Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sukienka na weselę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sukienka na weselę

    W lipcu mam wesele siostry i muszę świetnie wyglądać
    Potrzebuję pomocy z doborem sukienki. Chodzi mi po głowie baskinka, ale nie wiem, czy przy mojej figurze się sprawdzi. Na razie zamówiłam sobie fajny push-up i oglądam buty, ale bez sukienki i tak się na nic nie zdecyduję.
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 09-10-2014, 17:09.
  •    
       

    #2
    Odp: Sukienka na weselę

    nie bardzo rozumiem, to jest reklama??
    pokaż suknie a nie bieliznę...
    bieliznę sie dobiera do sukni a nie na odwrót...

    Skomentuj


      #3
      Odp: Sukienka na weselę

      Też sądzę, że najpierw wybiera się sukienkę a potem resztę. Skąd wiesz jaki stanik będzie do niej pasować skoro nie znasz kroju?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Sukienka na weselę

        Ale lipa, nie wiem o co chodzi, nie rozumiem, piszesz o sukience a pokazujesz bieliznę?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Sukienka na weselę

          może wkleiła nie ten link

          Skomentuj


            #6
            Odp: Sukienka na weselę

            no trzeba od czegoś zacząć ....

            Skomentuj


              #7
              Odp: Sukienka na weselę

              Moim zdaniem jednak lepiej jest zaczynać od sukienki a dopiero potem kupować do tego stanik

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Sukienka na weselę

                Przejrzyj sobie xxxxx, może coś Ci wpadnie w oko, z tego co widzę, to w nadchodzącym sezonie modne będą sukienki albo bardzo jasne, delikatne i pastelowe, albo takie o zdecydowanym kroju i mocnym kolorze - Twój wybór, co wolisz. Baskinka już chyba ma szał modowy za sobą, teraz bardziej będzie popyt na taki krój:



                Czyli dopasowana góra i lekko (lub mocniej) rozkloszowany dół, długość przed kolana
                Last edited by disne; 29-06-2020, 15:31. Powód: link

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Sukienka na weselę

                  Przejrzyj sukienki pretty girl, ja coś wybrałam dla siebie w zeszłym roku na taka okazje.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Sukienka na weselę

                    na wesela zwyczaj nie ubieram bielizny

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Sukienka na weselę

                      to jakiś spam?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Sukienka na weselę

                        dla mnie sukienka na wesele musi byc przede wsyzstkim wygodna, modna, eleganca ale i taka zeby kazda dziewczyna na weselu powiedziala WOW.
                        Uwielbiam fason sukienki krotkiej i rozkloszowanej! Moze tez byc obciska, aby byla krotka. Dluga powinna miec tylko panna mloda
                        Kolor moze byc dowolny ja lubuje sie w miecie i brzoskwini.
                        Chociaz ostanio kupilam sobie ecri Tez jest fantastyczna!

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Sukienka na weselę

                          ja znów mam takie podejście iż sukienka musi być zarówno na wesele, jak i potem muszę ją użytkować - szkoda mi pieniędzy na jednorazowe wyjście musi być po prostu praktyczna nie lubie jak coś wisi mi w szafie i zajmuje tylko miejsce

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Sukienka na weselę

                            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                            ja znów mam takie podejście iż sukienka musi być zarówno na wesele, jak i potem muszę ją użytkować - szkoda mi pieniędzy na jednorazowe wyjście musi być po prostu praktyczna nie lubie jak coś wisi mi w szafie i zajmuje tylko miejsce
                            Hi hi I znowu mam takie samo podejście :P Dlatego denerwuje mnie moja sukienka ślubna,której już nigdzie nie założę,bo raczej dziwnie bym wyglądała. Także nie lubię zakupów na jeden raz.



                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Sukienka na weselę

                              Na wesele zawsze kupowałam sukienkę elegancką i szykowną. I taki był tego koniec, że założyłam ją tylko raz, góra dwa razy jak było następne wesele w niedługim czasie. Potem taka sukienka wychodzi z mody albo mi się już nie podoba i tak wisi bezczynnie w szafie. Wiec zgadzam się z Wami sukienka musi być praktyczna – żeby po weselu można ją założyć też na inną imprezę czy do znajomych, do pracy.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X