Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co dziś robicie na obiadek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Co robicie dziś na obiad?

    krupniczek

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Co robicie dziś na obiad?

      u mnie obiad robil dzis maz bo ja do 13 lezalam w lozku, mam grype
      ale zrobil dobry obiad kotleciki w sosie pomidorwym

      Skomentuj


        Odp: Co robicie dziś na obiad?

        u mnie dziś zupka



        Skomentuj


          Odp: Co robicie dziś na obiad?

          jaka? ja to bym dzis zjadla zupke

          Skomentuj


            Odp: Co robicie dziś na obiad?

            A ja taka zalatana jestem bo mąz wyjezdza ,robię w słoiki mu na drogę.
            U mnie barszczyk czerwony zabielany z ziemniaczkami , jajem i koperkiem ,ryz z masłem i czosnkiem podudzia z kurczaka w ziołach i sałatka z buraków ( z barszczu)....


            Skomentuj


              Odp: Co robicie dziś na obiad?

              My dzisiaj mieliśmy rybę w sosie śmietankowo-koperkowym z ziemniaczkami Palce lizać



              Skomentuj


                Odp: Co robicie dziś na obiad?

                A ja pomidorowka i naleśniki z jabłkami.serem i powidłem,dzemem i co kto chciał bo pełna chata piłkarzy....myślałam ze nie nadąze z tym smazeniem


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Co robicie dziś na obiad?

                  Napisane przez koliberek71 Pokaż wiadomość
                  A ja pomidorowka i naleśniki z jabłkami.serem i powidłem,dzemem i co kto chciał bo pełna chata piłkarzy....myślałam ze nie nadąze z tym smazeniem
                  O jaaaa obiad pychota ale nakarmić taką gromadę to lada wyzwanie



                  Skomentuj


                    Odp: Co robicie dziś na obiad?

                    No 4 -13 latkow po szkole, po basenie....no musi byc tłusto energetycznie i słodko bo na trening zachwile lecieli....mega niezdrowe ale trzyma chwile.
                    Grzes wrócił o 7 zjadl jeszcze 4 nalesniki ze serem i dzwonił juz po treningu zebym ziemniaki obierała bo chce czipsy( to taka wersja na patelni ziemniaki w cienkie plasterki smazone na skorupke) uwielbia i 500ml kefiru do tego. Kolacja super......niektóre matki mnie tu zjedzą ale to meskie zachcianki


                    Skomentuj


                      Odp: Co robicie dziś na obiad?

                      Napisane przez koliberek71 Pokaż wiadomość
                      No 4 -13 latkow po szkole, po basenie....no musi byc tłusto energetycznie i słodko bo na trening zachwile lecieli....mega niezdrowe ale trzyma chwile.
                      Grzes wrócił o 7 zjadl jeszcze 4 nalesniki ze serem i dzwonił juz po treningu zebym ziemniaki obierała bo chce czipsy( to taka wersja na patelni ziemniaki w cienkie plasterki smazone na skorupke) uwielbia i 500ml kefiru do tego. Kolacja super......niektóre matki mnie tu zjedzą ale to meskie zachcianki
                      O jacie...a Grześ ile ma lat? bo prawie je tyle ile mój mąż . Też lubię ziemniaczki w plastrach na patelni ale mi to nie wychodzi. Niby takie proste ale zawsze mi się posklejają ...a na koniec to już w ogóle papka wychodzi Ja mam problem z prostymi rzeczami. Kotlety niby łatwe a zawsze wychodzą mi jałowe choć mi się wydaje,że pół solniczki na nie wysypałam



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Co robicie dziś na obiad?

                        ja natomiast mam problem z ciastami, wszystko robie tak ja kw przepisie a zawsze cos spartole a co do ziemniaczkow to tez uwielbiam z patelni mniam

                        Skomentuj


                          Odp: Co robicie dziś na obiad?

                          Grześ ma właśnie 13 lat i juz w przyszłym tygodniu czeka mnie "WYPREZKA" ma urodziny, daje mu kasę i zaprasza tych zarłoków na pizze ,lody i kręgle.
                          Dziś trzaskamy z Olcią pierogi.
                          A ziemniaczki....surowe w cienkie plasterki na smalec( w tedy się rumienia nie smazą) powolutku zeby troszkę zmiękły ja przykrywam najpierw i tak duszę nie przekręcam ....potem po 15 minutach podkręcam gaz odkrywam i smaze.W tedy dopiero je obracam.
                          Kotlety schabowe ja bardzo ich nie rozklepuję a solę dopiero przed połozeniem na patelnie, pieprze i nacieram czosnkiem....Grześ lubi "ala eskalop" w cieście a reszta w bułce tartej. Mąka ,jajo i w bułeczkę i na smalec -koniecznie nie olej .Swinia na świni najlepsza.
                          I ja kotlety nie smaze długo właśnie po to by nie były suche ,obsmazam tak aby bułka była złota i daje do ciepłego piekarnika na 130st. wszystko na długosc gotowania ziemniaków.
                          A ciasto ma swoje prawo ja muszę miec ciszę jak robie placki.... długo się uczyłam ,podpatrywałam i słuchałam rad , czasem tez coś zwale ale u mnie takie zarłoki ze zakalca tez zjedzą Smacznego moje pierozki
                          Attached Files
                          Last edited by koliberek71; 12-04-2013, 15:25.


                          Skomentuj


                            Odp: Co robicie dziś na obiad?

                            A jeszcze trzasnełam jarzynkową z ryzem, przyszedł syn walnął plecak pozarł miskę zupy poszedł kopac piłkę -powiedział ze pierogi po meczyku zje.....gwiazda pojadła teraz śpi.I po robocie.


                            Skomentuj


                              Odp: Co robicie dziś na obiad?

                              dzis zupka jarzynowa, i skrzydelka kurczaka chrupiace:-) dzieci je uwielbiaja

                              Skomentuj


                                Odp: Co robicie dziś na obiad?

                                ja lubie grillowane skrzydełka juz niedługo kiełbaska ,karkóweczka grilowana......mniam


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X