Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witamy , witamy nowe Mamy.Napiszcie coś o sobie i waszych pociechach
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Frankowi tez sluzy klimat morski i tylko jak do polski pojechalam w stczniu, to na drugi dzien dostal goraczki trzydniowej. Przezylam koszmar wtedy i jeszcze kolejne zabki zaczely wychodzic. Teraz ma ich 7. A Twojemu Kubusiowi tez na pewno wyjda, jedna z oznak jest wlasnie brak apetytu. Moj maly przez 4 tyg. nie chcial jesc, tylko przez sen pil mleko i to tez nie zawsze.No ale dzisiaj mielismy kolejny piekny dzien, bo maly jadl ijadl
      Nie martw sie tymi zabkami, dzieciom w roznym wieku wychodza, czasami nawet do roczku nie ma zadnego zabka. On ma dopiero 6 mies, wiec na pewno sie niedlugo pojawia biale perelki. A wtedy zycze Ci wiele cierpliwosci. dzieci roznie to przechodza. U nas na szczescie nie bylo goraczki i rozwolnienia, tylko ten brak apetytu. Synkowi mojej kolezanki zabki wyszly jak mial prawie 10 mies. i tak bolalo, ze lozeczko pogryzl. najwazniejsze, zeby dzidzia duzo pila plynow, jezeli nie chce jesc. pozdrawiam.
      FRANEK 16.08.2008

      Skomentuj


        Hej!Moja Amelka w koncu zaczela sypiac o regularnych godzinach,krotko po 19 kapiel,mleczko i do lozeczkaCzasem potrafi nawet do 7 rano chrapac
        A co do formy sprzed ciazy to jedna wielka masakra,nic,a nic nie moge zrzucic,codziennie biegam na trzy godzinne spacery,pcham wozek pod gorke ale jak widac to nie wystarczy.Brzuchol zwisa do kolan

        Skomentuj


          mamuski gdzie jestescie????????????????
          kochany synek Hubert 26.09.2008r

          Skomentuj


            młoda mamcia z synkiem Hubercikiem urodzonym 26 września 2008 pozdrawiam
            kochany synek Hubert 26.09.2008r

            Skomentuj


              witajcie.

              ja juz w domku, jednak na goscinie nie mialam za duzo czasu dla siebie, no i na forumowanie.
              mlody jak nie spi to wszedzie go pelno, nie wiadom co mu nowego wpadnie do glowy... szok...
              Last edited by pieczulka; 01-03-2009, 23:22.

              Skomentuj


                ja taz nie wiem o czym było pisane predzej ale i tak prawie nikogo nie ma moje beby spi
                kochany synek Hubert 26.09.2008r

                Skomentuj

                •    
                     

                  moj teraz tez spi, wiesz w weekendy zawsze malo pisza dziewuszki,mezow zabawiaja, ale myslalam ze naprawde wiecej jest napisane a tu prawie wogule nic.

                  Skomentuj


                    Witam moja mala tez spi od20-stej.mam pytanie czy wasze pociechy raczkuja???

                    Skomentuj


                      zadko bywa a jak juz mam czas aby z kims piklikac to nikogo nie ma
                      kochany synek Hubert 26.09.2008r

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        moj jeszcze nie....
                        nawet nie saida sam
                        kochany synek Hubert 26.09.2008r

                        Skomentuj


                          Moja mala jest z maja,ale wogole nie chce raczkowac.odrazu chce na nogi. siedzi od dawna, zyczyna juz mowic mama, baba,ma(czytaj nie ma).

                          Skomentuj


                            moj zaczał raczkowac jak mial 5,5 mies i chodzi przy meblach od ok 7(juz nie pamietam) a samodzielnie od przelomu 9-10mies

                            ale nie przejmuj sie bo niektore dzieci nie raczkuja, albo pozniej raczkuja, mojej kuzynki synek tuz przed roczkiem dopiero zacza raczkowac.

                            Skomentuj


                              widac sie spieszy
                              niekture dzieci takie sa ze pełzaja a puzniej odrazu na nogi
                              bez raczkowania
                              nie karzde dziecko musi raczkowac
                              kochany synek Hubert 26.09.2008r

                              Skomentuj


                                Witam wszystkie Mamusie
                                Dawno nie zaglądałam, no bo w końcu był weekend, można było spędzić trochę czasu z mężem
                                Moja Agatka też jeszcze nie ma ząbków, a za 4 dni skończy już 7 miesięcy narazie nic nie widać.
                                Martwię się tylko, bo od kilku dni ma straszną wysypkę pod brodą na szyjce, nie wiem może to uczulenie, tylko na co? Albo poprostu szyjka się jej odparzyła, nie wiem

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X