Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs „Pierwsze karmienie”. Wygraj 1 z 5 bransoletek od Happy Life

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Konkurs „Pierwsze karmienie”. Wygraj 1 z 5 bransoletek od Happy Life

    Jeśli mam być szczera podczas pierwszego karmienia piersią towarzyszył mi ból i łzy. Niestety, panie pielęgniarki nie pomogły mi i nie pokazały jak przystawić dziecko do piersi. Położyły na mnie mojego synka i poszły. Gdy je poprosiłam o pomoc przysunęły główkę malca do piersi i powiedziały, że po prostu ma zacząć ssać. Byłam po cesarskim cięciu i nawet ból w okolicach brzucha gdy znieczulenie puściło był mniejszy niż to jak ta moja "mała pijawka" wgryzała się w moją brodawkę. Potem było jeszcze gorzej. Płakałam, z moich piersi leciała krew, a ja? Nadal nie otrzymałam odpowiedniej pomocy... Na szczęście moja mama na czas zareagowała i skontaktowała się z Panią z poradni laktacyjnej. Chciałam już zrezygnować z karmienia piersią. W zasadzie byłam już tego pewna. Całe szczęście pomoc, jaką otrzymałam z poradni wystarczyła do tego, by nasz rytuał karmienia przebiegał coraz pomyślniej. Dziś wiem, że tylko odpowiednia pomoc przy pierwszym karmieniu, pewne wskazówki i rady sprawią, że ta chwila i każda kolejna będzie magiczna. Szkoda, że ja nie mogę być jedną z tych kobiet, które wspominają to ze łzami wzruszenia w oczach...

    Skomentuj

           
    Working...
    X