Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co dziś robicie na obiadek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

    Dziś robiłam zdrowe hamburgery - upiekłam własną razową bułeczkę, kotlety też zrobiłam w piekarniku i do tego domowe sosy.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

      Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
      Dziś robiłam zdrowe hamburgery - upiekłam własną razową bułeczkę, kotlety też zrobiłam w piekarniku i do tego domowe sosy.
      Jak domowe to musiały byc pyszne ja sama nidy nie robiłam.
      Za to już dzis na jutro gotuję właśnie zupke ogórkową, bo ta mi wychodzi najsmaczniej

      Skomentuj


        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

        Ja dzisiaj zrobiłam Majsi pomidorówkę na rosole z kaczki i jestem w szoku bo jadła, aż jej się uszy trzęsły co mnie bardzo cieszy bo do tej pory moich zupek jeść nie chciała. A my mieliśmy mięsko z grilla, bo taka ładna pogoda aż się prosi aby grilla odpalić

        Skomentuj


          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

          uuu grilll, ale mi smaku narobiłaś, my to będziemy się musieli do kogoś na grila ewentualnie wprosić, bo w bloku to nie ma jak zrobić, tego właśnie mi brakuje w miescie tej wlnej przestrzni gdzie wychodze i robię co chce

          Skomentuj


            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

            Robiłam dzisiaj hamburgery z pieczonych burgerów (w piekarniku z funkcją grill), domową bułką i sosami - wyszły przepysznie.

            Skomentuj


              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

              Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
              uuu grilll, ale mi smaku narobiłaś, my to będziemy się musieli do kogoś na grila ewentualnie wprosić, bo w bloku to nie ma jak zrobić, tego właśnie mi brakuje w miescie tej wlnej przestrzni gdzie wychodze i robię co chce
              To właśnie te grille ostatecznie przekonały mojego męża do mieszkania na wsi, bo na początku to był średnio zadowolony tym, że dał się z Wrocławia na wieś wygnać

              Skomentuj


                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                u nas dziś dla meża i Zosi omleciki z dżemem, a ja sobie zrobie makaron z zielonymi warzywami - szparaga, brokuł i sosem śmietanowym , a grill tez chodzi memu mezowi juz po głowie - moze w czasie majowki - choc nie wiadomo jak bedzie z pogodą, ja to z grilla najwolę chlebek pieczony i warzywa grilowane

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                  Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
                  To właśnie te grille ostatecznie przekonały mojego męża do mieszkania na wsi, bo na początku to był średnio zadowolony tym, że dał się z Wrocławia na wieś wygnać
                  o proszę to u mnie odwrotnie, przyjechałam na studia ze wsi do miasta i już zostałam, ale mi czasem naprawdę brakuje tego że otwieram drzwi i wychodzę wprost na podwórko chociażby w samych majtkach a nie na blokowisko

                  Skomentuj


                    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                    to ja całe studia mieszkałam w miescie Krakowie i to był najtrudniejszy czas dla mnie to siedzenie w bloku, nie moznosc wyjścia na polko i wypicia sobie kawki na ogrodzie - teraz mieszkam tez na wsi ale przy glownej drodze (wiec jest wieszy ruch i sklep na przeciwko wiec tam zawsze sie cos dzieje) w mojej wiosce rodzinnej mieszkalam zdala od glownej drogi i tam jest dopiero cisza i spokoj, działke gdzie buduje sie domek całkowicie ogrodzilismy tujami by miec cisze i spokoj - by nam nikt nie zagladał co sie dzieje hehe tesciowa zawsze twierdzi ze chcemy sie zamknąć w swoich kątach - a ja odpowiadam ze tak

                    Skomentuj


                      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                      Justyna a Wy się budujecie zaraz koło teściowej? Ja to sobie czasem marzę o takim małym domku, ale wiem że jakbyśmy go mieli to ja sama bym musiała wszystko robić, mój mąż to raczej do takich rzeczy na dwie lewe ręce, no może jak będzie miał szczęście to uda mu się wbic prosto gwóźdź więc zaraz porzucam te muśli o własnym domku, ale większego mieszkania mu nie odpuszcze

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                        Ferdek coż za imię - ale w czym taka swinka moze przeszkadzac, chyba nie jest takas duza i chyba duzo halasu nie zrobi ale moge sie mylic Patrycja jak to jest z Ferdkiem?
                        Ferdek, do Kiepskich, ma swoja kuwetę, chrumka sobie fajnie. Jest raczej nieszkodliwa, ma hm... tak na pewno nie więcej niż pół metra.

                        Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
                        To właśnie te grille ostatecznie przekonały mojego męża do mieszkania na wsi, bo na początku to był średnio zadowolony tym, że dał się z Wrocławia na wieś wygnać
                        Solidaryzuje się z mężem, całe życie prawie w centrum mieszkała, a nagle dałam się wywieść na prowincję Ale już nie narzekam

                        U nas dziś to co zastanę w garnku mamy:P

                        Skomentuj


                          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                          już czuje zapach grilla a tymczasem u mnie gołąbki na obiad

                          Skomentuj


                            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                            jjmkaniestety tak koło tesciowej :P ale działka jest ogrodzona i cala do okoła w tujach - działke dostalismy wiec nie narzekamy hehe

                            Skomentuj


                              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                              Są tego plusy i minusy Bo zawsze ktoś blisko w razie potrzeby ale my też niedaleko teściowej
                              Dziś obiad wczorajszy aż tak dziwnie jak nie trzeba nic przygotowywać

                              Skomentuj


                                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                                U mnie też obiad wczorajszy, czyli zupa ogórkowa, ale jakoś tak nie mam na nia za bardzo chęci, bo jak nigdy wyszła mi mało smaczna chyba wina ogórków

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X