Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ania 28 Gabrysia 11.10.08 Szczecin

    Skomentuj

    •    
         

      Witam serdecznie wszystkie mamy,
      jestem mamą słodkiej Gabrysi urodzonej 11 pażdziernkia 2008 , ma już 2 ząbki turla się na boczki i pięknie uśmiecha

      Skomentuj


        Witaj Aniu
        O to szybko dostała ząbki , czy jej dopiero wyszły


        Amelka śpi a ja muszę tylko odkurzyć jak się obudzi i wsio z robotą na dziś.
        U nas pogoda okropna , pruszy śnieg kropi deszcz.Ja chcę wiosnę!!
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          A u nas słoneczko świeci ale wiatrzysko jest juz 3 dzien straszne.
          Poza tym mam pytanie: czy myjecie juz ząbki swoim dzieciom (dzieci oczywiscie ktore juz mają ząbki) i jaką paste stosujecie ?

          Skomentuj


            Cześć Ewelinka ,
            Ja chodzę co miesiąc do dentysty(sama ze sobą) pytałam się go czy myć córeczce ząbki.A on powiedział ,że przyzwyczajać do ich mycia a nie myć.Byłam zdziwiona bo wszędzie piszą że nawet w nocy po mleku trzeba umyć.A tu okazało się ,że nie.
            Wierzę w to co mówi dentysta , znam go już 5 lat .
            Trzeba brać dziecko ze sobą i pokazać mu mycie ząbków , i dać szczoteczkę zmoczoną wodą , pasty nie gdyż dzieci nie umieją pluć a tylko połykają.
            Ja mojej próbowałam myć ale ona nie otwiera buzi.Kupiłam szczoteczkę(okrągłą dentysta powiedział ,że taka najlepsza gdyż dotrze wszędzie w buzi dziecka)i Amelka coś tam szoruje w buźce.Ma 6 ząbków ale woli szczoteczkę trzymać na boku.
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              Witam mamusie,
              Ewpaw gratulujemy Agatce zabkow, tez mam nadzieje, ze nastepne beda wychodzily tak bezbolesnie, jak dwa pierwsze. Super, ze z noga juz lepiej, jeszcze troche i wrocisz do pelnej sprawnosci, bo to z pewnoscia uciazliwe.Zycze milego pobytu u rodzicow, dla dziecka to wazne, zeby mialo kontakt z dziadkami. Ja niestety nie moge sie widziec ze swoja Mama tak czesto jak bym chciala, na szczescie jest Skype, nie wyobrazam sobie jakby to bylo, gdybym nie mogla tak czesto rozmawiac z Mama. jest ciezko czasami, ale co zrobic A i tez daje Frankowi zóltko co drudi dzien, na zmiane z mieskiem, rybki jeszcze nie probowalismy.
              agaciade Na pewno taka dluga podroz bedzie wyczerpujaca dla Was wszystkich, zwłaszcza dla Kubutka. ja co prawda lecialam z Małym samolotem, ale wcale nie bylo lepiej i szybciej. jak wracalismy z Polski, to podroz zajela nam 13 h. Z warszawy do Wroclawia, pozniej czzekanie na samolot, a wszystko w poznych godzinach, do tego malemu zabki wychodzily, wiec bylo ciezko. Mialam tez problem z karmieniem, balam sie zeby maly nie zlapal czegos w tych srodkach lokomocji, bo to roznie bywa. na szczescie po powrocie do Anglii wszystko bylo ok, nawet apetyt sie poprawil. Jedyne na co musisz uwazac, to zmiana klimatu, dzieci gorzej to znosza niz my. Ale jestem pewna, ze Kubus zniesie wszystko dzielnie. Daj znac jak juz bedziecie na miejscu, jak bedziesz miala oczywiscie taka mozliwosc.


              Tez juz sie pytalam wszesniej jak to wyglada u Was mamusie z tymi karmieniami. Bo sama juz nie wiem, zcy Maly je za duzo, a moze za malo.
              U nas jest problem z piciem mleka, wiec musze tak komponowac posilki, zeby malemu nic nie zabraklo. jedyne co toleruje z butli to herbatki owocowe i ziolowe. Probowalam juz z kubkiem i lyzeczka, z roznymi rodzajami mleka i nic. Maly nie lubi samego mleka.Nasze menu wyglada tak:
              Sniadanie- kaszka ryyzowa, przewaznie owocowa, przygotowana na mleku, ok 150ml, czasami zamiast ryzowej dostaje owsianke na mleku, lub manna , a ostatnio kupilam ze wszystkich zboz(z Bobovity)
              II sniadanie - Sinlac lub budyn z owocami, lub sloiczek mleczno owocowy
              Obiad - zupka ze sloiczka 120-150 ml(one sa dosc geste), do tego co drugi dzien zoltko, miesko(wolowina, wieprzowina, indyk , kurczak, cielecina)
              Podwieczorek - jogurt z owocami lub kisiel lub ciasteczka na mleku
              Kolacja - kaszka ryzowa na mleku modyfikow. (150 ml)do tego owoce
              No i w trakcie kazdego posilku Franek pije herbatki, dosc duzo.
              W nocy tez tylko herbatki, mleka nie ruszy( raz, czy dwa mi sie udalo mu podac mleko)
              Balam, sie, ze po takiej ilosci jedzenia stalego bedzie mial zaparcia, ale na szczescie nie ma z tym problemu.

              No to sie rozpisalam Milego dzionka.
              FRANEK 16.08.2008

              Skomentuj


                cześć dziewczyny
                u nas idą dwójki i zaś nie śpimy po nocach ale na pocieszenie mam wiosnę,słoneczko praży ,lekki wiaterek - żyć nie umierać
                małego pakuję w wózek i śmigamy do parku
                Dawid 06.03.1995
                Julia 18.05.2004
                Adaś 30.06.2008



                http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                Skomentuj

                •    
                     

                  rataj82 to nie dobrze, że Twój szkrabek nie lubi mleczka.
                  a co do Naszaego rozkładu posiłków to wyglada nastepujaco :
                  rano budzi się około 5-6 na mleczko i idzie znowu spać do około 8
                  potem o 9 kaszka albo ryzowa albo jakaś owocowa,
                  ok. 11.00 - 11.30 mleczko i spi do13.00
                  potem wstaje i obiadek o 14.00 zazwyczaj warzywka z mieskiem albo miesko z ryżem. z resztą pisałm wczesniej co mu gotuje
                  o 17 mleczko i znowu śpi tak około godzinki.
                  i po 20 mleczko i spimy do rana

                  a tak wogóle to byliśmy wczoraj u lekarza i mały dostał ostatnie dawki szczepionek i teraz dopieri jak będzie miał 13 miesięcy. zważyli go i waży 11 kg tylko z tego wszystkiego zapomniałam zapytac lekarki od kiedy można dawać dziecku gluten. a Wy dajecie juz jakies produkty glutenowe?
                  Nasz synek JAś 21.08.2008 Nasz największy skarb

                  Skomentuj


                    agaciade podziwiam Cie,że decydujesz sie jechac z dzieciaczkem autkiem. w sumie w nocy i tak bedzie spał, ale ja sama bym chyba nie wysiedziała tyle w samochodzie. ale na pewno wszystko będzie dobrze my się w lipcu wybieramy nad morze autkiem i ciekawa jestem jak to bedzie pozdrawiam
                    Nasz synek JAś 21.08.2008 Nasz największy skarb

                    Skomentuj


                      Napisane przez justyna198390 Pokaż wiadomość
                      Justyna198390:Justyna26Oliwia 13,10,2008 Ełk
                      asiaows : Adaś 30.06.2008 ; Julia 18.05.2004 : Dawid 06.03.1995 Chorley;Wielka Brytania
                      Dawid 06.03.1995
                      Julia 18.05.2004
                      Adaś 30.06.2008



                      http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        a jeszcze zapomnialam napisac, że około 10 dostaje jakies owocki (pół słoiczka) i pije około 150 ml dziennie herbatki. jak dawąłm m jakis miesiąc temu soczek to nie chciał a dzis wypiła nektar bananowy i bardzo mu smakował
                        Nasz synek JAś 21.08.2008 Nasz największy skarb

                        Skomentuj


                          no to pojawil sie dzis 6 ząbek!!!
                          sama koncowka bez problemu...

                          Skomentuj


                            Hej ,
                            Amelka już śpi

                            Brawo dla Gabrysia , taki mały prezent ma na roczek już 6 ząbków
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Tez mnie martwilo, to, ze nie chce pic mleka, bylam u dwoch lekarzy w Polsce. lekarka powiedziala, ze jak nie chce pic, to mam nie zmuszac, tylko diete urozmaicac. Nic nie zrobie, nie wcisne mu przeciez tego mleka. Wszystkie posilki ma prawie mleczne. rozwija sie prawidlowo, jest zywym dzieckiem, zaczyna juz raczkowac pomalu, wiec przestalam sie tym juz tak przejmowac. Nie mozna dzieci porownywac, bo rozwijaja sie indywidualnie. Moj nie jest niejadkiem, bo je sporo w ciagu dnia, tylko nie lubi smaku samego mleka. Wcale sie nie dziwie, tez mleka nie lubie(moze to genetycznie zapisane
                              FRANEK 16.08.2008

                              Skomentuj


                                Czesc wszystkim,moj maluch tez spi szalal dzis caly dzien mimo przeziebienia tryskal energia.Dzis spedzil pierwszy dzien z butami na nozkach,wciaz chodzi przy mablach,coraz czesciej stoi bez trzymanki i wczoraj kupilismy mu buciki do chodzenia.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X