Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 24-07-2018, 11:35
milkona milkona jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
milkona.polki.pl

Domyślnie ulubiony sprzęt do układania włosów

Jaki jest Wasz ulubiony sprzęt do ukłania wlosów? Często używacie rzeczy typu lokówka, prostownica?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-07-2018, 07:41
happypuppy happypuppy jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
happypuppy.polki.pl

Domyślnie Odp: ulubiony sprzęt do układania włosów

Ja nie używam absolutnie nic do układania włosów bo przecież lokówki czy prostownice bardzo niszczą włosy. Staram się nawet jak najrzadziej używać suszarki. Poczytaj sobie trochę o tym, jak dbać o włosy, aby były one zdrowe: https://besthair.pl/Jak-dbac-o-wlosy...527676364.html.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-07-2018, 07:26
mamabezrecepty mamabezrecepty jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mamabezrecepty.polki.pl

A ja od jakiegoś czasu używam tej lokówki Babyliss i moje włosy nie są ani trochę od niej zniszczone. Dodatkowo loki są na tyle trwałe, że nie muszę używać nawet lakieru do włosów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-07-2018, 09:42
milkona milkona jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
milkona.polki.pl

Cytat:
Napisał mamabezrecepty Zobacz post
A ja od jakiegoś czasu używam tej lokówki Babyliss i moje włosy nie są ani trochę od niej zniszczone. Dodatkowo loki są na tyle trwałe, że nie muszę używać nawet lakieru do włosów.
a którego modelu konkretnie używasz? widziałam że jeden model jest w promocj iw euro z kosmetyczką , curl secret jest świetne i robi bardzo ładne loki, ja to nigdy nie miałam cierpliwości do zwykłej lokówki ale tutaj jet to na tyle szybkie i proste ze robię loki często
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-07-2018, 16:02
maminator's Avatar
maminator maminator jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
maminator.polki.pl

Miasto: Dąbrowa Górnicza

Cytat:
Napisał mamabezrecepty Zobacz post
Zgadzam się, Babyliss ma świetne lokówki! Ja mam ten model https://www.al.to/p/328475-lokowka-b...rl-secret.html i nie zamienię go na żadną inną Loki są trwałe, naturalne i faktycznie nie niszczy włosów. Do tego samo kręcenie jest dużo szybsze a przy tym urządzenie jest ciche i dobrze leży w ręce. Ja osobiście zdecydowanie polecam
Nieprzeczytane 18-09-2018, 14:34
buziak_06 buziak_06 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
buziak_06.polki.pl

A ja najbardziej lubię prostownicę. Lokówki nie używam w ogóle bo uważam, że niezbyt dobrze wyglądam w kręconych lokach. Mam okrągłą buzię i loki dodają jej jeszcze objętości
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-09-2018, 12:56
sasanka12 sasanka12 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
sasanka12.polki.pl

Widziałyście tę nową wersję urządzeń z sensorem temperatury? Digital sensor, babyliss ma kilka urządzeń w tej serii. Fajnie że powstaje taki sprzęt który mniej obciążą włosy, bo ten sensor działa tak że skanuje włosy i sprawdza czy nie są przegrzewane
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-09-2018, 10:02
bertia bertia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
bertia.polki.pl

Zaciekawiłaś mnie tym sensorem? Warto w to inwestować? Mam trochę popalone przed rozjaśnianie włosy, suszakrki używam codziennie i widzę ze stan moich włoów jest coaz gorszy, może warto by było się tym tematem zainteresować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-10-2019, 14:03
sasanka12 sasanka12 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
sasanka12.polki.pl

jak najbardziej warto, ja jestem zadowolona z tego urządzenia, po dłuższym użytkowaniu widzę że jest rożnica, włosy mniej się puszą, są przyjemniejsze w dotyku, digital sensor to super sprawa, nie ma opcji żeby nawet prostownica włosy spalila.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania