Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Uczucia, związki, seks
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Uczucia, związki, seks Dorosłe sprawy, czyli świat rodziców.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 09-07-2019, 13:45
tomasz798 tomasz798 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
tomasz798.polki.pl

Domyślnie Odp: Jazda samochodem

Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której ktoś zabiera rodzinę w podróż autem, które nie jest w pełni sprawne. Przecież to może się bardzo źle skończyć! Skoro macie problemy z wycieraczkami, to po prostu pomyślcie o tym, by zakupić nowe w https://piorawycieraczek.pl/alfa-rom...askie-id-17505 To da Wam spokój i podniesie bezpieczeństwo podczas jazdy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-07-2019, 22:41
julita755 julita755 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
julita755.polki.pl

Jazda samochodem przede wszystkim powinna być bezpieczna i zgodna z przepisami. Jeśli jadą z nami dzieci, to też w zależności od wieku w fotelikach czy na podstawkach. No i uważajcie na mandaty, bo to z różnych powodów taki może się przytrafić. Jak coś to na https://zaplacmandat.pl można taki opłacić, nie trzeba nigdzie chodzić. Ale wiadomo, lepiej nie dostawać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-08-2019, 09:05
aleksa36 aleksa36 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
aleksa36.polki.pl

Ja robię obecnie prawo jazdy, by móc łatwo się przemieszczać po mieście. Wiem, że jeżdżenie autem od samego początku, po zrobieniu prawa jazdy pozwala nabrać wprawy. Robię prawo jazdy w UK i znalazłam stronę http://www.emano.co.uk/jak-zrobic-pr...y-osobowe.html która mi dużo wyjaśniła. Macie jakieś doświadczenie z jazdą samochodem w Wielkiej Brytanii, jakieś wskazówki? Z góry dzięki
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-08-2019, 13:37
krisiti90 krisiti90 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
krisiti90.polki.pl

Jeżeli chodzi o wyprawy na wakacje to wyprawy samochodowe mam już za sobą. Nie jest to dla mnie, jazda samochodem wielogodzinna jest bardzo męcząca. Zdecydowanie wole postawić na wylot samolotem, nawet jeżeli ma to być połączenie wewnątrz krajowe. Co do samych biletów to można znaleźć fajne okazje i wcale nie wyjdzie was to drożej niż paliwo za samochód... Macie może tu swoje sprawdzone linie lotnicze? U mnie świetnie sprawdza się Lufthansa mają tez bardzo dobre opinie w sieci, wiec też dlatego na nią się zdecydowałam pierwszy raz.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-09-2019, 21:10
Marysia7878 Marysia7878 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Marysia7878.polki.pl

Niestety stało się, miałam wyadek samochodowy, teraz walcze o odszkodowanie, przyznam ,ze początkowo nie było latwo, ale teraz idzie mi o wiele lepiej , co powiecie na temat https://insito-odszkodowania.uk/odsz...k-samochodowy/ ? Jak zalatwialiscie swoje odszkodowanie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-09-2019, 12:16
agnes66 agnes66 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agnes66.polki.pl

Macie może samochód na diesla? Jeśli tak, to trzeba pamiętać, by co jakiś czas zregenerować filtr cząsteczek stałych. Można co prawda wypalać samemu, ale wtedy problem nie zniknie bo popiół wciąż pozostaje. Dlatego ja oddaje samochód do Serwisu regeneracji filtrów DPF / FAP w Łodzi. Mają swój warsztat na ulicy Strykowskiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-09-2019, 07:18
wiki81 wiki81 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
wiki81.polki.pl

Jeśli chodzi o auto i podróż samochodem to przekonałam się sama do jednej ręczy. Mianowicie zawsze dobrze jest mieć zapisany numer do pomocy drogowej. Sprawdzoną firmą na terenie województwa mazowieckiego jest pomocdrogowa-polska.pl. Działają już na terenie całego województwa a w planach mają całą Polskę. Sama nie myślałam że mają tak rozbudowaną ofertę. Grodzisk Mazowiecki (pomocdrogowagrodziskmazowiecki.pl), Sochaczew (pomocdrogowasochaczew.pl) czy Mszczonów (pomocdrogowamszczonow.pl) to tylko niektóre z miejscowości jakie obsługują.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-09-2019, 09:02
MamusiaTrojkiDzieci MamusiaTrojkiDzieci jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
MamusiaTrojkiDzieci.polki.pl

Ja zdałam prawko w ciąży za 3 podejściem. Jakoś w siódmym miesiącu. Jak tylko odebrałam samochód mąż wpakował mnie do auta, które kupił, i kazał jeździć. Początki były tragiczne, bałam się strasznie, mimo, że dobrze sobie radziłam. Po pół roku minęło a teraz po 3 latach jest super. Zero stresu czysta przyjemność. Jeszcze jak się jedzie bez dzieci to już w ogóle luksus.
W każdym razie to mija, najpierw jeździj drogami, które znasz, potem stopniowo zdobywaj nowe tereny. Mi bardzo pomagał małż. Bardzo.
Buźka
Nieprzeczytane 04-10-2019, 13:00
zieba82 zieba82 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
zieba82.polki.pl

Warto wiedzieć do kogo się udać jak coś w aucie się zepsuje. Dla mnie bardzo dobra jest oferta firmy Białystok Mar-Max: http://autoserwis-bialystok.pl/oferta/. Korzystałam kilka razy z ich warsztatu i byłam bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-10-2019, 11:47
tomek81 tomek81 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
tomek81.polki.pl

moja żona nie miała takich problemów, chyba jest urodzonym kierowcą
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd