Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nasze cechy charakteru/wyglądu a nasze dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nasze cechy charakteru/wyglądu a nasze dzieci

    Hej

    Czy Wasze dzieci przypominają Ciebie?A może Twego męża , jak jest u Was?
    U mnie Mama powtarza że Amelka to czysto ona jak była mała , za to znajomi wręcz przeciwnie mówią że to czysta ja.Amelka nie ma moich oczu ,ani jej Taty , ma niebieskie.A niebieskie miała moja Babcia , więc chyba po niej
    Co do charakteru ciężko powiedzieć , ale z opowiadań mej Mamy ja byłam cicha i przytulaśna za to Amelka żywa , i rozrabiaka.
    A jak jest u Was?

    P.S-mam nadzieję że nie zdublowałam wątków
    Amelia 12.03.08
  •    
       

    #2
    Hehe...dobry temacik.u mnie sprawa wyglada bardzo smiesznie.jak bylam w ciazy to spodziewalam sie bladej blondyneczki z mizernymi wloskami o zielonych oczach(ja i tata corci takie mamy).A nasza Nadia nas mega mocno zaskoczyla,bo urodzila sie z bardzooooooooooooooooooo bujna czupryna koloru czarnego,karnacja ciemna i oczy czarne....teraz wloski jej jasnieja ale oczy i karnacje ma ciemna.no i zdania do kogo jest podobna tez sa podzielone.jedni mowia,ze Nadia rysy twarzy ma jak czysta mama a inni ze czysty tata...wiec uznalam ze tak po srodku,choc dzis spojzalam na swoje zdjecie jak bylam mala i podobizne zauwazylamJesli chodzi o charakter to nie wiem,bo oby dwoje bylismy zywiolowi i nasza corka tez jest.no moze jest malym zlosnikiem po mnie...ale to tez dlatego,ze ma za duzo pozwalane.pozdrawiam

    Skomentuj


      #3
      a u nas jak sie Milenka urodzila,to wszyscy mowili,ze do mojego taty jest podobna,ze wzgledu na swa czarna czuprynke, ale to tylko z tego wzgledu..
      jesli chodzi o temperament to Milenka ma po swoim tacie,bo nalezy do dzieci spokojnych,ostroznych i grzecznych...a podobno moj maz byl taki...
      wg.mnie to ma wszystko po swoim tacie,bo jak patrze na zdjecia mojego meza z tego okresu co teraz nasza cora,to bez kitu ludzie mysla,ze to Milenka,tylko czarno biale...tak do siebie byli podobni...
      A jesli chodzi o osoby neutralne to mowia,ze ma cos ze mnie i z meza,taka mieszanka krakowska hehe
      a tak na serio to najbardziej sie ciesze,ze odziedziczyla po moim mezu piekne dlugie rzesy ah bedzie kiedy czarowac facetow....
      FROCH

      Skomentuj


        #4
        to ja zacznę od starszej córci -Sylwii
        oczy piwne po tacie,cera śniada po dziedku,brwi po mamusi(krzaczki)figura po mamusi,wzrost po tacie(jest wysoka) ogólnie całośc mieszana ale charakterek odziedziczyła po mnie widzę,jest niśmiała ,typowa indywidualistka i marzycielka,ma wybujałą fantazje jak ja i skłonności do pyskowania równiez po mamie choc ja osobiście uważam że coś w tym jest równiez taty haha

        Damianek jak mówią inni to wykapany tatuś!!!oczy,brwii,uszy ,wlosy no wszystko nawet miny robi jego --jednak ma mój nosek i brodę(na szczęście)ogólnie słodziak

        jest raczej spokojny,umie się soba zająć a pasję do samochodzików to na pewno po tacie odziedziczył ,budzi się z wyrazem brum brum i tak mu zostaje na cały dzień
        Sylwia 9 latek
        Damianek 17 m-cy


        02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

        Skomentuj


          #5
          Hej, a mój synek to identyczny tatuś,te same rysy twarzy,ciemne włoski śniada cera,nawet charakter mają podobny,obaj to uparciuchy,po mnie syn man niebieskie jasne oczka i dryg do tańca,uwielbia tańczyć.

          Skomentuj


            #6
            Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
            a u nas jak sie Milenka urodzila,to wszyscy mowili,ze do mojego taty jest podobna,ze wzgledu na swa czarna czuprynke, ale to tylko z tego wzgledu..
            jesli chodzi o temperament to Milenka ma po swoim tacie,bo nalezy do dzieci spokojnych,ostroznych i grzecznych...a podobno moj maz byl taki...
            wg.mnie to ma wszystko po swoim tacie,bo jak patrze na zdjecia mojego meza z tego okresu co teraz nasza cora,to bez kitu ludzie mysla,ze to Milenka,tylko czarno biale...tak do siebie byli podobni...
            A jesli chodzi o osoby neutralne to mowia,ze ma cos ze mnie i z meza,taka mieszanka krakowska hehe
            a tak na serio to najbardziej sie ciesze,ze odziedziczyla po moim mezu piekne dlugie rzesy ah bedzie kiedy czarowac facetow....
            Miss a po kim Milenka ma kręcone włoski?
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              #7
              Niektórzy powiadają, że my z mężem podobni do siebie jesteśmy, stad
              też zdania są podzielone.. raz synuś jest mamusi a raz tatusia

              Według mnie to Julek ma mój kształt twarzy, nos i otoczkę oczu (nie kolor). Jeśli chodzi o zachowanie... to śpi w takiej pozycji jak ja, jak byłam
              mała, czyli na brzuchu z nogami ugiętymi tak, że pupa jest do góry, wypięta Resztę negatywnych cech ma oczywiście po mężu, a to co
              dobre po mamusi

              Miss u Ciebie się akurat zgadza. Milenka to tak jakby skórę z Twojego
              męża zdjąć.
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                Miss a po kim Milenka ma kręcone włoski?
                te kręcone włoski to po mnie i po mężu ma obydwoje mielismy kręcone...
                FROCH

                Skomentuj


                  #9
                  Ja w dzieciństwie miałam blond włosy kręcone jak baranek , około 2 roczku zmieniły się na brąz i wyprostowały.
                  Amelka ma tylko końcówki zakręcone , zawsze po kąpieli się kręcą.
                  No i nie ma mojej karnacji , może to i dobrze bo ja bladziuch cały rok
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    #10
                    Moj maly to mieszaniec taki nosek ma moj usta Tatuska oczy babci bo niebieskie ja mam piwne maz zielone włoski po mnie bo mu sie troche kreca.No a ze jest uparty i zawsze dopnie swego i chodzi swoimi scieszkami i nie mozna za nim nadazyc ani spuscic go z oczu,bawi sie kabelkami przedlurzaczami i ogolnie wszelkimi narzdziami to po TatusiuOn to ponoc jak mial 6 lat wysadzil korki w domu








                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Alanek to mieszanka oczy i coś jeszcze po mężu a włoski ma takie bialutkie jak ja będąc dzieckiem.



                      Dawniej Marti

                      Skomentuj


                        #12
                        taaak&gt))

                        jak nabradziej>>>Próba

                        Skomentuj


                          #13
                          Moja Madzia to z wyglądu podobna do mnie i do rodziny z mojej strony...Za to charakterek to ma po tatusiu...I moze ja cos w genach przenioslam, bo ja to bylam grzeczna, ale moje mlodsze rodzenstwo to juz co jedno to gorsze He he.
                          "Kiedy decydujesz się na dziecko,
                          zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce
                          będzie przebywało poza twoim ciałem."

                          Skomentuj


                            #14
                            niestety ja nadal, mimo, że mala ma 14mcy nie wiem po kim ma charakter, a z buzi to cały tata :-)
                            Moje nosidełka Mei Tai GooGoo i krzesełka do karmienia dzieci z materiału turystyczne www.picasaweb.google.pl/madamegoogoo

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Nasze cechy charakteru/wyglądu a nasze dzieci

                              Starsza córka to wykapana mamusia, te same oczy włosy i twarz, nawet charakterek. Nie wiem tylko po kim ma talent artystyczny i zamiłowanie do książek i nauki, bo ja nie potrafiłam nawet krzywej kreski narysować Młodsza z wyglądu to raczej tatuś, ale tak jak babcia (moja mama) jest strasznym nerwuskiem. Więc można powiedzieć, że geny odziedziczyła z ,,przeskoku".
                              Moja prawie dorosła córka


                              Moja wyrośnięta kruszynka

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X