Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabiegi kosmetyczne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zabiegi kosmetyczne

    Pewnie, że chętnie korzystam z różnego rodzaju zabiegów kosmetycznych. Lubię dbać o siebie.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zabiegi kosmetyczne

      Cześć, ja ze swojej strony gorąco polecam gabinet kosmetyczny xxxxxxxxx. Poza ciekawymi zabiegami polecam możliwość umówienia się na wizytę u lekarza - specjalisty medycyny holistycznej.
      Last edited by disne; 20-06-2020, 00:02. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Zabiegi kosmetyczne

        Wiele zabiegów kosmetycznych można wykonać także samodzielnie, czego przykładem jest mezoterapia i sonoforeza. Potrzeba do tego tylko odpowiednich kosmetyków:xxxxxxxxxx. Najlepiej i tak o tym poczytać, by wiedzieć jak właściwie się do tego przygotować i co może się przydać.
        Last edited by disne; 20-06-2020, 00:02. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Zabiegi kosmetyczne

          Czy próbowałyście kiedyś sobie same wstrzyknąć kwas hialuronowy? Bo w internecie jest dużo różnych ofert kwasów hialuronowych i na pewno taniej wyjdzie samemu niż w gabinecie Jak macie jakieś doświadczenie to napiszcie gdzie kupiłyście.

          Skomentuj


            Odp: Zabiegi kosmetyczne

            Napisane przez kochanaM Pokaż wiadomość
            Czy próbowałyście kiedyś sobie same wstrzyknąć kwas hialuronowy? Bo w internecie jest dużo różnych ofert kwasów hialuronowych i na pewno taniej wyjdzie samemu niż w gabinecie Jak macie jakieś doświadczenie to napiszcie gdzie kupiłyście.
            Nie wiem czy kłucie się jest dobrym pomysłem
            Możesz źle wstrzyknąć i potem będziesz miała problemy

            Skomentuj


              Odp: Zabiegi kosmetyczne

              Ja zamiast zabiegów kosmetycznych w celu utrzymania młodego wyglądu stosuje suplement diety xxxxx, który wpływa na opóźnianie procesów odpowiedzialnych za starzenie się skóry. Dzięki niemu stronie od skalpela i innych dziwnych zabiegów.

              Polecam
              Last edited by disne; 19-06-2020, 23:59. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Zabiegi kosmetyczne

                a jak Wam sie podoba wampirzy lifting proponowany przez all-medxxxxxxxxx z Łodzi?
                Last edited by disne; 19-06-2020, 23:59. Powód: link
                W potrzebie nawet wilka można odpędzić zwykłą wiązką konopi.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zabiegi kosmetyczne

                  Czy mając małe dziecko w domu udaje się Wam wybrać do kosmetyczki? Od czasu porodu mam wrażenie że postarzałam się o 10 lat. Też tak macie czy to tylko moje wrażenie przy spoglądaniu w lustro Znalazłam taką ofertę w necie xxxxxxxxxx myslicie, że warto wybrać się chociaż na jeden zabieg?
                  Last edited by disne; 20-06-2020, 00:00. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Zabiegi kosmetyczne

                    Ja ostatnio zapragnelam cos dla siebie zrobic i zapisalam sie do Dermed w Katowicach na zabieg pielegnacyjny twarzy xxxxxxxxxxxx oraz na henne brwi i rzęs
                    Last edited by disne; 20-06-2020, 00:00. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Zabiegi kosmetyczne

                      Na jakie chodzicie?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zabiegi kosmetyczne

                        Napisane przez zadroznawanda Pokaż wiadomość
                        Nie wiem czy kłucie się jest dobrym pomysłem
                        Możesz źle wstrzyknąć i potem będziesz miała problemy
                        Zgadzam się z @zadroznawanda Pracuje w gabinecie estetycznym od 5 lat i pare razy zdarzyło się że klientki chciały sobie same wstrzyknąć kwas. Po paru dniach zwracały się do mnie bo miały różnego rodzaju powikłania. Dlatego osobiście polecam iść do gabinetu i zapłacić więcej niż ryzykować, bo skutki mogą być nieodwracalne. A jeżeli miałabym doradzić jakiś kwas hialuronowy w dobrej cenie to polecam ten: xxxxxxxx W gabinetach często możecie wybrać sobie produkt to wybierajcie ten bo jest naprawde dobry.
                        Last edited by disne; 20-06-2020, 00:00. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Zabiegi kosmetyczne

                          dziewczyny jak macie problemy ze zmarszczkami to polecam wybrać się na serię zabiegu na urządzeniu HiFusion. W gabinecie, do którego ja chodze panie pracują na sprzetach i kosmetykach marki Monduniq. Efekty świetne, po serii zabiegów widac bardzo dużą poprawe. Dodatkowo używam ich kosmetyków do pielęgnacji domowej.

                          Skomentuj


                            Odp: Zabiegi kosmetyczne

                            Ja mnóstwo czasu (lat!) męczyłam się z rumieniem. Niby nic, a bardzo uciążliwe. Ciągle się czerwieniłam, w każdym razie tak to wyglądało. Nic fajnego. Ale umówiłam sobie wizytę w xxxxx i mam nadzieję, że już niedługo ten problem zniknie. Robiła któraś z was taki zabieg? Jak wrażenia?
                            Last edited by disne; 20-06-2020, 00:00. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Zabiegi kosmetyczne

                              ewentualnie możesz spróbować kremów przeciwzmarszczkowych. Często jest tak że taki kremik wystarczy. Ja znalazłam ten: [HTML]http://dermatic.com.pl/krem-xylogic-retix-c.html[/HTML] I opinie są naprawdę dobre

                              Skomentuj


                                Odp: Zabiegi kosmetyczne

                                ewentualnie możesz spróbować kremów przeciwzmarszczkowych. Często jest tak że taki kremik wystarczy. Ja znalazłam ten: xxxxxxxxxx I opinie są naprawdę dobre
                                Last edited by disne; 19-06-2020, 23:58. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X