na skorze, a daje delikatne naturalne rozswietlenie. cena to zaledwie 18 zl

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-04-2019, 23:18
kwiatuszeczek889 kwiatuszeczek889 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kwiatuszeczek889.polki.pl

Możesz w sieci sprawdzić sobie jaki jest najlepszy rozświetacz lub jak chcesz sprawdzić, czy będzie dany produkt dobry do twojej cery to możesz kupić sobie tester. A no i nie zapomnij kupić sobie pędzli, bo dzięki nim najlepiej rozprowadzisz makijaż. Z tego co wiem tutaj https://pl.oriflame.com/makeup/makeu...es-applicators mają profesjonalne pędzle do makijażu w dobrej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-04-2019, 14:51
Domisia_88 Domisia_88 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Domisia_88.polki.pl

ja własnie nigdy nie mogłam sobie dobrać rozświetlacza, bo mam strasznie jasną cerę. Ostatnio patrzyłam na jeden z rozświetlaczy GR i chyba na tym w końcu stanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-04-2019, 23:10
Agataka27 Agataka27 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Agataka27.polki.pl

No właśnie teraz na lato jakiś dobry rozświetlacz by się przydał. Nie wiem jednak czy taki od razu z podkładem czy osobno. Czytam o różnych wariantach https://www.empik.com/empikultura/ni...z-toba,19364,a
ale sama nie wiem. A Wy jakich kosmetyków używacie na co dzień do makijażu?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-07-2019, 09:36
MammaMiah MammaMiah jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
MammaMiah.polki.pl

Ostatnio oglądałam RLM i jej kosmetyki z Korei i tam na jednym z filmów pokazała rozdzielacz który dawał efekt wody. No fantastyczna rzecz tylko pewnie w polsce niedostępna albo mega droga.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania