Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jakie mleko modyfikowane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jakie mleko modyfikowane

    Mamusie, które dają MM, jakie mleko polecacie? Powoli przechodzimy z karmienia na butelkę, daje któraś z was bebilon, kupilam w DOZ na wypóbowanie, mają duży asortyment tych mlek do kupienia stacjonarnie w calkiem niezłej cenie.
  •    
       

    #2
    Odp: jakie mleko modyfikowane

    To nie wiedziałam, że DOZ ma w swojej ofercie stacjonarnej też mleka modyfikowane, zapłaciłaś tyle samo co na ich stronie w necie widnieje? To byłoby dużo wygodniejsze gdyby mozna było kupić na miejcu

    Skomentuj


      #3
      Odp: jakie mleko modyfikowane

      U nas sprawdziła się humana i Bebiko

      Skomentuj


        #4
        Odp: jakie mleko modyfikowane

        Ja w DOZ kupuję stacjonarnie Bebilon, nie wiem jak online, ale stacjonarnie ma bardzo fajną cenę.

        Skomentuj


          #5
          Odp: jakie mleko modyfikowane

          Też jestem za Bebilon, moje dziecko po nim czuje się dobrze i rośnie jak na drożdżach.

          Skomentuj


            #6
            Odp: jakie mleko modyfikowane

            Ale mleko nie ma tutaj czasami nic do rzeczy. Kolki moga byc spowodowane czynnikami, które są totalnie niezależne od mleka. Moze być to kolka fizjologiczna, która jest spowodowana niewykształceniem się układu pokarmowego malucha. Dziecko do tej pory piło głównie wody płodowe, potem przechodzi na karmienie mlekiem i sobie nie radzi. W tym przypadu trzeba przeczekać (plus ze taka kolka nie trwa długo oraz jest to maksymalnie 2-3 tygodnie). Gorzej jesli kolka jest spowodowana nietolerancja laktozy bo nie pomogą tutaj za bardzo domowe sposoby takie jak masowanie brzucha czy stosowanie termoforków. U mojego syna tak było i ulgę dały krople Delicol, podawałam je regularnie do każdego karmienia. Zawieraja enzym laktazę oraz pomagają maluszkowi w trawieniu.

            Skomentuj


              #7
              Odp: jakie mleko modyfikowane

              Cześć mamuśki Niestety po porodzie straciłam pokarm i jestem tym załamana. Wiem, że istnieje wiele produktów, które bardzo są zbliżone do mleka matki i zastanawiam się, jakie mleko dla niemowląt xxx jest najlepsze? Obecnie kupuję mleko HIPP Combiotik. Mały nie ma kolek, posiłki dostaje o wyznaczonych porach, kupki też są okej. Niebawem zacznę rozszerzać mu dietę.
              Last edited by gagatka; 25-09-2020, 11:21. Powód: link

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Myślę, że powinnaś się kierować przede wszystkim składem i tym, czy małemu smakuje
                Last edited by angelikazlotowlosa; 02-10-2020, 14:41.

                Skomentuj


                  #9
                  Dziewczyny chciałam również zaznaczyć, ze Wasze samopoczucie również ma wpływ na samopoczucie maluszka oraz to jak maluszek się czuje. Ty jesteś zmęczona i niewyspana. Płacz dziecka powoduje niepokój, poddenerwowana matka jeszcze to nasila.... Wtedy też jest nerwowe. Na pewno uspokaja w takich przypadkach karmienie piersią, delikatne głaskanie oraz przytulanie dziecka. Przerabialam to 6mcy z moją najstarsza córka. Przy kolejnym mialam dużo większy luz i dziecko było spokojniejsze. . Nie twierdzę ze to jest jedyny powód, ale ma to znaczenie. Sprobuj ciasnego motania, ręce do klatki piersiowej i mocno owinac pielucha czy kocykiem w taki kokon. Tym kokonem pobujac, poszumiec do ucha i nie ma bata, musi zasnąć
                  Jesli chodzi o kolki to faktycznie Delicol jest dobrym wyjściem, ale jeśli dziecko ma nietolerancję laktozy. W tym przypadku rzeczywiści nic innego nie pomoże ale właśnie dostarczenie dziecku enzymu laktazy do trawienia mleka.
                  Nie ma badań dla maluszków na nietolerancje laktozy tak więc trzeba próbować metodą prób i błędów.

                  Skomentuj


                    #10
                    Sama zaczynałam od tego mleka, ale ostatecznie hipp był najlepszym wyborem. Nie mieliśmy po nim większych problemów z brzuszkiem, ale tutaj możemy mówić o małej loterii, bo jednak dzieci są bardzo różne i inne mleka mogą lepiej tolerować. Trzeba po prostu sprawdzić, które będzie najlepsze
                    Last edited by gagatka; 06-10-2020, 12:45. Powód: link

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      U nas nadal wygrywa Bebilon, po nim nie ma kolki ani ulewania, cena też w porządku w doz.

                      Skomentuj


                        #12
                        Podaję córci mm humana i zero problemów z bączkami czy ulewaniem. Wzorowo przybieramy na wadze, więc możemy polecić

                        Skomentuj


                          #13
                          My od czwartego miesiąca włączyliśmy do diety także słoiki HiPP z serii Pierwsza Łyżeczka. To był bardzo dobry wybór. Są to produkty bez cukru, ekologiczne, posiadają certyfikat BIO. Na dodatek pojemność 80 gram jest idealna na jedną porcję.

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X