Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co dziś robicie na obiadek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

    nio po czesci regionalna choc u mnie w domku 20 km z tad juz sie jej nie gotuje , smakuje troszku kwaskowo i jak dla mnie slono bo są tam wedliny - moj maz to lubi

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

      Święconka tak jak z koszyczka :szyneczka ,kiełbasa ,boczek, żeberka wędzone ,jest ser biały ,chrzan chleb i zalewamy barszczykiem z torebki Kiedyś się robiło z butelki ten barszczyk ale teraz z torebki Ale i tak wychodzi pysznie bo święconka to święconka inaczej smakuje a nie słyszałam jak to na serwatce robi
      Co inny region pewnie inne zwyczaje

      Skomentuj


        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

        Tez nie slyszalam, nigdy. Bardzo ciekawa potrawa:-)

        Skomentuj


          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

          mąż był ostatnio na śląsku i mówił że w życiu takiego pysznego żuru nie jadł tak się podniecał i przez całe święta o nim mówił taki na zakwasie na pewno inaczej smakuje

          Skomentuj


            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

            W moim domu rodzinnym żurek był i nadal jest na śniadanie w niedzielę. Kiedyś mama też gotowałam na własnym zakwasie, teraz już nie i całe szczęście bo ten obecny lepiej mi smakuje.

            Skomentuj


              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

              A u nas w ogóle rzadko kiedy pojawia się żurek. To tak jak z barszczem z uszkami na wigilię. U nas od dawien dawna jest zupa grzybowa

              Skomentuj


                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                Napisane przez marthacrown Pokaż wiadomość
                A u nas w ogóle rzadko kiedy pojawia się żurek. To tak jak z barszczem z uszkami na wigilię. U nas od dawien dawna jest zupa grzybowa
                U nas też grzybowa w wigilię króluje

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                  Napisane przez marthacrown Pokaż wiadomość
                  A u nas w ogóle rzadko kiedy pojawia się żurek. To tak jak z barszczem z uszkami na wigilię. U nas od dawien dawna jest zupa grzybowa
                  Nie wyobrażam sobie wigilii bez barszczu z uszkami Dla mnie barszcz z uszkami najważniejszy ,ryby może nie być ale barszcz to zawsze

                  Skomentuj


                    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                    Święconka tak jak z koszyczka :szyneczka ,kiełbasa ,boczek, żeberka wędzone ,jest ser biały ,chrzan chleb i zalewamy barszczykiem z torebki Kiedyś się robiło z butelki ten barszczyk ale teraz z torebki Ale i tak wychodzi pysznie bo święconka to święconka inaczej smakuje a nie słyszałam jak to na serwatce robi
                    Co inny region pewnie inne zwyczaje
                    tutaj sie robi to swiecone na serwatce ale ja nie wiem ja sie to robi bo nie gotuje tego - tesciowa to gotuje - mi nie smakuje ale maz i inni domownicy to lubiom strasznie

                    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                    Nie wyobrażam sobie wigilii bez barszczu z uszkami Dla mnie barszcz z uszkami najważniejszy ,ryby może nie być ale barszcz to zawsze
                    to ja mam podobnie ryby moze nie byc - ja nie jem karpia wogole tylko jesli cos to inna ryba ale barszczyk musi byc szczegolnie mojej mamy mniam mniam choc zupe grzybowa (mamy ) tez bardzo lubie

                    Skomentuj


                      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                      Po świętach zostało mi pomrożone mięsko - dziś wołowe zrazy od teściowej. Lubie po świetach to że przez tydzien nie robie obiadów.
                      szczęśliwi rodzice , szczęśliwe dziecko

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                        kasza warzywa na patelnię i nugettsy Z biedry

                        Skomentuj


                          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                          u nas dziś makaron z kawałkami kurczaka w sosie słodko kwaśnym

                          Skomentuj


                            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                            Wczoraj już namoczyłam grzybki suszone na zupę grzybową Uwielbiam wszystko co z grzybami związwane Zupka na wczorajszym rosołku będzie tym lepszejsza

                            Skomentuj


                              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                              Wczoraj już namoczyłam grzybki suszone na zupę grzybową Uwielbiam wszystko co z grzybami związwane Zupka na wczorajszym rosołku będzie tym lepszejsza
                              my sie wczoraj goscilismy u mojej mamy wic rosolku brak na jakas zupkę i weny co by zrobic tez brak ehhhhh ;/

                              Skomentuj


                                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                                my sie wczoraj goscilismy u mojej mamy wic rosolku brak na jakas zupkę i weny co by zrobic tez brak ehhhhh ;/
                                przeważnie to w poniedziałek u mnie zupka bo rosół zawsze zostaje a jak rosołu nie ma to i tak jest zupa bo jakoś tak na lekko po weekendzie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X