Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nie moge zdjąć soczewki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nie moge zdjąć soczewki

    dziewczyny pierwszy raz nie moge zdjąć soczewki
    przykleiła mi sie za mocno do rogówki czuje opór a nie chce pociagnac na siłe żeby czegoś nie naderwać
    nalałam do oka płynu do soczewek ale na razie nic lepiej

    #2
    Odp: Nie moge zdjąć soczewki

    Musisz jak najlepiej nawilżyć oczy. Tak więc zastosuj płyn do soczewek oraz krople do oczu Wiem co czujesz bo mi się kiedyś rownież tak soczewka przykleiła i nie byłam w stanie zdjąć. Na szczęście jakoś zdjęłam i nie musiałam iść do okulisty. Jeszcze na tej stronie jest instrukcja jak zdjąc soczewkę:
    http://www.mojepierwszesoczewki.pl/o...ki-kontaktowe/

    Jesli to nie pomoże to biegiem do lekarza !

    Skomentuj


      #3
      Odp: Nie moge zdjąć soczewki

      Ja już 6 lat noszę soczewki i ani razu mi się nie przykleiła do oka! Może zmień rodzaj soczewek? Pamiętam, że po którymś badaniu okulistka próbowała mi zmienić soczewki na inne, ogólnie nie widziałam różnicy, oprócz tej, że nie mogłam chwycić soczewki, żeby ją zdjąć wieczorem, bo była aż tak cienka. Mnie nie zależy na tym, żeby nie było ich widać na oczach, dlatego następnego dnia już założyłam moje wypróbowane i od tej pory nic nie zmieniam. Czasem faktycznie, pod koniec okresu użytkowania, albo jak w nich zasnę, stawiają lekki opór, ale wtedy też czuję, że oko jest baaaardzo suche, więc od razu zakrapiam kropelkami i potem przy zdjęciu już nie ma większych problemów

      Skomentuj

             
      Working...
      X