Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co dziś robicie na obiadek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    oj mi też szczególnie wczoraj w nocy jak sie jadło ostatnio o 18 - cukinie z grilla i parówki u mnie dzis był fileci grilowany, ziemniaczki i sałatka z pomidorem i ogórkiem na nic innego nie było czasu i weny
    A mi się dziś nawet ziemniaków nie chciało obierać i kupiliśmy frytki do tego filet z kurczaka i gotowa surówka

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

      zdjęcie ze schabowymi się nie wczytało bo znowu za szybko post wysłałam ale jeśli w końcu zdecyduję się bo ten blog chodzi już mi po głowie to zobaczycie tam
      nic na tym nie stracę a spróbuję chociaż Zobaczymy
      dziś mało ambitnie bo chyba na wczorajszym rosołku zrobię krupnik Dzieci uwielbiają a na kolację grzaneczki

      Skomentuj


        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

        dziś na obiadek zaserwowałam Risotto z pieczarkami marynowanymi i z sosem pomidorowym i parmezanem i smakowało nawet nawet dobrze Przepis dostałam od siostry
        Attached Files

        Skomentuj


          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

          Mmmm w takim razie ja może w piątek zrobić risotto, ale z kurkami - póki jest sezon. A dziś będzie meksykańska zupa kukurydziana.

          Skomentuj


            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

            Dziś będzie zupa kalafiorowa jeszcze ze wczoraj i ugotuję dzieciom ryż a podam go z cukinią a'la ananas który w końcu wypróbuję ,moje nowości z przetworów

            Skomentuj


              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

              Jak zwykle u mnie w kuchni rządzą przepisy z Kwestii Smaku - mam na obiad makaron z dynią, ricottą oraz szynką parmeńską.

              Skomentuj


                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                U mnie była rybka Karp przyprawiony i usmażony przez męża Wyszedł super i całkiem sporo wyszło Bedziemy jeść na kolacje i jeszcze pewnie na jutro zostanie O ile zostanie Dzieci uwielbiają taką rybkę

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Co robicie dzis na obiad ?

                  My robimy ślimaczki z ciasta francuskiego. Szynkę pokroić w kostkę, ser żółty potarkować, dodać zioła , śmietanę białko jaja. Takie nadzienie nakładamy na ciasto francuskie i zawijamy. Kroimy w 2 cm paski. Pieczemy 15 min., temp. 220.

                  Skomentuj


                    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                    U mnie dzisiaj krupniczek na swojskich żeberkach z dużą ilością czosnku. Pycha, drugiego już nie robię, bo dzieci u dziadków.

                    Skomentuj


                      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                      Ja dzisiaj jadłam ziemniaczki z soczewicą, marchewką i dzikim czosnkiem, polane masełkiem. Tak na szybko, bo byłam sama.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                        Napisane przez testolandia Pokaż wiadomość
                        Ja dzisiaj jadłam ziemniaczki z soczewicą, marchewką i dzikim czosnkiem, polane masełkiem. Tak na szybko, bo byłam sama.
                        a jak tą potrawę przyrządzasz ? Mogę prosić o przepis Z soczewicy to zawsze zupę robię a coś nowego wypróbowałabym
                        U mnie dziś schabowy ,ziemniaki i marchewka z groszkiem

                        Skomentuj


                          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                          dzisiaj mam kaczke w sosie pomarańczowym, pyszności i maluchy też mogą jeść więc rodzinnie, pierwszy raz jadłam kaczkę w Limanowej w Restauracji Mekong polecam wam laski

                          Skomentuj


                            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                            Ja mam ziemniaczki, gotowane mielone klopsiki (mój synek bardzo lubi mielone) oraz sos pieczarkowy (pierwszy raz robiłam według przepisu mamy i wyszedł smaczny).

                            Skomentuj


                              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                              Ja myślałam cały wieczór i będzie albo zapiekanka makaronowa albo łazanki
                              Wczoraj zrobiłam barszcz czerwony i dzieci tak wyjadały że myślałam że dla męża nic nie zostanie

                              Skomentuj


                                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                                Ja już mam ugotowaną zupkę pieczarkową. Robiłam pierwszy raz, okazała się bardzo łatwa w przygotowaniu. Do tego mi bardzo smakuje, zobaczymy co mąż powie jak wróci z pracy...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X