Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Czas wolny z dzieckiem
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Czas wolny z dzieckiem Książeczki, filmy, gry planszowe czy aktywność sportowa?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 16-01-2019, 17:51
adamila021 adamila021 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
adamila021.polki.pl

Domyślnie Odp: Dodatki do odchudzania

Takie dodatki nie są raczej dobrze kojarzone. Wiadomo, że też nie są jakimś wielkim złem, ale też trzeba wiedzieć jakich używać i w jakich ilościach. Podstawą odchudzania jest odpowiednia dieta. Mi znajoma wspominała, że bardzo dobra jest dieta warzywna dąbrowskiej. Znalazłam już w moich okolicach firmę https://www.zielonomicatering.pl/o-diecie/nasza-dieta od cateringu dietetycznego z taką dietą właśnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-01-2019, 19:21
fiona45 fiona45 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
fiona45.polki.pl

Czasem można obyć się bez takich dodatków , tylko trzeba mieć dobrze dostosowaną dietę . Takadieta online sprawdzi się na pewno pod wieloma względami. Każdy może dobrać dietę odpowiednią do swoich ulubionych potraw i do tego schudnąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-01-2019, 21:26
lobelia77 lobelia77 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lobelia77.polki.pl

Ja stosuję Forever Fit, sama natura. W jego skład wchodzi m.in. sok z aloesu, błonnik, spalacz tłuszczu, koktajle białkowe (zastępują jeden posiłek) i preparat z chromem. Mi to bardzo pomaga, już raz na tym schudłam, potem sobie za bardzo folgowałam i znowu przybrałam a teraz niedawno skończyłam ten program i znowu jest dobrze Tu macie wszystko o tym https://pieknecialo.com/kontrola-wag...ilia-0528.html Z naturalnych rzeczy wspomagam się jeszcze miąższem aloesowym. Jest bardzo zdrowy, oczyszcza organizm i dostarcza dużej mu dawki witamin i soli mineralnych. Też możecie go u nich kupić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-01-2019, 15:35
kwiatuszeczek889 kwiatuszeczek889 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kwiatuszeczek889.polki.pl

Chcesz schudnąć? To najlepiej zobacz i sprawdź oferty enaturalnie.pl. Znajdziesz tam niezwykłe, naturalne suplementy diety. Która pozwą przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej, zmniejszą poczucie głodu, tym samym obniżą poziom cholesterolu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-02-2019, 21:52
jowita99 jowita99 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jowita99.polki.pl

Ostatnio znalazłam taki sklep z bielizną 2 w 1 , chodzi o to że nie dość ,że komplet takiej bielizny wyszczupla i zwalcza cellulit to jeszcze świetnie prezentuje się na każdej sylwetce. Ten sklep http://orirose.pl/ ma wiele rozmiarów i krojów dlatego łatwiej będzie coś wybrać nie tylko dla męża/chłopaka ale i dla siebie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-03-2019, 07:52
madureczka madureczka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
madureczka.polki.pl

Ja jako dodatek traktuję łupinę babki jajowatej, którą codziennie wypijam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-04-2019, 08:43
kobitkazkrk kobitkazkrk jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kobitkazkrk.polki.pl

Ja polecam dodatkowo do diety, kupić sobie jakiś suplement, który będzie zawierał w swoim składzie ekstrakt z Kozieradki.

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-06-2019, 08:51
sommfy sommfy jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
sommfy.polki.pl

Ja zawsze byłam i będę za naturalnymi środkami czy dodatkami wspierającymi zdrowie, czy właśnie takie odchudzanie. Dlatego ja bym raczej sugerowała zażywane Amli, czyli agrestu indyjskiego, który w Polsce jest dostarczany jako suchy proszek. Więcej o nim przeczytacie tutaj na przykład: https://opinie-konsumentow.pl/amla-a...i-spadek-wagi/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-10-2019, 13:43
Drabinki Drabinki jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Drabinki.polki.pl

Żeby schudnąć trzeba mieć czas na ćwiczenia. Najlepiej trenować, kiedy masz sprzęt pod ręką. Zamontowane drabinki gimnastyczne w domu umożliwia skorzystanie z niej w każdej wolnej chwili, nawet kiedy pogoda uniemożliwia wyjście do siłowni.
Nieprzeczytane 10-10-2019, 17:17
bagatela bagatela jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
bagatela.polki.pl

Macie, jak myślę, na myśli tak zwane suplementy? Oj, to z tym bym uważała, bo o ile te, co trafiają do aptek są przebadane, to te z sieci nie za bardzo. Możecie w sumie i tutaj https://migliori-integratori.it/ poczytać, jakich substancji w suplemencie unikać, ale lepiej zawsze przebadać daną partię leków czy supli właśnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania